Jump to content
Dogomania

Kraków 24-25 . 06 . 2006


efra-husky

Recommended Posts

[quote name='Godelaine']A ja bym poprosiła ładnie o owczarki belgijskie. Bo nie wiem czy nam się sędzia nie pokryje z Opolem :roll:
Osobiście nie pogardziłabym [COLOR=#005633][B]Hansem Müllerem :)[/B][/COLOR][/QUOTE]
A ten pan, wbrew pozorom, jakoś tak świetnie nie sędziuje. W corgi czynnikiem decydującym o tym, czy pies wygra, był sposób noszenia ogona, reszta była mniej istotna.:roll: No, ale owy pan to allrounder.

Link to comment
Share on other sites

No i wróciłam właśnie ze związku. Niestety nie mam dobrych wiadomości :shake:

Póki co nie mają jeszcze potwierdzonych sędziów; oficjalnie podział sędziów na poszczególne rasy w grupach pojawi się końcem maja (tak jak jest termin zgłaszania), ale jestem umówiona z panią, że w marcu lub w kwietniu (w każdym bądź razie wcześniej) jeśli coś będzie potwierdzone to będziecie wiedzieć ;)

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=#005633][SIZE=1][QUOTE][/SIZE]Jan Gajewski (PL)[/COLOR][/B][SIZE=1]
[COLOR=#005633][B]Agnes Ganami Kertes (ISR)[/B]
[B]Ety Goor (ISR)[/B]
[B]Andrzej Kot (PL)[/B]
[B]Magdalena Kozłowska (PL)[/B]
[B]Zvi Kupferberg (ISR)[/B]
[B]Iwona Magdziarska (PL)[/B]
[B]Jaroslav Matyas (SK)[/B]
[B]Jadwiga Niciewicz (PL)[/B]
[B]Andrzej Szutkiewicz (PL)[/B]
[B]Luis Pinto Teixeira (P)[/B]
[B]Jaroslav Zembiak (SK)[/QUOTE][/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=1][COLOR=#005633][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][COLOR=#005633][/COLOR][/B]
[SIZE=4][COLOR=black][SIZE=2]Ja tak sobie myśle czy jechać :roll: a raczej czy rodzinke namawiać...zależy od sędziego..jeżeli będzie[/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#005633][B]Zvi Kupferberg (ISR) [/B][SIZE=2][COLOR=black]To będę wiedziała po Katowicach jak go poznam... Jeżeli Pan Gajewski co nie sądze bo sędziuje on już dozie na Swiatówce...Widze tez Pana Szutkiewicza ale jakoś jego typt wygrywające na wystawach nie za bardzo mi się podobały :roll:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]

Tak więc efruniu jak będziesz cuś wiedziała o Doziach (przedewszystkim c/a) to ja poprosze o info ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Musiałek']na stronie juz jest podział sedziów na rasy !!!

u mnie jest pani Niciewicz :multi: tzn aussie i szetlandy

do zobaczenia w Krakowie !!!!!!:lol:[/quote]

Dzięki, Musiałek, za info!!!:lol: Skąd wiedziałaś, jakie rasy masz podać razem?!:evil_lol:
Może znowu się spotkamy?!;)

Umawiamy się na kolejny spacerek 04.03. Co Ty na to?
Do zobaczenia!:multi:

Link to comment
Share on other sites

Ja spacerek w sobotę uzalezniam od treningu i Marcina konii :lol: więc nic nie obiecuję !!!! Ale mogłabym wam zdac relacje jak shetlandy zawojowały w m-kach a agility!!!! 3 pierwsze miejsca nasze !!!!!!!!!!


W Krakowie jestesmy razem na ringu :multi: chyba najpierw my a potem wy za nami :lol: jesli bedzie tak jak na rozpisce :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']Ja spacerek w sobotę uzalezniam od treningu i Marcina konii :lol: więc nic nie obiecuję !!!! Ale mogłabym wam zdac relacje jak shetlandy zawojowały w m-kach a agility!!!! 3 pierwsze miejsca nasze !!!!!!!!!!


W Krakowie jestesmy razem na ringu :multi: chyba najpierw my a potem wy za nami :lol: jesli bedzie tak jak na rozpisce :lol:[/quote]

Rewelacyjne wieści!!! Gratulacje!!! Tak trzymać, maluchy górą!

W zawodach pierwsze, a na ringu, jak zwykle na końcu... bo na "S".:placz:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='weihaiwej']A czy wiecie może coś o sędzim [B][COLOR=seagreen]Theo Lennen[/COLOR][/B] z Belgii, który będzie oceniał akity? Jestem bardzo ciekawa jakichkolwiek opinii o nim; czy rzetelny, miły, dokładny - a moze wręcz przeciwnie :)

Pozdr.[/quote]

NIC nie wiem :p oprócz tego, że ocenia nas za 1.5 tyg w Opolu :kciuki:

część gr VIII z Łodzi tamtego roku..nikogo nie ma?;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...