Jump to content
Dogomania

Bułgaria 2006


Draczyn

Recommended Posts

  • Replies 323
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Pearl']Zakładając, że trasa wynosi 2000km, to sam przejazd busem wyniósłby ok .600zł /os. przy 14 chętnych. Dochodzi jeszcze nocleg dla kierowców.[/quote]

Liczysz 2000 km w obie strony? Chyba przez Ukrainę, bo przez Rumunię jest ok. 1400 km w jedną stronę.

Coś te koszty duże wyszły i to bez noclegów dla kierowców, bo jak wyliczyłam to 4,20 zł. z km (14 osób x 600 zł.)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pearl']Z tymi obiadami różnie jest. Powiem szczerze ze poza wystawami w okresie letnim żadnych wyjazdów nie planuje, wiec osobiscie byłabym nastawiona jechać. A pozatym miałam na myśli bus 21-osobowy, oczywiscie z klimatyzacją :)[/quote]

No tak. Tylko trzeba byłoby do kosztów już wyliczonych 450 zł., dołożyć koszty noclegów i zobaczyć, czy byliby chętni na taki wyjazd?
Tylko wcześniej od zdecydowanych należałoby pobrać zaliczki, bo troszkę słyszałam, jak osoby wycofywały się z Wilna, właściwie w ostatniej chwili......:shake:

Link to comment
Share on other sites

Tak, w takim razie trzeba zacząć szukac dogodnych noclegów. Jeżeli chodzi o zaliczki, zdecydowałabym się nawet brać 80% ceny przejazdu na wpis. Tutaj jednak będą się obracać sumy wiekszego pokroju niż na Wilno i jakakolwiek rezygnacja mogłaby się poważnie odbić na reszcie uczestników.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[B]gwiezdny-wyslannik[/B]
To chyba byloby ciezko pomiescic sie ,bo seter to jak osoba.
My jedziemy w trzy osoby i dwa walijczyki.
A ktorego dnia chcez wyjechac.Bo my planujemy 21.07

Czy bedziesz na wystawie w Legionowie,to moglybysmy pogadac.

Link to comment
Share on other sites

Nie wystawiam, ale mogłabym być, no, ale właśnie i tak w niedzięlę, bo nie miałabym się z kim zabrać :(

Wiesz ja nie planowałam kiedy wyjechać, chciałam po prostu być na 3 wystawach i obojojętnie mi kiedy.

Ale może jak nie spotkamy się w Legionowie to się umówimy kiedyś na spacerek i pogadamy, a psiaki poszaleją ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

A my jedziemy w 4 osoby i 2 Welshe.Jestesmy z W-wy.
Wyjazd planujeny w piatek.
A moze i Ty z W- wy startujesz?
Moglibysmy jechac razem.:multi:

[B]Poszukuje chetnych :2 osob, max. z jednym malego psem , do towarzystwa w drugim samochodzie.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Ja mam pytanie, tez się wybieramy z Rzeszowa na dwa lub trzy samochody, ale nie wiem jak wysłać zgłoszenie i jak z noclegami, koleżanka pisała e-meil w sprawie noclegów do dwóch miejsc i nic nie odpowiedzieli, a Wy jak nocujecie i kiedy wyjeżdżacie?
Aha i na jakich drukach wypełniliście zgłoszenia , bo my nie mamy ulotek z tej wystawy i nie wiem na czy wypełnić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...