Jump to content
Dogomania

*FPR-ZwP* - połamana Sara wróciła do właściciela. Za TM [']


Niewiasta_21

Recommended Posts

  • Replies 450
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sunia zostałą znaleziona na dąbrowie, praktycznie na skrzyżowaniu ulic Dąbrowskiego i Gojawiczyńskiej, na wiadukcie. Nie miała obroży, niema tez chipa. Wygląda na zadbaną, ogłoszenia będą dawane do ekspressu, rozwieszone w okolicy znalezienia i w internecie. Jesli ktos szuka to znajdzie. Oczywiscie w gołoszeniu nie pisze ze jest połamana.

Bardzo wszystkim dizekuje za pomoc, za bazarki, za banerki i za to ze jestescie.
Ciapuś, dziękuje za allegro cegiełkowe.
Funia przebywa tymczasowo u Helgi na tymczasie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cantadorra']Co to znaczy *FPR-ZwP* ?[/QUOTE]
o ile sie nie myle to z kontekstu mi wychodzi, ze to jakies obelzywe slowo na tego ch...ja ktory potracil i zostawil psine na ulicy bez pomocy i na pewna smierc :angryy:
cos w rodzaju automatycznej cenzury, ktora zmienia brzydkie wyrazy w takie znaczki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kakadu']o ile sie nie myle to z kontekstu mi wychodzi, ze to jakies obelzywe slowo na tego ch...ja ktory potracil i zostawil psine na ulicy bez pomocy i na pewna smierc :angryy:
cos w rodzaju automatycznej cenzury, ktora zmienia brzydkie wyrazy w takie znaczki[/QUOTE]
Nie nie nie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
to skrót
Fundacja Pomagajmy Razem - Zwierzęta w Potrzebie

Link to comment
Share on other sites

Numer konta dla suni jest na pierwszej stronie.
wszystkie wpłaty prosimy kierowac na konto fundacji podane na pierwszej stronie watku.
Prosimy o dopisek Darowizna dla Funi.

Jesteśmy w stałym kontakcie z domem tymczasowym, kolo 12- tej ania jeedzie zawieśc lekarstwa i podkłady.

Po moich telefonach wiemy tyle, ze stan jest bardzo cięzki, nie mogłysmy nawet spokojnie porozmawiac przez telefon bo w tle słychac było tylko jeki suni. Podano leki przeciwbóloewe i kroplówki.
Teraz zasnęła, wiec chwilowo nie cierpi.

Po naszej wczorajszej wizycie u lekarza wiem tyle, ze stan jest bardzo cięzki, dawno nie mial takiego przypadku, po Funi poprostu przejechało auto.
Miednica jest w kawałeczkach, oderwana od kosci krzyżowej, na tą chwile zesróbowana, bo inaczej nie byloby szans zeby kiedykolwiek stanęła na nogi.
W nodze jest kilka śrub.
Generalnie jak to nazwał lekarz, całą jest jak popękana chinska porcelana.
Język na ten moment jest niesprawny, jest problem z piciem, ale helga dzielnie podaje jej wode do pyszczka.
Zrobiła siku wiec na szczescie nerki pracują i pecherz jest cały.
Zrobione usg nie wykazało obrażen organów wewnetrzych , ale to tez okaze sie dopiero po jakims czasie, jak jest naprawde, pewnych rzeczy nie jestesmy w stanie zobaczyc.

W trakcie zabiegu robione byly zdjecia rentgenowskie, które pokazywały jaki ogron obrażen odniosła w zderzeniu z pojazdem.

Obrozy nie miala, czipa tez nie.

Funia bardzo cieżko oddycha, mysle ze pierwsze doby będą decydujące.
To bardzo stara sunia, rokowania sa raczej odstrożne, ale poniewaz podjelismy decyzje o operacji konsekwentnie bedziemy ratowac tego psa, chyba ze jej cierpienie bedzie tak oczywiste ze...

Potrzebujemy pomocy finasowej, tylko dzieku uprzejmosci lekarza dostałysmy fakture przelewowa, nie policzono nam rowniez za leki, ale nie chcemy nadużywac tej uprzejmości.
Potrzebujemy tez podkłady poniewaz Funia nie wstaje.

I jeszcze jedna sprawa, potrzebujemy klatkę.
Ta ktorą zosraganizowałysmy wczoraj jest dla niej za mała.
Jestesmy zmuszenia albo kupic albo pozyczyc jezeli ktos takowa ma.


Rozsyłajcei watek i allegro gdzie sie da, nawet jezeli ktos nie moze nas wspomóc finansowo pomoc w postaci rozsyłania linków jest na wage złota.

To juz nasz drugi przypadek takiego pogruchotanego psa, pierwsza byla Ciapulka.

Link to comment
Share on other sites

A ja dodam że Ciapulka mimo złych rokowań stanęłaś na własnych łapkach i super sobie radzi
Warto dać szanse każdemu stworzeniu nawet jak rokowania są ostrożne.
Bardzo często psiaki nas zaskakują i nawet beznadziejne przypadki stają na nogi i cieszą jeszcze długo właścicieli

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...