Jump to content
Dogomania

Bułgaria 2006


Draczyn

Recommended Posts

Dzięki Agasiu, popatrze sobie w domku, bo teraz nie mogę, a wystawy sa po 35 EURO każda i zgłaszać można chyba też do Sofii, nasze psy są już podobno przyjęte....ze zgłoszeń na ich wystawy, wzięli dane i jak napisałam że chcę uczestniczyć, to wpisali je na te drugie wystawy też:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 323
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zebra a moglabys napisac do nich, żeby zglosili też moje psy,bo mi cos na maile nie odpisuja? I czy wogole sa przyjete...? Bylabym bardzo wdzieczna.

Nasze psy to

beagle DARES znad Pichny (wl. Agata Bujnowicz)
i irland GWIEZDNY WYSLANNIK Dostojne Szalaputy (wl. Marta Pilawa)

Link to comment
Share on other sites

JUż piszemy emaila i zapytamy o wasze psy, a ja mam pytanie, czy wiecie że na granicy musimy mieć potwierdzenie rezerwacji?
Podobno w przypadku jej braku pobieraja opłaty od każdego po 100 Euro + 50 Euro na leczenie /za dzień od osoby
Wyczytałam to tutaj....
[URL="http://www.bulmar.rst.com.pl/index.rst?Act=show_doc"]http://www.bulmar.rst.com.pl/index.rst?Act=show_doc[/URL]
na dole strony jest taka informacja

Link to comment
Share on other sites

Agasia, przecież Ty u jakichś Polaków miałas nocować?
A co do tego to ja juz sama nie wiem, gdzie indziej napisali że nie pobierają takich opłat, ale trzeba mieć "zabezpieczenie finansowe" na czas pobytu, aha i trzeba potwerdzic na jakiejs karcie która dają na granicy zameldowanie........ja sie pogubiłam:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zebra']Mam krótka odpowiedź z Bułgarii :
Hello,
Serbian CAC is on 25..07.2006 Macedonian CAC is on 28.07.
Mnie poinformowano że jest możliwość zrobienia tam Championatu, ale koszty jak dla mnie sa już chyba za duże, dwie wystawy + opłaty za ew. championat:crazyeye:[/quote]

Więc jeżeli 25 lipca jest wystawa na której można uzyskać Championat Serbii to można by na nią zgłosić, tylko mnie zastanawia to gdzie ta wystawa się odbywa. Może mnie ktoś oświecić...? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote]Napisall:[B]Zebra. [/B]Mam świeże informacje od osoby która była w Bułgarii w maju, nic nie trzeba pokazywać na granicy, nie żądali żadnego zameldowania.:multi:
[/quote]
Ja nie jestem pewna czy meldunek jest nie potrzebny ?

Przegladalam kilka linkow bulgarskich i na wielu przypominaja o obowiazku meldunkowym ,
Dzwonil maz pod telefon zamieszczony na stronce Bulmar BG i facet powiedzial ze to konieczne.

Mysle ze sami musimy sprawdzic w Ambasadzie BG.

Link to comment
Share on other sites

Bulgarskiego nie znam ale...

[QUOTE][B]Юли 2006
[/B]• Събота, 22.Юли.2006 в гр.Варна / Камчия - САС - специалка на Българско овчарско куче.
• Неделя, 23.Юли.2006 в гр.Варна - CACIB камчия.
• Понеделник, 24.Юли.2006 в гр.Варна / Камчия - специализирани изложби за: кокер спаньол, лабрадор ретривър, голдън ретривър.
• Вторник, 25.Юли.2006 в гр.Варна / Камчия - САС Сърбия.
• Сряда, 26.Юли.2006 в гр.Варна / Камчия - Специализирани изложби за: германско овчарско куче и американски стафордширски териер.
• Четвъртък, 27.Юли.2006 в гр.Варна / Камчия - САС България.
• Петък, 28.Юли.2006 в гр.Варна / Камчия - САС Македония.
• Събота, 29.Юли.2006 в гр.Варна / Камчия - специализирани изложби за германски боксер и хрътки.
• Неделя, 30.Юли.2006 в гр.Варна - CACIB камчия.
[/QUOTE]

Mozna z tego wywnioskowac ze faktycznie miedzy 23 a 30 lipca codziennie sa jakies wystawy, nie wiem gdzie co i jak, ale tak by wychodzilo... ;) Nawet 22 jakis CAC jest. Czyzby Bulgarzy organizowali jakis maraton :D? Moze ktos jest w stanie to odczytac bardziej?

