Jump to content
Dogomania

Bułgaria 2006


Draczyn

Recommended Posts

  • Replies 323
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kliwia, my czekamy na odpowiedx od organizatorów, maja dać znać w przyszłym tygodniu, jak nie to bedziemy próbowac gdzie indziej, ale wielkie dzięki za linki. Agasia - Ty dzwoniłas w różne miejsca, czy próbowałas w któreś podane przez Kliwię, te drewniane domki fajnie wygladają, może się skuisze tam zadzwonić.

Link to comment
Share on other sites

My już mamy nocleg u Polaków.

Zebra - na jaki nr wysyłałaś fax ze zgłoszeniem, bo my znalazłyśmy jedynie nr do głownego oddziału Bułgarskiego w Sofii i tam wysłałyśmy, ale czy oni przekażą to dalej to nie do końca wiadomo ;) Masz może nr do bezpośrednich organizatorów?

Link to comment
Share on other sites

Agasia ja dzwoniłam na nr 00359 29 80 18 73 to jest chyba ten sam numer co Ty masz, i ten który podawała Gruca, mnie podał go kolega który był w zeszłym roku razem z Grucą. Dzwoniłam na ten numer i rozmawaiałam i wysyłałam fax-em zgłoszenia wszystkich psów, potwierdzili że dostali i o ile dobrze zrozumiałam to oni sa organizatorami wystawy.
A co to za dobrzy Polacy Was przygarneli?
My oczywiście dalej nic nie wiemy, jutro napisze przypominającego emila do organizatorów , a w czwartek chyba tam zadzwonie, oni przecież maja zwykły dzień pracy.

Link to comment
Share on other sites

Dodzwoniłam się dzisiaj znowu do organizatorów, mamy przyjęte psy, potwerdzenia mają przysłac , mam nadzieję, że nie tak jak pisała Kliwia, ale ja wypisałam im wszystkie nasze psy w emilu z klasami włacznie i czekam na potwerdzenie emila, aha wpisałam kiedy i do kogo wysyłałam fax-em zgłoszenia.
Noclegi tez podobno mamy zarezerwowane, tylko uwaga- PLAGA KOMARÓW, tak powiedziała Bułgarka, więc trzeba sie zaopatrzyć w różności na komary.

Link to comment
Share on other sites

Ja z nimi piszę od dwóch lub trzech tygodni, e-mail taki jak podała Gruca na poprzednich kartkach, jak nie znajdziecie to mam go w domu i podam jak trzeba, ale ja tam dzwoniłam już dwa razy, a teraz wypisałam im wszystkie psy zgłoszone przez nas razem z klasami i właścicielami (bo sa różni) i poprosiłam o potwerdzenie. Takie coś teraz sobie wydrukuję i powinno wystarczyć jako potwerdzenie w razie gdyby inne nie doszło.
Aha, napisali mi cos dziwnego, podobno w tym samym czasie i miejscu bedzie zorganizowana wystawa CAC Macedonia i Serbia i pytali czy chcemy uczestniczyć. Nie wiem czy wogóle można tak robic wystawę na terenie innego kraju?
Zapytam jeszcze dzisiaj jakie są opłaty i może podadzą kto bedzie sędziował, zobaczymy.
Jest jeszcze taka możliwość że coś namieszałam bo po angielsku to raczej moje dziecko się porozumiewa, a ja leciałam po rosyjsku jak do nich dzwoniłam i może coś źle zrozumiałam, ale raczej nie, bo cos tam jednak rozumiem słowo pisane...

Link to comment
Share on other sites

To jaki maja cel w organizowaniu takiej wystawy, a skoro wysłali zapytanie czy chcemy uczestniczyć w organizowanej wystawie to chyba ona sie odbędzie:shake: . Zapytałam , jakie są opłaty i jakie mozliwości - wiem że różne kraje robią różne "promocje" zdobywania Championatu ichniejszego kraju, tylko bardzo dziwi mnie mozliwość zrobienia wystawy na terytorium innego kraju.
Ja chyba zmusze dziecko jeszcze dzisiaj i wysili sie i napisze do Macedońskiego Zwiazku na emaila, czy cos o tym wiedzą, zobaczymy.
Gwiezdny Wysłannik - wiedze skąd moge zaczerpnąć na temat Championatów innych krajów, może się czasem przydać.

Link to comment
Share on other sites

Mnie to bardzo bardzo dziwi, możliwe, że w tym terminie odbywają się wystawy na terytorium Macedonii i Serbii, ale nie mogę uwierzyć w to, że mogą one odbywać się w Bułgarii.

Ale może jakiś dziwny przypadek i dziwne zadady i one się odbywają... Jak tak to z przyjemnością bym skorzystała z takiej możliwości zdobycia jeszcze 2 Championatów... :)

Link to comment
Share on other sites

Rozmawialiśmy ze związkiem w Mołdawii, potwerdzili organizację wystawy w lipcu na terenie Bułgarii, ale z powodów językowych:evil_lol: poprosili o email , więc dzisiaj napiszę i bardzo jestem ciekawa odpowiedzi:cool3:
Z Bułgarii poinformowano mnie że mam możliwość zdobycia Chmpionatu Mołdawii w tym samym czasie, zobaczymy co odpiszą z Mołdawii- znaczy jakie trzeba spełnić warunki żeby go uzyskać.

