Jump to content
Dogomania

Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Nata

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

miałam fuksa :wink: udało mi się i mam teraz czym zdjęcia pstrykać dlatego ostatnio was nimi zasypuje :lol: Ale jak dobrze przejżycie Mojego psa to znajdziecie jeszcze jednego tybetańczyka Alexa Ani-dla małego ułatwienia podpowiem - bazeta z lutego 2005mały śpi na zdjęciu w kapciu!!!! :smilecol:

Link to comment
Share on other sites

Nie poznałam że to tybetańczyk !!!!! Taki malusi !!!!! Śliczny !!!!! :)
Fajnie, wygrałeś cyfraka za zdjęcie roku, gratuluję !!!!
Ja też wygrałam, ale jednorazowy aparat za zdjęcie ,,JAK PIES Z KOTEM" z numeru 12, grudzień 2004r., wysłałam zdjęcie wujka. :)

Link to comment
Share on other sites

Hej dziewczyny,

no piekne zdjecia...Ania a ja takich ladnych na maila nie dostalam :roll: .

Bognik to kiedy odbierasz swoja sunie...a tak w ogole to sliczna ta malenka..z ciekawosci..mowilas,ze mialas TT a teraz zdecydowals sie na LA....dlaczego???Bo u mnie bylo na odwrot..najpierw caly czas bylam przy LA ale zdecydowalam sie na TT.

Lunadino...no twoje psiaki to co tu duzo mowic,sama wiesz,ze to pieknosci ale powiedz mi jak ty dajesz sobie rade z 4 psami :o ????I to takimi rasami,ktore potrzebuje dosc duzo pielegnacji,haszczaki to pewnie jeszcze duzo ruchu.
A w ktorym numerze "Mojego Psa" sa Twoje psiaki ...hmmm bo Ani malenstwo w kapciu :lilangel: widzialam,ale twoich nie moge znalesc.

No a moj malec jakos przezyl rozlake,chociaz nie przypuszaczalam,ze bedzie tak rozpaczal,bo w domu przeciaz zostala corka i babcia,a ten po moim wyjsciu z domu wyl ponad pol godziny i nie mogly go uspokoic,nie chcial jesc i zaczal na nowo robic kupki w domu a na dworze sie nie chcial zalatwiac.Dzisiaj w nocy jak wrocilismy to posiusial sie z radosci ,zaczal zaraz jesc i kupka byla juz robiona na dworze.Pojechalam dzisiaj jeszcze odwiedzic kumpele a ten mimo ,ze wszyscy byli w domu wraz z mezem znowu wyl pod drzwiamy.Nie przypuszaczalam,ze tak sie juz po miesiacu przywiazal i tak rozpacza nawet nie chce myslec co bedzie jak calkiem sam zostanie w domu :thinkerg:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...