Link to comment
Share on other sites

Ja tez Bulgarskiego nie znam , ale bukwy czytam.

I jesli dobrze zrozumialam to:
22.07- Bulgarskie owczarki
23.07-CACIB Bulgarii
24.07-Cokel spaniel,Lablador,Golden retriwen
25.07-CAC Serbii
26.07-Niemiecki owczarek i Amstaw.
27.07-CAC Bulgarii
28.07-CAC Macedonii
29.07-Niemiecki bokser i хрътки.[COLOR=blue]nie wiem to takiego[/COLOR]
[COLOR=black]30.07-CACIB Bulgarii[/COLOR]

Faktycznie maraton. Jeszcze o takiej ilosci wystaw dzien po dniu nie slyszalam.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][I]Sluchajcie dziewczyny[/I][/COLOR] ,
bo nie wiem czy te noclegi mam , czy nie. :shake:
Sprawa nie zostala zakonczona tak jak miala byc zakonczona.
Nie odzywaja sie 3 tydzien .
Czarno to widze.:-(
[U]Ale moze ja nie powinnam panikowac.[/U]
W koncu napisali mi mailem ,zebysmy sie nie denerwowali, bo sa noclegi zarezerwowane.
Za 2 dni mial podac nr konta .Noi cisza- do dzis

W prawdzie [B]Zebra,[/B] tez ma takie slowne potwierdzenie, ale mysle ze ich rezerwacja nie jest lipa.Zwiazek ma w tym wlasny interes.
Juz Zwiazek prosilam o pomoc w tej sprawie, ale brak odpowiedzi-jakiejkolwiek.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][I]Sluchajcie dziewczyny[/I][/COLOR] ,
bo nie wiem czy te noclegi mam , czy nie. :shake:
Sprawa nie zostala zakonczona tak jak miala byc zakonczona.
Nie odzywaja sie 3 tydzien .
Czarno to widze.:-(
[U]Ale moze ja nie powinnam panikowac.[/U]
W koncu napisali mi mailem ,zebysmy sie nie denerwowali, bo sa noclegi zarezerwowane.
Za 2 dni mial podac nr konta .Noi cisza- do dzis

W prawdzie [B]Zebra,[/B] tez ma takie slowne potwierdzenie, ale mysle ze ich rezerwacja nie jest lipa.Zwiazek ma w tym wlasny interes.
Juz Zwiazek prosilam o pomoc w tej sprawie, ale brak odpowiedzi-jakiejkolwiek.

Link to comment
Share on other sites

My z Raiskim Katem tez nie moglismy sie zbytnio dogadać...

A i mam pytanie - jesli zglosilabym na 2 bulgarskie CACIBy, a CAC nie, place wiecej za poszczegolne wystawy niz komplet tak..? Trzeba te wystawy przekalkulować tak zeby nie pojsc z torbami, a mieć jak najwięcej mozliwości na tytuly.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Moje potwerdzenie to faktycznie takie jakieś nijakie, niby mam emaila wydrukowałam i myślę że nie zrobia ze mnie głupa, kolega który w tamtym roku był i w ten sam sposób załatwiał nocleg- dostał go bez problemu....:roll:
Co do płatności- na dwie CACIB- to każda po 35 EURO, promocja jest tylko przy płaceniu za wszystkie 3 wystawy. A do mnie tez Bułgarzy nie odpisali i zaczynam się martwić o tą granice, jak bedziecie coś wiedzieć, to piszcie:lol:
Aha i nie mam żadnego potwerdzenia o Waszych psach Agasia....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...