Jump to content
Dogomania

Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę


kosu32

Recommended Posts

  • Replies 856
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ciotka z Londynu juz oczoplasu dostaje i prozak zacznie lykac zanim na Dogo wejdzie - ciotki corka do domu nie ma jak wrocic bo na lotniskach pare centymetrow sniegu spadlo i panika/zastow, ciotki pies ma operacje w piatek (usuniecie guza z lokcia) wiec ciotka chwilowo nie skupia sie na niczym innym - ale bedzie zagladac do tego przystojniaka...

Wymyziac go prosze za uszami ;)

Link to comment
Share on other sites

Hejka:) jeżeli mogę się wypowiedzieć to wydaje mi się,że tymczas u Nijase to super "poligon" i Borysek na tym skorzysta i my też bo dowiemy się o nim wszystkiego co potrzebne do sprawnej adopcji.Co do kociego psychologa-jego zdanie jest tu najważniejsze:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kosu32']

- zastanawiam się czy podajemy docelowo że pies przebywa w schronisku w Celestynowie czy że w którymś ze
schronisk w mazowieckim ...(mam na myśli udaną adopcję - lepiej jest wcześniej sprawdzić potencjalny domek dla
Niego w przypadku zainteresowania)

I co Wy na moje wypociny wieczorową porą?[/QUOTE]

Jeśli można...to ja byłabym raczej za tą drugą opcją. Może nie podawać konkretnie gdzie psiak przebywa, bo tak jak piszesz-wcześniej można sprawdzić domek.Co Wy na to?
Reszta jak dla mnie jest ok. Tekst powalający :lol:

[quote name='kosu32'][B]Agmarek [/B]

Aj low ju - ju noł :)

Fajnie że banerek Borysa udało Ci się wrzucić w podpis - dzięki :)

NiJaSe - uważaj - LADY znów zagrożona !!![/QUOTE]

Aj low ju tu.
Nie mów mi nic o tym banerku :angryy: do tej pory niewiem jak to zrobiłam :shake:

[quote name='Nikus']Hejka:) jeżeli mogę się wypowiedzieć to wydaje mi się,że tymczas u Nijase to super "poligon" i Borysek na tym skorzysta i my też bo dowiemy się o nim wszystkiego co potrzebne do sprawnej adopcji.Co do kociego psychologa-jego zdanie jest tu najważniejsze:)[/QUOTE]

Biedny Borysek...mało że psy to jeszcze kocia banda :evil_lol: i wrzeszcząca Nijase szybko go to zresocjalizuje :diabloti: dla Nijasa niema rzeczy niemożliwych jak widać. Ona chyba i niedźwiedzia by nauczyła chodzić na smyczy, przychodzić na zawołanie i pływać w kanałku :eviltong::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Kosu a Boryska przed przyjazdem do mnie nalezaloby ciachnac to raz a dwa podac mu z tydzien wczesniej jakies krople na pchliska bo ja nie wiem czy drugi raz zniose smrod tego srodka ktorym Miszke zlewalas ;p , no i odrobaczyc chlopa. To taki konpekt plan :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NiJaSe']zaraz wrzuce zdjecie Twojej dziewczyny , sorki wczoraj pozno wrocilam i tyle ze zrzucilam na kompa..



aaaaaaaa Agmarek nie moge wejsc na watek Szansy przez Twoj banerek , podaj tu linka plizzz[/QUOTE]

No nie śmiałam się upominać, bo jeszcze byś na mnie jaki urok rzuciła :oops: :evil_lol:
Link? Proszę Cię bardzo [url]http://www.dogomania.pl/threads/119632-FPR-ZwP-Szansa-z-KrAE-A-la-MA-DOM/page154[/url] jak cofniesz się o stronę to swą Lady ze mną zobaczysz :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NiJaSe']Kosu a Boryska przed przyjazdem do mnie nalezaloby ciachnac to raz a dwa podac mu z tydzien wczesniej jakies krople na pchliska bo ja nie wiem czy drugi raz zniose smrod tego srodka ktorym Miszke zlewalas ;p , no i odrobaczyc chlopa. To taki konpekt plan :D[/QUOTE]

Dzwoniłam do schroniska i rozmawiałam w sprawie kastracji Borysa.
Na pierwszy rzut lecą Panie (suczki) - wiadomo, ale jak się uda, to nasz uroczy "brzydal" będzie ciachnięty na dniach. Jeżeli nie wtryni się teraz do kolejki to będę klepać najbliższy termin. Odrobaczenie postaram się załatwić na miejscu. Co do innych spraw typu odpchlenie coś pomyślimy ale i tak jestem zdania że trzeba będzie to załatwić na miejscu u Ciebie i nie koniecznie przy użyciu tego powalającego pchły (i nie tylko) preparatu.

P.S.
[B]NiJaSe[/B]-jak coś to szykuj jakąś maskę gazową, ale to ostateczność :)

Link to comment
Share on other sites

kossu czy masz jeszcze jej zdjęcia z pobytu w celest?
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/177287-malusia-kruszyneczka-czemu-los-dla-niej-jest-taki-okrutny-szukamy-dt[/URL]

termin sterylek nie wiadomo kiedy będzie, gdzieś za 2 tygodnie mniej więcej

Dziewczyny czy wy macie jakies środki uspokajające/usypiające bądź klatke-pułapkę?

Link to comment
Share on other sites

Kosu spoko , Nikon w tym tyg. bedzie mial usg ,potem bede sie umawiac na ewentualny zabieg , ale to i tak jakos pod koniec stycznia , bo wetki mowily ze dobrze by bylo jakby miedzy jednym zabiegiem a drugim byla przerwa ok.2 miesiecy. A no i niestety po dniach spokoju ,Nikon dostal znow sraczki :/, myslalam ze juz sie uspokoilo ale niestety nie i jednak trzeba to zdiagnozowac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NiJaSe']Kosu spoko , Nikon w tym tyg. bedzie mial usg ,potem bede sie umawiac na ewentualny zabieg , ale to i tak jakos pod koniec stycznia , bo wetki mowily ze dobrze by bylo jakby miedzy jednym zabiegiem a drugim byla przerwa ok.2 miesiecy. A no i niestety po dniach spokoju ,Nikon dostal znow sraczki :/, myslalam ze juz sie uspokoilo ale niestety nie i jednak trzeba to zdiagnozowac[/QUOTE]

Czyli kiedy ewentualnie Borys mógłby trafić do Ciebie, przyjmując że Nikon trafi do nowego DS?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...