Jump to content
Dogomania

Bułgaria 2006


Draczyn

Recommended Posts

  • Replies 323
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Taxi nie mialam przyjemności jechac, ale z tego co wiem nietrudno jest tam sie znaleźć z głową w piachu w 70% jesli chodzi o cudzoziemcow i nikt tafyry nie zwykl brac:lol: Przynajmniej na Słonecznym Wybrzeżu. Ogółem wspominam bardzo pozytywnie wyjazd, szkoda że puby na ogół sa otwarte do 2 w nocy, ale sa tam tez wieksze lokale otwarte do rana - i lepsze niz nasze. Przejechalabym sie chetnie jeszcze raz - za rok chyba nie odpuszcze:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[B]Zebra[/B] ta pieczatke od weta otrzymujesz zamiast zaswiadczenia na odzielnym druku od weta.
Na takie pieczatki jezdzi sie do wszystkich unijnych krajow.

A ja ,poniewaz uwazam ze"strzezonego.......strzeze" mam rowniez swiadectwa wywozowe od P.I.W.

[COLOR=red]Uwaga![/COLOR]
Mam wiedomosc dla tych ktorzy maja tel.kom. w ORANGE
- za jednego SMS-a wyslanego z Bulgarii do Polski trzeba zaplacic 2zł,
- a za kazda minute 5zł i 50 gr.

[B]Nikit [/B]niestetyjeszcze nie jestesmy spakowani zwarci i gotowi, ale wlasnie ostatni raz dotykam sie kompa i biegne zrobic popraweczki w kilku ciuszkach.
A pozniej tylko wrzut do toreb tylko, ze nie wiem na ile bedzie celny, bo mam okropny bol glowy:mdleje: :hand:

Link to comment
Share on other sites

No moze gotowi to jeszcze nie jestesmy:lol: , ale prezni i radosni - przed nami WAKACJE!!!:multi: Jeszcze dzis ostatnie zakupy, wypranie jednego psa, bo po wczorajszym szkoleniu mozna sie o nia ubrudzic, pakowanie torby, jutro drugi pies i wyruszam do Rzeszowa, gdzie z utesknieniem beda mnie oczekiwac;) :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]waga!
Mam wiedomosc dla tych ktorzy maja tel.kom. w ORANGE
- za jednego SMS-a wyslanego z Bulgarii do Polski trzeba zaplacic 2zł,
- a za kazda minute 5zł i 50 gr.[/QUOTE]

No no... widze ze sie bedzie trzeba na troszke od telefonu odciac ;)

I ze spora obsada kerrakow jedzie podbijac Bulgarie - tak trzymac! :) I tez dzisiaj juz powoli zaczynam myslec o pakowaniu.... Dobrze ze chociaz pies wiekszych zabiegow pielegnacyjnych nie wymaga :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Blue]Heyka :multi:

Informacja kulinarna :razz:

Pan w pensjonacie w Csenger powiedział, że będzie na Was czekał z tradycyjnym węgierskim gulaszem (pörkölt) z kluseczkami (galuska) :evil_lol:

Szerokiej drogi i powodzenia na tych wystawach, niech Wszyscy wracają zadowoleni, wypoczęci i opaleni :Cool!: [SIZE=1](i pozdrówcie ode mnie Węgry i Siedmiogród)[SIZE=2]

Szkoda, że nie mogę z Wami jechać :shake: nie dostałam urlopu :-(
[/SIZE][/SIZE] [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ibolya - bardzo dziękujemy za pomoc, ciekawe jak my sie tam dogadamy:evil_lol:
My dopiero zaczniemy się pakować, ale narazie czekamy na Czaplę i część jej stada.
W naszej wyprawie jedzie 7 psów, z tego 5 wystawianych:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=Red][B]POWODZENIA DLA WSZYSTKICH JADĄCYCH DO BUŁGARII, WRACAJCIE Z SUKCESAMI[/B], tzn. niech Wasze pupilki wracają z sukcesami :thumbs::thumbs::thumbs::Rose: :huh:
Trzymajcie się, szerokiej drogi :Dog_run:
[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=blue][B]Zaszalejcie Dogomaniacy!!![/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=blue][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][B][COLOR=blue]powodzenia i tylko miłych niespodzianek podczas całego wyjazdu !!![/COLOR] [/B][/SIZE]:bye: :beerchug:

Link to comment
Share on other sites

No wiec my meldujemy sie z Bulgarii po 1 wystawie - nocnej :evilbat:

DARES znad Pichny - beagle - [B]CAC (ch.bg), CACIB, BOB, BOG![/B]
GWIEZDNY WYSLANNIK Dostojne Szalaputy - seter - [B]CAC (ch.bg), CACIB, BOB, res.BOG![/B]

Wystawa byla bardzo ciekawa pod wzgledem organizacji. Zaczela sie o godz 17 (teoretycznie ;) ) a praktycznie o 19, a finaly przy swiatlach samochodow (3,bo nikt nie zadbal o lampy) skonczyly sie o 2 w nocy - sedziowanie bylo "po macanemu :evil_lol: ". A wszystko przez "wielki upal" , ktory nie przekraczal 25 C. Wiekszosc osob oczywiscie niepoinformowana o zmianie koczowala na miejscu od 9 :cool1:

Pozdrawiamy i udajemy sie na plaze ;):chlup: :Cool!:

Link to comment
Share on other sites

27.07 - CAC Bulgaria

Dares znad Pichny - Ex.I, CAC, BOS, BOB, BOG III, Grand Champion
GWIEZDNY WYSŁANNIK Dostojne Szałaputy - Ex.I, CAC, BOS, BOB, BOG II, Grand Champion


28.07 - CAC Macedonia
Dares znad Pichny - Ex.I, CAC, BOS, BOB, BOG, Champion Macedonii
GWIEZDNY WYSŁANNIK Dostojne Szałaputy - Ex.I, CAC, BOS, BOB, BOG, Champion Macedonii

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

w tym roku spedzam wakacje niedaleko kamczii/12/ km / i chciała bym prosić o informacje o przewozie psów do bułgarii adres do zwiazku kynologicznego w bułgarii mam ale nie bardzo rozumiem z tym płaceniem
za dokładne moge tylko podziekowac informacjan=mi o tanich noclegach które tam mozna zdobyć już teraz lub podac strony i adresami i telefonami i nie ma z tym problemu
wyjezdzam 13 lipca az do 14 sierpnia do domków kampingowych które zarezerwowołam juz teraz
czy moge liczyc na odpiedz !!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...