Jump to content
Dogomania

Oddam albo WYRZUCĘ. Może jednak chce ktoś takiego psa? Ma dom.


tripti

Recommended Posts

  • Replies 311
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

witamy:) aktywowałam te ogłoszenia, które przyszły mi na maila i tego wymagały. Tak, jedną nockę koczowała;) a dreag pomogła z ogłoszeniem w kurierze porannym (dwa razy) i z ogłoszeniem na stronce tozu, wcześniej Sonia miała sporo ogłoszeń od majqa:) ale nikt sensowny nie odezwał się:(

Link to comment
Share on other sites

dziewczynkę widziałam na żywo, zdjęcia też jakieś mam, to jutro powalczę, filmik też, ale chyba jakoś średnia:( Sonia linieje na potęgę, sierść wychodzi z niej garściami i to taki puch, ja miałam i mam gładkowłose - to z nim się sypie, a z tej to dosłownie poduszkę można zrobić:) Sonia idealnie nadawałaby się to pilnowania podwórka, bo nikt nie przejdzie niezauważony jak ona jest na podwórku. Poza tym to poszłam z nią i z tatą do lasu, ona oczywiście na smyczy, bo to różnie może być, ale tata znudził się i wrócił do domu, to jak została ze mną to ładną scenę zrobiła - krzyk, jakbym jej krzywdę robiła, a do tego takie mocne i głośne szarpanie smyczy, aparatka:)

Link to comment
Share on other sites

no tak, ale tu jeszcze kwestia zaufania dochodzi, bo mnie nie zna, a ja ją wcześniej przy drzewie przywiązałam, żeby jej zdjęcia zrobić, więc tu to już wogóle w jej oczach na złoczyńcę wyszłam:) a tak pięknie sterylizacji zrobionej to jeszcze nie widziałam, to było niecałe dwa miesiące temu, a śladu prawie nie ma i szef był taki króciutki.
Ma też ciekawe nawyki, znosi patyki, listewki, jakieś listeczki pod drzwi na górze - w taki sposób, że przygotowała grunt pod prawie ognisko:) kiedyś ukradła mojej mamie woreczek z kapustą kwaszoną i tak ganiały się kilka minut po podwórku, albo jak mama ją skubała to ona też jej wyskubała kępkę włosów z głowy:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...