Jump to content
Dogomania

B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?


YBOT

Recommended Posts

e-e-e.....mamy chwilowe przejsciowe klopotki z bateria w cyfrowce....rozladowuje sie w kilka minut a to bateria jonowo-litowa...wiec musimy cos wykombinowac....ale wczoraj wywolalismy 36 foteczek niuni, bardzo pieknie wyszly - ale juz je znacie z tego watku! od lutego poczawszy!!!

niunia po kapieli po prostu ciut przejasniala....jakos specjalnie sie nie zmienila:)...dostala wczoraj od przyjaciol piekne prezenciki - kosteczki, gryzaczki i nawet zywego ananasa!;)

tata YBOT dostal cos przepieknego! zrobimy foteczki i nagramy dzwiek ....

poza tym wszystkim dziekujemy za zyczenia dla naszego Duetu Tatowo-Bordusiowego:) z Okazji ich swieta:)

a Ciotki Witokretki to po uszach dostana!!!;) napisaly SMS a, zamiast przyjsc a ja nie zobaczylam go, bo mialam tyyyyle roboty, no i nie przyszly! a trzeba bylo przylezc!!!! a takie byly toasty!!!! i nawet piosenka dla Niuni: "She's a lady":)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dawno nie zagladalam, ale ciesze sie ze wszytko skonczylo sie szczesliwie, ludzie jestescie wielcy!!!!! :loveu: echhhh zeby tak wiecej i czesciej sie dzialo, dla calej rodzinki duzo milusich chwil, a calej ekipie walczacej zycze zeby kazdy nastepny dzien byl lepszy od poprzedniego i wciaz nieustaanego uporu w dzialaniach :)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo bardzo się cieszę,że Bordi się znalazła,bo wstyd się przyznać ale zaczynałam już tracić nadzieję.Jaka ona teraz cała szczęśliwa :loveu:
Szczególne pozdrowienia dla Supergogi,twój upór i dobro są niesamowite:crazyeye: :lol: :Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='YBOT']e-e-e.....mamy chwilowe przejsciowe klopotki z bateria w cyfrowce....rozladowuje sie w kilka minut a to bateria jonowo-litowa...wiec musimy cos wykombinowac....ale wczoraj wywolalismy 36 foteczek niuni, bardzo pieknie wyszly - ale juz je znacie z tego watku! od lutego poczawszy!!!

niunia po kapieli po prostu ciut przejasniala....jakos specjalnie sie nie zmienila:)...dostala wczoraj od przyjaciol piekne prezenciki - kosteczki, gryzaczki i nawet zywego ananasa!;)

tata YBOT dostal cos przepieknego! zrobimy foteczki i nagramy dzwiek ....

poza tym wszystkim dziekujemy za zyczenia dla naszego Duetu Tatowo-Bordusiowego:) z Okazji ich swieta:)

a Ciotki Witokretki to po uszach dostana!!!;) napisaly SMS a, zamiast przyjsc a ja nie zobaczylam go, bo mialam tyyyyle roboty, no i nie przyszly! a trzeba bylo przylezc!!!! a takie byly toasty!!!! i nawet piosenka dla Niuni: "She's a lady":)[/quote]

Nnnoo aaale wszystko nadrobimy :modla: tak jakoś gooopio wyszło... Za to nastepnym razem - do rana będziecie nas musieli znoscić o! ;)

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/757/bordusnakafelkach6kk.jpg[/IMG]
taka jestem:)
[IMG]http://img117.imageshack.us/img117/157/bordnakafelkach8tr.jpg[/IMG]
tak ciagle na Pana patrze i patrze.....
[IMG]http://img117.imageshack.us/img117/1649/p10101876wx.jpg[/IMG]
a takie mam futerko po upraniu:) jak prawdziwy KUNDELEK:)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]a takie mam futerko po upraniu:smile: jak prawdziwy KUNDELEK:smile:[/QUOTE]

Ja Ci dam kundelek :mad: , prawdziwa bordi - szczególnie z charakteru i inteligencji. Ile psów ma taką determinację aby po kilku dniach znajomości wiedziec ze albo ten domek z tymi ludźmi albo zaden :lol: . Ona ma wiecej wyczucia i charakteru niz co poniektórzy ludzie.
Prawdziwa charakterna i inteligentna borderka

Link to comment
Share on other sites

Co dzię rano nadal rozmyślam, jaka szczęsliwa jest suczynka w nowym domku - własnym domku, do którego po prostu chciała wrócić.
A Pan Drabster - cóż,nadal nie na kontaktu z nim i nadal nie ma nic do powiedzenia? Szkoda.
YBOT-y - proszę wymiziać ogromnie sunieczke od ciotki i jej ferajny. A Serdelka prosiła przekazać, że się cieszy - iz nie musi dzielić domu z inną sunią,że sunia ma swój własny cudowny dom :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Co dzię rano nadal rozmyślam, jaka szczęsliwa jest suczynka w nowym domku - własnym domku, do którego po prostu chciała wrócić.[/QUOTE]
A mnie ciągle zastanawia jej fenoment "szóstego zmysłu" i walki o swoje szczęscie.
Mówi sie ze psy są zdane na czlowieka i w pełni zależne. Bordie pokazała że nie zawsze i potrafi walczyć o swoje. Drabster chciał dac "towarzystwo dla swojego bc", Yboty dali jej od początku siebie. Ten pies pokazał że jest zdolny w pełni zaufać człowiekowi jak i nigdy mu nie zaufać. I wystarczyła jej krótka chwila aby zaufać własciwym osobom.
Może Yboty teraz beda pożyczać Bordie aby testowała nowych właścicieli dla adoptowanych psiaków, ma dziewczyna wyczucie ;)

