Jump to content
Dogomania

Nowy Dwór Mazowiecki 10 i 11 kwietnia 2010


Iza.

Recommended Posts

  • Replies 273
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Biutka']Jakby coś nie wypaliło, ja też jestem wolna, bo nie wystawiam nic z Bullowatych :D[/QUOTE]

ja ją chcę na AUSSIE ;) idą o 10:15

bullowatej nie dam nikomu poprowadzić ;) bo ona z nikim nie pójdzie - dobrze będzie jak mi da sie pokazać ;) to ciężki przypadek hihi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']ja ją chcę na AUSSIE ;) idą o 10:15

bullowatej nie dam nikomu poprowadzić ;) bo ona z nikim nie pójdzie - dobrze będzie jak mi da sie pokazać ;) to ciężki przypadek hihi[/QUOTE]

czy ma ktoś z Was ten spis wystawców??? moja mama dostała dawno potwierdzenie a ja jeszcze nie i nie wiem czy kasę wpłacać czy jak

Link to comment
Share on other sites

Wystawa powinna się odbyć bez problemu. Nie wyobrażam sobie aby wystawy z tego powodu zostały odwołane.
Ja mam za tydzień Częstochowę i jak odwołają to nie wiem co zrobię. Później mam co tydzień wystawę i nie wyobrażam sobie aby Częstochowę np. przesunęli.
Myślę że na finałach będzie minuta ciszy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka'] Nie wyobrażam sobie aby wystawy z tego powodu zostały odwołane.
Ja mam za tydzień Częstochowę i jak odwołają to nie wiem co zrobię. Później mam co tydzień wystawę i nie wyobrażam sobie aby Częstochowę np. przesunęli.[/QUOTE]

A jak odwołają to co?
Kilkadziesiąt Polaków zginęło paląc się żywcem, ale Wy się ludzie roztkliwiacie nad pokazami psiej piękności..

Link to comment
Share on other sites

Generalnie, w czasie żałoby narodowej, która albo już jest ogłoszona, albo będzie ogłoszona za moment, imprezy tego typu są kasowane. Kilka lat temu z tego powodu została skasowana warszawska międzynarodówka.

W tym przypadku impreza jest już w toku, więc trudno przewidzieć, co się stanie.

Jeśli ktoś ma jakieś informacje na ten temat, to piszcie, proszę, żeby jutrzejsi wystawcy wiedzieli, na czym stoją.

[*]

Link to comment
Share on other sites

Na stronie internetowej oddziału w Legionowie podana jest taka informacja:

"W związku z zaistniałą sytuacją informujemy, że wystawa w dniu dzisiejszym odbywa się.
Czekamy na oficjalny komunikat władz państwowych.
Decyzja w wystawie w dniu jutrzejszym nie jest jeszcze podjęta, informację będą pojawiać się na naszej stronie na bieżąco."

Także trzeba zaglądać na stronę
[URL]http://www.zkwp-legionowo.pl/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...