Jump to content
Dogomania

Bułgaria 2006


Draczyn

Recommended Posts

Zgloszenia jeszxze nie wyslalam, bo mam do nich kilka pytan na temat wystaw.
Ale jak poprzednio na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] napisalam to w przeciagu tygodnia otrzymalam odp.z zalaczonym zgloszeniem.
Ja lubie wysylac zgloszenia poczta z potwierdzeniem odbioru ,tylko trzaba liczyc sie z tym, ze zwrotka bedzie wracac ok.1.5 miesiaca.Ale mam dowod w reku .
Oni z zasady nie odpowiadaja na maile ,jezeli masz nr teleonu komorkowego ,to sprobuj,nawet SMSa wyslac,a najlepiej pogadac.
Ja jestem w trakcie zalatwiania.A z W-wy wyjezdzamy 21.07.piatek

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 323
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzieki Kliwia za namiar, telefon jeszcze mam dostać od kolegi który był w tamtym roku. My bedziemy sie zabierać dopiero za załatwianie w przyszłym tygodniu, jak bedziemy wiedzieli kto jedzie i czy jedziemy. No a co z noclegami, masz jakies namiary?
Zaraz wysle emila do organizatorów , mam nadzieje że odpisza i dostane zgłoszenie, jeszcze raz dzięki.

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie w przed chwila napisalam do bulgarskiego zwiazku.
A noclegi zalatwamy tu:[U][url]www.raiski-kat.com[/url][/U] namiar tez jest.
Od maja powinni odbierac wiadomosci ,lub zadzwon na komorke.

Adres pocztowy na ktory mozna wyslac zgloszenia:
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=blue]Bulgarian Republican Federation of Cynology[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=blue]12 "Hristo Belchev" str., floor 3[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=blue]1000 Sofia, Bulgaria[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Kliwia-dzięki za adresik, co do noclegów, w to właśnie miejsce kolezanka napisała juz emila i narazie nic nie odpowiedzieli, ja zapytałam organizatorów czy nic nie ma na terenie wystawy- bo podobno tam sa noclegi w domkach, zobaczymy czy odpiszą,
My zabieramy sie za załatwianie w przyszłym tygodniu, jak juz bedziemy napewno wiedzieli czy i w lie osób sie wybieramy.
Myslę że jeżeli pojedziemy to na miejsu się zobaczymy, daj znac czy cos Ci odpisali organizatorzy, ja tez napisze.
Basik- ja zagladałam na stronke FCI i Bułgaria i tam też sa wystawy, ale zadnych dodatkowych informacji nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Witam [B]zebra [/B][COLOR=black]mnie tez odpisali z Bulgarii .:lol: [/COLOR]

Mnie odpowiedzieli na wszystkie 6 zadanych pytan.

- listy sedziow jeszcze nie ma ustalonej ( w przyszlym tygodniu ma byc )
-do Ch.Bg. pies nie posiadajacy Ch. z zadnego kraju, musi zebrac 3 CACe
w odstepie 1/2 roku ,ale rObia promocje i 3 x CAC z tych trzech wystaw zalatwiaja [B]Ch.Bg.[/B]
-a Champion.1xCAC ( ale to wszyscy wiedza) lecz nie wiem czy ten jeden CAC moze byc z krajowki?
...a reszta pytan dotyczyla weterana ktorego zabieram.

Jesli chodzi o noclegi w miejscu wystawy ,to poczytaj sobie post [B]grucy[/B] z 13.02. Byla w 2005 roku.

[B]Basik[/B] stronki jeszcze sie nie dorobili.:shake: OD ROKU OBIECUJA:mad:
[FONT=Arial]23.07. - САСIВ Kamchia (It's a seaside resort near to Varna!)
26.07. - САС Kamchia (It's a seaside resort near to Varna!)
30.07. - САСIВ Kamchia (It's a seaside resort near to Varna!)[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Kliwia, rozumiem ze jak dostaniesz liste sedziów to się podzielisz wiedza:lol: , ja idiotka nie zapytałam o to wcale.
Co do noclegów, mam informacje na ten temat od Marka który był razem z Gruca na tych wystawach w 2005r, a powiedz czy Tobie z tamtego innego noclegu, hahaha, super to napisałam, dali jakąś odpowiedx, czy może załatwiasz telefonicznie rezerwacje, bo my nadal nie mamy zadnej od nich odpowiedzi.
Aha i jezeli wiesz, to jakie tam sa warunki i jak daleko to jest od wystawy, no i ewentualnie ceny, bo na ich stronce to są zeszłoroczne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kliwia']
[B]Basik[/B] stronki jeszcze sie nie dorobili.:shake: OD ROKU OBIECUJA:mad:
[/quote]
Alez sie dorobili. Istnieje od conajmniej pazdziernika zeszlego roku [URL="http://www.brfk.org/index.php"]http://www.brfk.org/index.php[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote]super to napisałam, dali jakąś odpowiedx, czy może załatwiasz telefonicznie rezerwacje, bo my nadal nie mamy zadnej od nich odpowiedzi.
Aha i jezeli wiesz, to jakie tam sa warunki i jak daleko to jest od wystawy, no i ewentualnie ceny, bo na ich stronce to są zeszłoroczne.[/quote]

[B]Zebra[/B]
Niestety nie chca odbierac maili :shake: Nie wiedziec dlaczego:shake: ?
My juz raz rozmawialismy i facetam telefonicznie.
Podal nam cene apartamentu (4 osoby ) za 9 nocy -250 E .A te ceny zeszloroczne sa aktualne na ten rok .
Osrodek jest oddalony o 15 km od wystawy, ze zdjec wydaje mi sie
zupelnie niezly.Jutro dowiem sie czy zostaly zamowione noclegi.