Link to comment
Share on other sites

Moi drodzy
nie Moldawii tylko Macedoniii i Serbii ,
Ja tez dostalam taka propozycje.
Mysle, ze gdyby nie byloby mozna zrobic Ch.M&S to jaki sens mialaby zwykla CACawa, przy 3 wystawach Bulgarskich, ktore nawet dla psa nie bedacego Championem daja szanse na zdobycie CH.BU
Ale zeby bylo jasne, to wyslalam takie pytanie.Zobaczymy.

Ja tez dostalam potwierdzenie ze zwiazku zgloszonych psow i potwierdzona zwzotke pocztowa .Tylko z noclegami wisze w prozni, bo potwierdzenie mailowe mam z Raiskiego kata, ale nie wiem czy jest to rownowazne z faktycznymi noclegami.

Link to comment
Share on other sites

no kurcze, to z tego goraca, chodzi o Macedonię i Serbię.
Kliwia, a gdzie napisałas to pytanie, do Macedonii, czy do Bułgarów?
Aha, a podali Ci może kiedy ta wystawa jest, znaczy w który dzień?
[B]Agasia[/B], Ty się tak nie śmiej, w moim wieku różne pomyłki się zdarzają:evil_lol: .

A tak wogóle to ja nie wiem czy to jest jedna wystawa związku z Macedonii, a druga Serbii, czy jedna razem, opłata 35 Euro za psa, tyle wiem, i prosili żeby już im zgłoszenia wysłać, ale poczekam na odpowiedx z Macedonii.

Link to comment
Share on other sites

Ja z tego juz nic nie rozumiem!

Przeciez Serbia, Macedonia i Bulgaria to 3 osobne panstwa. Jak tu mozna zrobic wszystkich 3 championaty na 3 wystawach w Bulgarii?

Jesli bedziecie miec jakies dokladne informacje podzielcie sie jak najszybciej, bo niby wyglada kusząco ale nie do końca wyobrażalnie jak dla mnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote][B]Tak napisali z Bulgarii[/B] :[FONT=Arial]During the same week at the same place will be organized Macedonian and Serbian CAC shows too.[/FONT][/quote]

Mnie wydaje sie ,ze chodzi o dwie wystawy CAC Macedonii i CAC Serbii. Nie podali jaka wyst. w jaki dzien.

Jezeli tak to oni nas z torbami puszcza.
Napisalam bo Bulgarii i zobaczymy co odpowiedza.

Oplaty z Championami przy 2 psach to duzy koszt, a poza tym moje suki przy ich upalach odmowia chodzenia na 5 wystawach.No i jaki jest sens wystawiania na trzech Bulgarskich, jak moje suczki sa juz Interami?
Chyba z czegos zrezygnuje.
Ale jak zrezygnuje z jednej to za 2 zaplace tyle co za 3 z promocja. Juz zglupiala od tego tloku wystawowego.

[B]Zebra[/B] jak mozesz to prosze podaj liste sedzow.

Link to comment
Share on other sites

Ja też nie wiem czy to jest jedna wystawa, czy dwie oddzielne, poprosiłam o taka informację również w Macedonii, zobaczymy czy odpiszą, ale koszty faktycznie zaczynają być dość duże, aha i nie wiem gdzie te ewentualne zgłoszenia należy wysłać.....
co do sędziów proszę bardzo, tyle dostałam:
The judges are
> Ivan Dimitrov - BG
> Stefan Popov - BG
> Andon Todorov - BG
> Slobodan Milosevski Macedonia
> Sasho Peshev Macedonia
> Zoran Curcic - Serbia
> Dragan Janic - Serbia
> Andrzej Mania - Poland
> Svetlana Radiuk - Belorus.

Słuchajcie, a czy na te inne kraje typu Rumunia i Bułgaria, to my nie musimy mieć jakiegoś papierka oprócz paszportu?

Link to comment
Share on other sites

Mam krótka odpowiedź z Bułgarii :
Hello,
Serbian CAC is on 25..07.2006 Macedonian CAC is on 28.07.
Mnie poinformowano że jest możliwość zrobienia tam Championatu, ale koszty jak dla mnie sa już chyba za duże, dwie wystawy + opłaty za ew. championat:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Agasia, a gdzie to patrzysz na te championaty, bo ja blondynka nie wiem gdzie to znaleźć:placz:
a co do możliwości, to przecież różne kraje robią różne promocje swoich championatów, tylko coś mi się wydaje taki CAC za drogi, jak Bułgarski CACIB (znaczy wystawa) tyle kosztuje....

Link to comment
Share on other sites

Zebra chociazby na [URL="http://www.dogshow.prv.pl"]www.dogshow.prv.pl[/URL] ( w budowie) lub [URL="http://www.spaniel.pl"]www.spaniel.pl[/URL] ;) A wiadomo ile kosztują te wystawy i gdzie nalezy wysłać zgloszenia? Bo może chociaż na jedną z nich bym się skusiła a zrezygnowala z CACIBa jednego...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...