Jump to content
Dogomania

B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?


YBOT

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Widziałam kiedyś jak straż miejska łapała psinę (mieli taki pałąk zakończony pętlą -sorry ale nie wiem jak to się fachowo nazywa)
Ten widok bedę pamiętać do końca życia, zresztą usiłowałam ich powstrzymać.....
NIE PROŚCIE O POMOC STRAŻY MIEJSKIEJ
PAMIETAJCIE O JEJ SERDUSZKU (wiem też jestem upierdliwa)

Link to comment
Share on other sites

To nie jest dobry pomysł, bo Bordie może zjeść tylko trochę i zaśnie np wieczorem, kiedy pojawi się mróz... i wiadomo jak to może się kończyć

[quote name='andzia69']Moze trzeba by wziąć od weta środki usypiające, dać z jedzeniem i obserwować - to taka opcja jakby było wiadomo, gdzie mniej więcej moze przebywać, bo po tym musielibyscie mieć ją na oku - zostawić ją w spokoju i dopiero jakby przysnęła mozna do niej podejść.[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tata-Ybot']To nie jest dobry pomysł, bo Bordie może zjeść tylko trochę i zaśnie np wieczorem, kiedy pojawi się mróz... i wiadomo jak to może się kończyć[/quote]

a jakby tak p[rzygotowac zasadzkę ? sciezke zarelka tak zeby doszla do miejsca gdzie zamkniecie kolo i wtedy siatka ?

pewnie to utopia ...ech....
Bordie do domu !!!! Natychmiast!!!!

Link to comment
Share on other sites

"Ja nie mam pojęcia o usypianiu borderów, ale collaki można usypiać tylko dwoma środkami i to w dużo mniejszych dawkach niż przewidywane. Wety często nie wiedza i collaki nie wybudzają się."

To sie tyczy wszystkich collakowatych, collie, sheltie i border collie rowniez!!!!!! WIec w razie czego to uwazajcie z tym nabojem!!!

Pozdrawiam
Ewa

Link to comment
Share on other sites

Guest Mrzewinska

Otwarty samochod stojacy na poboczu stacji? Ze sciezka z zarcia prowadzaca do auta?
Zeby wskoczyla do srodka?
Kocyk, z ktorym przyjechala, polozony pod sciana stacji, gdzies w kacie, z tylu?
Pociagniety przedtem kawalek po ziemi, zeby byl zapach - wezwanie - tu jest bezpiecznie?
Ona tam szuka Taty-Ybota... Moze tak nadac dzis na ekspres W-wa Poznan jakis stary koc, przescieradlo z domu Y-bootow, zeby ktos w Poznaniu odebral i zostawil tam, zeby ci ze stacji pozwolili ustawic z tylu, w jakims kaciku, bodaj kartonowe pudlo z taka zapachowa szmatka, zeby tam sie zdecydowala wejsc. I zarcie obok. I dokarmiac, az da sie zlapac.

Zofia

Link to comment
Share on other sites

Dopiero tu weszłam i przeczytałam.
Zajmuję sie behawiorem psów, więc się odezwę.
Spróbujcie zamknać koło ale jak największe.
Jeżeli nie mozecie go zamknąć, to tylko kontrolujcie,że Bordie jest
w zasięgu wzroku.
I jedna osoba z żarciem, niech podejdzie jak najbliżej ale bardzo wolno,
najlepiej w pozycji jak najbliżej ziemi.
A reszta daleko i cisza!
Jeżeli suczka nie podejdzie, a pewnie nie, bo przy takij nagonce może byc w histerii, to połozyć kawałek jedzenia jak najbliżej i odejść.
I czekac aż zje. Jak zje, to znowu kawałek i odejść, itd.
Zmniejszać dystans ale bardzo powoli.
I to jest praca na kilka godzin. MOże uda sie wcześniej ale suczka
musi się wyciszyć, nie uciekać w panice i ZOBACZYĆ jedzenie.
Podstawa to spokój i opanowanie osoby z jedzeniem. Reszta milczy i obserwuje z daleka.
Mój telefon 0607329932.
Trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

:multi: Kochani mysle ze wszystko bedzie dobrze i nie nalezy teraz sie denerwowac
Tzn doskonale rozumiem ale chyba spokoj bedzie najlepszym doradca
a tak wogole BARDZO BARDZO sie ciesze ze Borduśka sie znalazla
mysle ze teraz wszystko bedzie ok :)
pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki zeby szybko juz cala historia sie skonczyla

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...