Jump to content
Dogomania

Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę


kosu32

Recommended Posts

  • Replies 856
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='lilk_a']absolutna prawda[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_2_108.gif[/IMG][/URL][/QUOTE]


[B]lilk-a[/B]

Ja ostatnio wysyłałam do Ciebie maila i do mnie wrócił. O co biega? Wysyłałam na ten sam adres co kiedyś pisałaś do mnie przy akcji poszukiwawczej Miszki (Twój prywatny).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']to postaram się w dzień popracować nad tym[/QUOTE]

Koleżanko czy już wstałaś? Bo widzę że z Ciebie taki nocny Marek jak Kosu :evil_lol: a ona biedna już stołek grzeje w pracy :eviltong:
Hopsaj na górę brzydalku (to do psa :evil_lol: żebyś sobie nie pomyślała)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agmarek']Koleżanko czy już wstałaś? Bo widzę że z Ciebie taki nocny Marek jak Kosu :evil_lol: a ona biedna już stołek grzeje w pracy :eviltong:
Hopsaj na górę brzydalku (to do psa :evil_lol: żebyś sobie nie pomyślała)[/QUOTE]


Ha ha ha- i tu Cię mam robaszku ...
A ja dziś stołka w pracy nie grzeję bo mam "urlop". Zamiast leżeć na wyrku z książką w ręku, od sanego rana tylko jeżdżę i załatwiam różne rzeczy - w większości psiarskie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agmarek']Koleżanko czy już wstałaś? Bo widzę że z Ciebie taki nocny Marek jak Kosu :evil_lol: a ona biedna już stołek grzeje w pracy :eviltong:[/QUOTE]
O takiej barbarzyńskiej porze? zimą? w życiu!
Ja sobie jestem sama sterem i okrętem, więc dzień mi się efektywnie zaczyna koło południa :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NiJaSe']hehe Roleczka no u mnie na Dt odbije a potem do Ciebie na DS ;)[/QUOTE]
he he, dokładnie, porzadek musi być!
MIchał będzie zachwycna, bo juz mi dla niej atrakcje się wyczerpują , a księżna nudzić sie nie lubi....
Dorzuc Nikona, nikt nic nie zauważy...

Link to comment
Share on other sites

Wymyśliłam taki tekst:


[SIZE=4][B]Poharatany przez życie kurdupel Borys szuka domu[/B][/SIZE]

Jest mały, raczej pękaty, ma krótkie nóżki - można powiedzieć, że urodą nie grzeszy...
Ale to tak tylko na pierwszy rzut oka. Wystarczy chwilę pobyć z tym malcem, żeby zauważyć, że ma w sobie to "coś", co sprawia, że nie można przejść obok niego obojętnie, nie można się nie uśmiechnąć.
Borys to świetnie wyczuwa - krótki ogon na widok człowieka zaczyna natychmiast merdać. Po chwili Borys jest już przy ogrodzeniu i szuka kontaktu z człowiekiem. Staje na tylnych łapkach i stara się nadstawić swój pysk wciskając go między kraty ogrodzenia, z nadzieją na pieszczoty.
A przy tym to bardzo dzielny pies. Nie wiadomo jak długo ten malec błąkał się samotnie, jakoś sobie w radząc, w schronisku też czasem musiał walczyć o swoje - niełatwe życie Borysa zostawiło ślady: poharatany nosek delikatnie obwąchuje dłoń człowieka i wtula się w nią, pokiereszowane uszko nasłuchuje ciepłych słów.

Borys mieszka aktualnie w schronisku w Celestynowie i jakoś nie ma szczęścia - nikt nie miał tyle czasu żeby szukając psa dla siebie przyjrzeć mu się dokładniej i zobaczyć to czego na pierwszy rzut oka nie widać...

Rzeczywiście - Borys urodą nie grzeszy. Ale to taki słodki pulpecik, kochana klucha.
Ma dopiero 3 lata, a tak wiele już przeżył, tyle złych przygód zostawiło na nim swój ślad...
Może gdzieś jest dla niego ciepłe i wygodne miejsce, pełna miska, kochająca dłoń?
On tak bardzo chce mieć swój dom, swojego człowieka do kochania...

Jeśli zainteresował Cię los Borysa - zadzwoń ......... lub napisz ........


Allegro jest już przygotowane, potrzebne są tylko dane do kontaktu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kosu32']Ha ha ha- i tu Cię mam robaszku ...
A ja dziś stołka w pracy nie grzeję bo mam "urlop". Zamiast leżeć na wyrku z książką w ręku, od sanego rana tylko jeżdżę i załatwiam różne rzeczy - w większości psiarskie :)[/QUOTE]
:motz:to dlatego siedzisz do 5 rano.

