Jump to content
Dogomania

Nowy Dwór Mazowiecki 10 i 11 kwietnia 2010


Iza.

Recommended Posts

  • Replies 273
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agnethka']o wspaniale, a plan sędziowania też? ;)[/QUOTE]

Bardzo miła Pani, która odbiera telefony w oddziale mówiła tylko o spisie wystawców, więc nie chciałam przesadzać i więcej nie pytałam, ale myślę, że jak zadzwonisz i poprosisz to poda ci stawkę ilościową.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewka122']Witam!
Najprawdopodobniej będę na dwa dni i bardzo chętnie pomogę w wystawieniu jeśli ktoś będzie potrzebował jakiej kolwiek pomocy! ;)
Pozdrawiam[/QUOTE]


Ewelina - ja Cie klepię na niedzielę do naszych psów ;)
co do sms'a to Ci odpowiem za jakiś czas, bo w tej chwili ciężko mi powiedzieć - najlepszy byłby weekend. ale to Ci napisze później ;)

Link to comment
Share on other sites

Dalej nie wiadomo co z wykazem psów itp?
Bo niby miał być pod koniec tygodnia, a tu już wtorek jest...
Ja się denerwuje bo zgłaszałam mailem i z kilkoma osobami pisałam, bo za pierwszym razem chyba ktoś nic nie przekazał.. bo niby było załatwione a potem do mnie kto inny pisał, że im pieniądze doszły a zgłoszenia nie ma... wysłałam wszystko ponownie i chyba powinno być ok, ale uspokoje sie jak liste zobacze..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Dalej nie wiadomo co z wykazem psów itp?
Bo niby miał być pod koniec tygodnia, a tu już wtorek jest...
Ja się denerwuje bo zgłaszałam mailem i z kilkoma osobami pisałam, bo za pierwszym razem chyba ktoś nic nie przekazał.. bo niby było załatwione a potem do mnie kto inny pisał, że im pieniądze doszły a zgłoszenia nie ma... wysłałam wszystko ponownie i chyba powinno być ok, ale uspokoje sie jak liste zobacze..[/QUOTE]


Dla świętego spokoju można zadzwonić do oddziału i poprosić o potwierdzenie zgłoszenia pieska. Sama dzwoniłam, bo zgłaszałam w ostatnim terminie i nie byłam pewna czy doszło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Betulka']Dla świętego spokoju można zadzwonić do oddziału i poprosić o potwierdzenie zgłoszenia pieska. Sama dzwoniłam, bo zgłaszałam w ostatnim terminie i nie byłam pewna czy doszło.[/QUOTE]

Wiem, będę dzwonić. Czekałam do końca tyg. aż coś się pojawi. W pon. oddział był otwarty w godzinach w których byłam w szkole. Dziś nieczynne, jutro do 18" maja to zadzwonie.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]z ostatniej chwili...


1. Miło nam poinformować, iż psia.tv została patronem medialnym XVII Wiosennej Wystawy Psów Rasowych odbywającej się 10-11.IV.2010 w Nowym Dworze Mazowieckim.

2. Na Wiosenną Wystawę zgłoszone zostały 1742 psy.
208 ras będzie prezentowanych przez 1248 wystawców.[/QUOTE]

^ Zamieścili cos takiego, a planu dalej nie ma...
A ja znów nie miałam jak zadzwonić, wróciłam z zajęć o 19...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka_Gl']przeciez to bezsensu jak zaczniemy ich zasypywać mailami z prośba o stawki w końcu je umieszczą[/QUOTE]

jest już plan sędziowania

[URL]http://www.zkwp-legionowo.pl/legionowo/wystawy/wiosenna10/plan%20sedziowania.pdf[/URL]

i mi czekoladę jako sukę zapisali :mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...