Jump to content
Dogomania

Wilczur Borys PROSI O WSZELKĄ POMOC W SZUKANIU DOMU


Recommended Posts

[quote name='AMIGA']Niestety nie mam czasu na przeczytanie calego wątku, więc spytam tutaj - czy on ma być ogłaszany i jeśli tak, to czy ma jakieś ogłoszenia?[/QUOTE]

Amiga Borys miał ogłoszenia. Ostatnio jestem na wsi i nie mam tam możliwości dawać ogłoszeń. Mogę zrobić tylko aktualizację starego. Gdybyś mogła wziąć go pod skrzydła i ogłaszać, bardzo byś pomogła. Może będziesz miała szczęśliwszą rękę do ogłoszeń
[url]http://warszawa.lento.pl/borys-piekny-pies-w-typie-wilka-odda-swe,143680.html[/url]
Treść ogłoszenia można zmieniać

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Co jak co ale jezeli sie nie moze lub nie chce dawac pieniazkow to wypadaloby to po prostu napisac chociazby na PW..... Dlatego ja nie deklaruje bo raz mam miesiac na plusie a czasem na minusie.... Poza tym trzeba brac pod uwage ze Borysowi trudniej jest znalezc dom niz szczeniakowi czy psu w typie ras bardziej malych czy tez bardziej domowych.

Link to comment
Share on other sites

moje psy jedza karme brit i puszki z supermarketu.torba 15 kg spokojnie starcza mi na 3 psy miesiecznie a kosztuje 95 zl.Z racji paru zobowiazan na nieswoje psy nie kupowalam nigdy royala i psy nie sa zabiedzone/ dostaje pw ze borys chudnie./Czy niewplacanie przez 2 osoby spowoduje taki ubytek ze nie ma na jedzenie i szczepienie na wscieklizne,/ bo u starszych psow nie wszystkie szczepienia powtarza sie corocznie/.czy nie moze jesc karmy z supermarketu - albo ja zle zrozumialam i pies jest na platnym dt

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mtf zalesie']moje psy jedza karme brit i puszki z supermarketu.torba 15 kg spokojnie starcza mi na 3 psy miesiecznie a kosztuje 95 zl.
Z racji paru zobowiazan na nieswoje psy nie kupowalam nigdy royala i psy nie sa zabiedzone/ dostaje pw ze borys chudnie./Czy niewplacanie przez 2 osoby spowoduje taki ubytek ze nie ma na jedzenie i szczepienie na wscieklizne,/ bo u starszych psow nie wszystkie szczepienia powtarza sie corocznie/.czy nie moze jesc karmy z supermarketu - albo ja zle zrozumialam i pies jest na platnym dt[/QUOTE]

Z Twojej wypowiedzi wynika, że na jednego psa przypada 5 kg karmy miesięcznie. Jak to możliwe? Ja mam na DT 4 duże psy i tylko Borys ma deklaracje na 120,00.
Za te właśnie pieniądze muszę te cztery psy utrzymać. Podpowiedz mi dokładniej jak i czym powinnam je karmić , aby zmieścić się w tej kwocie.
Mam trzy swoje psy z tego dwa chore , które wymagają leczenia (moczówka i niewydolność nerek). Muszę też robić obowiązkowe opłaty, coś jeść , wykupić swoje leki.
Chętnie skorzystam z porady jak gospodarzyć moimi finansami, aby związać koniec z końcem. A nade wszystko byłabym bardzo wdzięczna za pomoc w adopcjach. Dostęp do telefonu i internetu mam ograniczony.

Link to comment
Share on other sites

1,worek karmy brit 15 kg w dni powszednie, w weekend kupuje makaron plus puszki/ 8 duzych / z supermarketu bo wtedy mam wiecej czasu na gotowanie,mam psy owczarkowate 2 sztuki i jedna suke sredniej wielkosci- starcza mi opisana ilosc na miesiac./nie mialam uwag ze mam psy niedozywione -wet piaseczno dr,piechocka.Mialam na mysli 120 zl jako kwote na utrzymanie borysa bo tego psa dotyczyla moja deklaracja i zrozumialm ze pozostalych osob rowniez.
2.nie obiecywalam pomocy finansowej na pozostale psy poniewaz wyzszymi deklaracjami jestem zwiazana z augustowem kolo warki/70 psow i 900 zl emerytury- mysle ze pani ala bedzie bardziej kompetentna w poradach jak wyzyc/
3.nie obiecywalam pomocy w ogloszeniach,nie umiem ich robic i nie mam na to czasu

Link to comment
Share on other sites

Najwazniejsze by Borys znalazl dom. Wtedy wszyscy beda zadowoleni. Borys z domu, Wanda rowniez bo Borys zbyt dlugo u niej sie zasiedzial, deklarujacy pieniadze rowniez bo nie bedzie trzeba wplacac i my ze Borys ma juz swoich prawdziwych wlascicieli.

Mtf zalesie nie wiem czy czytalas caly watek ale Borys nie mieszka w domu z Wanda. Mieszka na siedlisku gdzie Wanda z mezem latem pomieszkuja/mieszkaja. Azima mieszkaja w normalnym mieszkaniu w innym miejscu i dojezdzaja do siedliska tylko po to by poprzebywac z Borysem i dac jesc (bo zapewne podczas ich nieobecnosci sasiad przychodzi dac jesc). Takie dojazdy kosztuja....

