Jump to content
Dogomania

Domowo-Bagnisty Szczur Lądowy zwany Ciapkiem :)


Ciapkowa.

Recommended Posts

[quote name='limonka97']tak się można uczyć jak masz psa bardzo grzecznego, wiesz że sobie nie znajdzie 'ciekawego' zajęcia jak go spuścisz z oczu i spokojnie sobie można przysiąść i się uczyć ;) ale nie zawsze tak można, choć to napewno fajnie. wole tego z Diuną nie próbować :D[/QUOTE]

Dokładnie. ;) Ja tak samo - wolę nie próbować.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pamiętam, że zanim miałam psa i niby o tych psach czytałam ale byłam mało poinformowana to sobie wyobrażałam że pójdę do parku czy na jakieś pole usiąde na ławce/trawie i będę sobie czytała książkę a psiak będzie BEZ smyczy albo obok mnie leżał albo sobie spokojnie dreptał w odległości 10 metrów, wąchał zapaszki itd. Marzenie ściętej głowy :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='limonka97']pamiętam, że zanim miałam psa i niby o tych psach czytałam ale byłam mało poinformowana to sobie wyobrażałam że pójdę do parku czy na jakieś pole usiąde na ławce/trawie i będę sobie czytała książkę a psiak będzie BEZ smyczy albo obok mnie leżał albo sobie spokojnie dreptał w odległości 10 metrów, wąchał zapaszki itd. Marzenie ściętej głowy :D[/QUOTE]

haha, też kiedyś sobie tak wyobrażałam posiadanie, spacery z psem. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przeszlus']Tak bo wieśnioki sobie myslą że spacer z zeszytem to tragedia.Nawet nie chce tego komentować ale jednak...
Sobie myślicie że nie wchodzi,ale mnie to interesuje i \łatwiej sięuczysz,rób jak chcesz,mnie to tak strasznie intereuje żenie wiem.[/QUOTE]

Hahaha, przeczytaj sobie jeszcze raz co napisałeś :grin:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula03']Gratuluję piąteczki z fizyki ;)

Ja w pierwszej klasie na koniec miałam piątkę, bo miałam z takim starym facetem i on postawił mi piątkę choć wychodziła mi czwórka :D A teraz to się cieszę z trójek :D
Ogólnie to ja fizyki nie lubię zbytnio :)[/QUOTE]

ja też dostałam w pierwszej klasie piątkę mimo że czwórka wychodziła :D w gimnazjum w miarę lubiałam fizykę, nie było tak źle, ale teraz to jest masakra. Jak na razie na semest wychodzi mi 2, babka kompletnie nie potrafi tłumaczyć, a do tego ma takie kryteria oceniania że tego się nie da przeskoczyć



a tak wgl wy tu gadu gadu a zdjęć Ciapka nie ma :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga & Maks']ja też dostałam w pierwszej klasie piątkę mimo że czwórka wychodziła :D w gimnazjum w miarę lubiałam fizykę, nie było tak źle, ale teraz to jest masakra. Jak na razie na semest wychodzi mi 2, babka kompletnie nie potrafi tłumaczyć, a do tego ma takie kryteria oceniania że tego się nie da przeskoczyć



a tak wgl wy tu gadu gadu a zdjęć Ciapka nie ma :eviltong:[/QUOTE]

Hahaha! :evil_lol:

[quote name='Asiaczek']Fakt. Parę fotek Ciaputka by się przydało...:)

Pzdr.[/QUOTE]

A myślalam, ze dam rade ukryć, że zdjęc Ciapka brak! :placz: :mad::mad::mad:
Może w weekend coś 'wykombinuje' i zdjęcia dodam. Ale nie wiem, bo przez tydzień muszę chodzić na "misje", tzn. takie msze, czy cos, żeby zaliczyć. :roll: I dochodzi kuuuupe nauki + zadania. :shake: :shake: :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LadyK']Skończysz gimnazjum to dopiero się zacznie nauka ;)[/QUOTE]

Cicho siedź! :loveu:

[quote name='przeszlus']6 po niemiecku o_O
A to na pewno tam jest taki system oceniania ? Ja myślałem że w Rosji i Ukrainie.
Albo poczekaj do III gim. :p[/QUOTE]

Tak, napewno. Pani z niemieckiego nam mówiła, że w niemczech 6 = 1 itd. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LadyK']Skończysz gimnazjum to dopiero się zacznie nauka ;)[/QUOTE]
Pójdzie na studia to też. :P

Co do nauki to głupi stwór - z większości przedmiotów ma się to samo co w eks latach nauki, tylko, że rozszerzone, tak, czy siak - i tak to się zapomina, u mnie najczęściej po krótkim czasie. xd

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']3xZ:
- zakuć
- zapisać
- zapomnieć:)

Nie ukrywam, że parę razy w zyciu stosowałam tę zasadę. Materiału do opanowania było zbyt dużo, nie dawałam rady...

Pzdr.[/QUOTE]

[quote name='BullWest']A mi się zawsze wysawało, że 3 x Z
to:
- zakuć
- ZDAĆ
- zapomnieć[/QUOTE]

Haa! :diabloti: Fajna zasada. :D Może ja nie raz zastosuje. :evil_lol::evil_lol:

[quote name='limonka97']co do drugiej zasady, jeszcze sie mówi 'zdać' ;)
doczekamy się jakiś zdjęć? :)

edit: jej, długo pisałam tego posta i nie zauważyłam odpowiedzi. ;)[/QUOTE]

póki co nie. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...