[quote name='kosu32']Borysek ma już zaklepany DT u Orphy. Czekamy teraz aż zwolni się miejsce.[/QUOTE]
Ja mogę wziąć Lady. Będzie luźniej u Orphy :sweetCyb:

[quote name='NiJaSe']hehe Roleczka no u mnie na Dt odbije a potem do Ciebie na DS ;)[/QUOTE]
No...jak tradycja to tradycja :razz:

[quote name='Selenga']O takiej barbarzyńskiej porze? zimą? w życiu!
Ja sobie jestem sama sterem i okrętem, więc dzień mi się efektywnie zaczyna koło południa :)[/QUOTE]
Zanim urodził się mój młodszy syn też sama sobie byłam wszystkim, a dzień zaczynałam koło 12 w południe, a teraz? o 7 rano jestem walona poduszką po głowie z okrzykami "wstałaj mama! wstałaj! jus jes dzień!" :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']Wymyśliłam taki tekst:


[SIZE=4][B]Poharatany przez życie kurdupel Borys szuka domu[/B][/SIZE]

Jest mały, raczej pękaty, ma krótkie nóżki - można powiedzieć, że urodą nie grzeszy...
Ale to tak tylko na pierwszy rzut oka. Wystarczy chwilę pobyć z tym malcem, żeby zauważyć, że ma w sobie to "coś", co sprawia, że nie można przejść obok niego obojętnie, nie można się nie uśmiechnąć.
Borys to świetnie wyczuwa - krótki ogon na widok człowieka zaczyna natychmiast merdać. Po chwili Borys jest już przy ogrodzeniu i szuka kontaktu z człowiekiem. Staje na tylnych łapkach i stara się nadstawić swój pysk wciskając go między kraty ogrodzenia, z nadzieją na pieszczoty.
A przy tym to bardzo dzielny pies. Nie wiadomo jak długo ten malec błąkał się samotnie, jakoś sobie w radząc, w schronisku też czasem musiał walczyć o swoje - niełatwe życie Borysa zostawiło ślady: poharatany nosek delikatnie obwąchuje dłoń człowieka i wtula się w nią, pokiereszowane uszko nasłuchuje ciepłych słów.

Borys mieszka aktualnie w schronisku w Celestynowie i jakoś nie ma szczęścia - nikt nie miał tyle czasu żeby szukając psa dla siebie przyjrzeć mu się dokładniej i zobaczyć to czego na pierwszy rzut oka nie widać...

Rzeczywiście - Borys urodą nie grzeszy. Ale to taki słodki pulpecik, kochana klucha.
Ma dopiero 3 lata, a tak wiele już przeżył, tyle złych przygód zostawiło na nim swój ślad...
Może gdzieś jest dla niego ciepłe i wygodne miejsce, pełna miska, kochająca dłoń?
On tak bardzo chce mieć swój dom, swojego człowieka do kochania...

Jeśli zainteresował Cię los Borysa - zadzwoń ......... lub napisz ........


Allegro jest już przygotowane, potrzebne są tylko dane do kontaktu[/QUOTE]

Piękny tekst do Allegro - dzięki serdeczne [B]Selenga :)[/B]

[U]W związku z Allegro pozostaje do przedyskutowania jeszcze kilka spraw:[/U]

- kontakt na mnie (prześlę na private)

- zastanawiam się czy podajemy docelowo że pies przebywa w schronisku w Celestynowie czy że w którymś ze
schronisk w mazowieckim ...(mam na myśli udaną adopcję - lepiej jest wcześniej sprawdzić potencjalny domek dla
Niego w przypadku zainteresowania)

- kiedy ruszamy z Allegro? Czy już, czy po tym jak trafi na DT do NiJaSe (wiecie Ona z psiakami potrafi robić cuda), a
Jej dotychczasowy podopieczny powoli może szykować manatki do wyprowadzki (pod warunkiem że odnajdzie się
zaginione "jajko"). Ja skłaniam się ku temu drugiemu bo małego tak czy siak trzeba lepiej poznać i sprawdzić jak
zachowuje się w domu (czystość itd), jak dogaduje się z innymi psami (w tym przypadku z 3-ma pannami NiJaSe) i
jak reaguje na koty (no a tu jest akurat pełne pole do popisu gdyż jest ich aż 5 w tym jeden "psycholog"). Boryska
trzeba zapoznać z całym "zwierzyńcem" i pozwolić się "wyżyć" edukacyjnie NiJaSe.

I co Wy na moje wypociny wieczorową porą?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Emigrantka']MOment - w ktorym miejscu on jest brzydki?

Sliczne psisko, takie tylko na kolana i wymyziac... do gory Borysek przystojniaku[/QUOTE]


I kolejna miła ciotka do nas dołączyła - jak miło :)

Na dodatek [B]Emigrantka[/B] prosto z UK - u la la :)

[B][COLOR=red]FAJOWO !!![/COLOR][/B]

[B]Borys [/B]- zobacz ciotka z Londynu Cię wypatrzyła :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...