Sa na dogo watki psow, ktore maWanda. Aszka miedzy innymi. Wanda zawsze prosi o pomoc w oglaszaniu... Ale malo kto pomoze czy chociazby wejdzie na watek i podrzuci.... A niby taka pomoc nic nie kosztuje ale chetnych nie ma.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='punk']Zwiększam swoją deklaracje do 100 zł/mc.
Nie wiem na jak długo, bo niebawem czekają mnie spore wydatki. Możliwe więc, że będę musiał powróci do starej deklaracji tj. 50 zł/mc.[/QUOTE]

Bardzo Ci dziękuję i rozumiem. Wpłatę zwiększoną widziałam, ale nie miałam dostępu do netu, aby wcześniej Ci podziękować. Byłam na turnusie rehabilitacyjnym a po powrocie pojechałam prosto na działkę i dopiero dzisiaj wpadłam załatwić nagromadzone sprawy. Nie jest mi miło prosić o pomoc, ale nie mam wyjścia bo sama nie dam rady. Gdyby nie choroby moich psów a tu jeszcze jeden wymaga diagnozy i aż się boję, że może mi dojść następny poważny kłopot.

[quote name='__Lara']Cioteczko, gdzie znajdę opis i aktualne ogłoszenia?[/QUOTE]
_Lara bardzo się cieszę, że chcesz pomóc w ogłoszeniach. Czy chodzi Ci o ogłoszenia tylko Borysa czy też pozostałych ? Ja w tej chwili na wsi jestem bez netu a nawet jak był to najwyżej mogłam się odezwać na wątku. Nie mogę tam dawać ogłoszeń tylko je wznawiałam. Mam też problemy z zasięgiem. Borysowi dawałam ogłoszenia różnej treści. Sama już nie wiem co pisać w ogłoszeniach i jakie zdjęcia dać, aby ktoś na poważnie zainteresował się tymi psami. Poszukam je i wyślę Ci linki na PW. Gdybyś podała mi swój nr. tel. to łatwiej nam będzie się dogadać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wanda szostek']Bardzo Ci dziękuję i rozumiem. Wpłatę zwiększoną widziałam, ale nie miałam dostępu do netu, aby wcześniej Ci podziękować. Byłam na turnusie rehabilitacyjnym a po powrocie pojechałam prosto na działkę i dopiero dzisiaj wpadłam załatwić nagromadzone sprawy. Nie jest mi miło prosić o pomoc, ale nie mam wyjścia bo sama nie dam rady. Gdyby nie choroby moich psów a tu jeszcze jeden wymaga diagnozy i aż się boję, że może mi dojść następny poważny kłopot.


_Lara bardzo się cieszę, że chcesz pomóc w ogłoszeniach. Czy chodzi Ci o ogłoszenia tylko Borysa czy też pozostałych ? Ja w tej chwili na wsi jestem bez netu a nawet jak był to najwyżej mogłam się odezwać na wątku. Nie mogę tam dawać ogłoszeń tylko je wznawiałam. Mam też problemy z zasięgiem. Borysowi dawałam ogłoszenia różnej treści. Sama już nie wiem co pisać w ogłoszeniach i jakie zdjęcia dać, aby ktoś na poważnie zainteresował się tymi psami. Poszukam je i wyślę Ci linki na PW. Gdybyś podała mi swój nr. tel. to łatwiej nam będzie się dogadać[/QUOTE]

Cioteczko, to jak masz problem z netem to ja poprzeglądam wątek i coś posklecam ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[COLOR=#0000ff]DEKLARACJE STAŁE MIESIĄC PAŹDZIERNIK 2013[/COLOR]
[COLOR=#ff0000]Dora[/COLOR][COLOR=#0000ff] WPŁYNĘŁO -------[/COLOR]
[COLOR=#ff0000]mtf zalesie[/COLOR] [COLOR=#0000ff]WPŁYNĘŁO ------[/COLOR]
[COLOR=#ff0000]emilia2280[/COLOR] [COLOR=#0000ff]WPŁYNĘŁO 30,00[/COLOR]
[COLOR=#ff0000]meganka1 [/COLOR][COLOR=#0000ff]WPŁYNĘŁO 20,00 [/COLOR]
[COLOR=#ff0000]PUNK [/COLOR][COLOR=#0000ff]WPŁYNĘŁO 100,00[/COLOR]
[COLOR=#ff0000]czerda [/COLOR][COLOR=#0000ff]WPŁYNĘŁO ---------[/COLOR]
[COLOR=#ff0000]mari23 [/COLOR][COLOR=#0000ff]WPŁYNĘŁO 15,00[/COLOR]
[COLOR=#000080]Razem 165,00 zł[/COLOR]

Wszystkim darczyńcom bardzo dziękuję

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Wreszcie znalazłam ten wątek!!!!

przez wiele spraw jakie sie w moim życiu wydarzyły w ostatnim czasie niestety zaniedbałam sprawę ogłoszeń, za co bardzo przepraszam. Wracam jednak do tematu. mtf zalesie napisała mi, że ma jeden pakiet wykupiony i mam nadzieję, że wreszcie uda nam sie wysłać zdjęcia i informacje o Borysie żeby na bazarku ktoś mógł zrobić ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

zaglądam do Boryska, choć nie zawsze piszę...
to już 4 lata Borys domu szuka :(
jedyne, co mogę zrobić, to podtrzymać moja skromną deklarację, bo i psów w domu, i deklaracji na dogo mam zdecydowanie za dużo.... ale cóż zrobić, jak te biedactwa pomocy potrzebują? rozsądek musi milczeć...
życzę Boryskowi, aby szybko dom znalazł

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...