[B]Dorotal [/B]dzieki to nie wiedzialam.:crazyeye: Na FCI nie jest podana.

Link to comment
Share on other sites

Kliwia ja tez jestem ciekawa jak z psami, czytałam ten post Grucy, ale Marek mówił że nie było tak najgorzej, te drugie domki były całkiem niezłe, a nocowało 6 osób.Mam nadzieję że teraz nie będzie tylu komarów i przede wszystkim powodzi!
A ja teraz dopiero doszłam do tego że Ty też w III grupie tak jak ja i Czapla:lol: , to zobaczymy się napewno, ja mam wielka nadzieję na ten wyjazd- rodzinka już się nastawiła i znajomi tez, teraz czekami na reszte ekipy i załatwiamy.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]a czy ten apartament jest 4-osobowy? I ile za psy wychodzi? ;-)[/QUOTE]

Tak 4-os i mozna zrobic dostawke .A ile za psy to na dzien dziejszy- nie wiem .Albo zapomnialam jaka byla odpowiedz faceta (rozmowa byla miesiac temu), albo pominelam ten temat.Jutro dzwonimy,bo znow na maila nie odpowiedzial , [COLOR=blue]a obiecal!:mad: dziad jeden![/COLOR]
[COLOR=#0000ff]Ja jade napewno , bo w koncu ile razy mozna wybierac sie po ten sam championat.:lol: [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Najnowsze informacje z osrodka [B]Raiski -kat[/B]
[COLOR=red]Apartamentow 4-os. juz brak.[/COLOR]
Zostaly resztki 2-osobowych pokoi.
Facet powiedzial ,ze nie ma czasu odpowiadac na maile i rezerwacje przyjmuje tylko przez telefom kom .-tak jak napisal na stronie "GSM..... rezerwacje.[B] "[/B]
[COLOR=blue]Jak komus pasuje 2-os to trzeba szybko sie decydowac i dzwonic.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Kliwia, szkoda że już tam nie ma miejsc, ale tak szczerze mówiąc to my dalej nie wiemy ile osób i psów jedzie u nas, a to dość duża różnica, teraz rozumiem dlaczego nam nie odpisano,
Mam jeszcze pytanko, czy za ta rezerwację przesyłąsz im jakieś pieniądze?
A jeżeli tak to czy wiesz jakie są koszty takiego przelewu, bo ja pamiętam że jak chcieliśmy zrobić rezerwację noclegu na Słowacji koło Bratysławy na wystawe europejską, to były dość duże koszty przelewu zagranicznego.
Aha i czy wystawy opłacasz na miejscu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gruca']Byłam w ubiegłym roku na wystawie w Bułgarii .Była to wystawa 2xCACIB 1 xCAC VarnaAle sama wystawa bardzo przyjemna,zgłoszonych psów [B][SIZE="4"]około 270[/SIZE][/B],piszę około ponieważ większość psów była zgłoszona na 3 wystawy ,ale czasami przyjechał jakiś pies tylko na jedną.Większość psów z Rosji,Niemiec,Francji,Serbii.
[/QUOTE]
To chyba pomyłka???? 270 psów czy 2700???? A ile było grzywaczy? Zaiteresowałam się wystawami w Bułgarii bo może przy okazji urlopowego wyjazdu można i jakąś wystawkę zaliczyć:-:

Link to comment
Share on other sites

Agasia- masz jakies namiary na te pensjonaty, ale troszkę Cię zmartwię, ja też słyszałam że oni niechętnie odpisują na e-mail i wskazany jest kontakt telefoniczny, my tez nie mamy narazie noclegów i czegoś szukamy, pisaliśmy do tego Raiskiego Kata, ale nic nie odpisali i jeszcze w jakieś inne miejsce, ale tez nic nie odpisali, daj znac jak bedziesz miała jakąś odpowiedź

Link to comment
Share on other sites

[B]Zebra[/B] [QUOTE]Kliwia, szkoda że już tam nie ma miejsc,[/QUOTE]

Ale sa jeszcze dwojki.
I ja wczaraj zamowilam dwia 2-os. jeszcze musze wplacic zaliczke na konto.Ktos mowil mi ze 8E za ta operacje biora.
Szukalam miejsc w polskich biurach ,ale bardzo ciezka sprawa.
Uznalismy, ze nie ma na co czekac, bo i tego zaraz nie bedzie.

[B]Iwona[/B] to prawda, ze na ich wystawach jest ok.250 psow.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...