Link to comment
Share on other sites

[Może Yboty teraz beda pożyczać Bordie aby testowała nowych właścicieli dla adoptowanych psiaków, ma dziewczyna wyczucie ;)[/quote]

tak tak ...Yboty będą ją pożyczac a My bedziemy jej szukać...suuuuper pomysł...Supergoga,co Ty na to ;);) ;) :razz: :razz:


czy już udało się zebrać pieniądze na nagrodę?

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, ja już nie szukam :cool3: proszę mi tu juz nic nie gubić. Swoją drogą czytałam że zaginął kolejny po Sprokeciku Żmigrodzki psiulek. Biedne stworki.

Ponieważ jest pytanie o zebrana kwotę, wstawiam wynik Waszej pomocy - i bardzo, bardzo dziękuję za wsparcie.

Pajunia - 50 zł
Olga Magdalena Kwiecień-Maniewska - 30 zł
Karolina Sikora - 50 zł
Ewa.m - 50 zł
YBOT - 50 zł
TAMI - 50 zł
MY (oczywiście wespół z TZ-em) - 100 zł.
Razem: 380 zł.

Jeszcze raz Was przepraszam :oops: za to że prosze o kasę, ale nie dałabym rady sama. Dzięki ! :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Goga, Ty nie masz o co przepraszac i prosic. To jest swiety obowiazek dogomaniakow, i chyba jeszcze 120,-l brakuje, wiec prosze, aby ktos jeszcze sie do tej nagrody dolozyl. Przeciez Goga juz 100,-zl wylozyla, to trudno wymagac, aby jeszcze dolozyla, Prosze, aby jeszcze te 120,- wplacono, aby te 500,-.zl sie zebralo. Please!!!!!!!!!!!!!t

Link to comment
Share on other sites

hehe...pewnie....ona ma malego Alzheimera hahaha;) i fofa Pana....

dzis byla na dluuuugim spacerku, alez to meczace...mala nie umie na smyczy sie zachowywac...tzn placze sie do nogi pana zamiast isc prosto....ale dzielnie idzie!....ktos nawet wrzasnal ze taki duzy pies a bez kaganca....Boshe...jak ja nie znosze "Warszawiakow", ktorzy psy to uznaja tylko na lancuchu bo maja atawizmy ze swoich wsi!!!!

a brudna wrocila ze hej!

ale musi sie socjalizowac i oswajac ze swiatem, prawda?

Link to comment
Share on other sites

nie spuszczamy no cio Ty....do lata bedzie na smyczy.....pileczek i zabawek nie zna (nie lubi) - wisi jej chyba, za to kocha gryzaki typu kosci preparowane, chrupeczki etc etc.

obcych raczej omija....choc czasem podejdzie do kogos ale raczej nie....

na psy cicho warczy i pokazuje zeby ale nie rzuca sie

nie lubi kotow i ptakow

boi sie ulicy BARDZO

Link to comment
Share on other sites

Warto chyba jeszcze dodać, że czasem wyrywa się do jakiegoś pieska z całkiem przyjaznymi zamiarami :-). I wtedy pokazuje, jak potrafi być szybka!!! Ale generalnie jest niezwykle spokojną suńką - do tej pory nie wiemy jak szczeka. Ciekaw jestem, kiedy się dowiemy:lol: ! Jest troszkę zazdrosna, kiedy głaszczemy Toby'ego, ale cóż, uczymy się głaskać 2 psy naraz:evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

A ja, idiotka szukałam nowych wieści o Borduni na psach (jeszcze) w potrzebie....:cool1:
Wszystko zostało już chyba powiedziane, ale ja też bardzo bym chciała podziękować [B]Supergosi[/B], jej całej rodzinie ([B]Aga[/B], super dziewczyna jesteś!) i [B]Wszystkim[/B] którzy pomagali w szukaniu z [B]Panem Tajemniczym[/B] na czele. A dziękuję za to, że przywracacie wiarę w ludzi. Jesteście [B]WSPANIALI!!![/B]
[B]Ybotki[/B] ktoś już napisał (przepraszam, nie pamiętam kto), że można Wam pozazdrościć takiej suni. Takiej miłości nie spotyka się na codzień. Moja schroniskowa bida (czarna wersja Bordie :p ) też jest kochana i bardzo wdzięczna, ale to jak Wasza Sunia Was wybrała i jak dla Was przetrzymała to wszystko.....Eeech...Trzymałam się w miarę dzielnie, ale jak zobaczyłam te zdjęcia Bordusi wpatrzonej w swojego Tatę....Cały makijaż diabli wzięli...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...