Jump to content
Dogomania

B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?


YBOT

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety nie moge zmienic tematu watku, wiec na razie tutaj.
[B][SIZE=5][COLOR=red]Dogomaniacy z Poznania! pomóżcie szukać Borderki - uciekła!!![/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=black]podobno okolice ulic Naramowickiej i Bolka - poleciała w Bolka w las.[/COLOR][/SIZE][/B]

Reszta informacji na bieżąco.

Link to comment
Share on other sites

zawiadomcie jeszcze straz miejska! i polecam - patrole okoliczne, takie firm ochroniarskich. Chlopaki sie zawsze nudza i moga z wlasnej prywatnej checi pomoc! Poproscie aby sie rozejrzeli.... Jezu! Ona powinna miec adresowke! Jak sie znajdzie Bordi to koniecznie ADRESOWKA na szyje, bo pewnie bedzie jeszcze probowac :-(

trzymam kciuki!!

Link to comment
Share on other sites

nie zawsze domek tymczasowy okazuje sie tymczasowy...widocznie niunia naprawde odnalazla pana w moim Mezu! i pobiegla "za nim" w las!!!! nigdy sobie nie darujemy ze jej nie zostawilismy u nas...:( widocznie bylismy skazani na 2 psy...a teraz...nie bedziemy spac choc jestesmy po 12 godzinach jazdy samochodem....:(
[SIZE=7]POZNAN -POMOZCIE JEJ SZUKAC!!!!!!!!!!!!!![/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

ehhh...na "Bordunia"! na "malutka"! ona nie jest taka ufna....reaguje glownie na mojego meza:( CHOLERA NO!!!!!! cholera cholera cholera!!!!!!!!! ale moze zglodnieje....zmarznie....ona lagodna bardzo jest! ja zaraz znajde wszystkie maile z poznania...niewazne jakich firm....ale z okolicy i wysle fotki....!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='YBOT']nie zawsze domek tymczasowy okazuje sie tymczasowy...widocznie niunia naprawde odnalazla pana w moim Mezu! i pobiegla "za nim" w las!!!! nigdy sobie nie darujemy ze jej nie zostawilismy u nas...:( widocznie bylismy skazani na 2 psy...a teraz...nie bedziemy spac choc jestesmy po 12 godzinach jazdy samochodem....:(
[SIZE=7]POZNAN -POMOZCIE JEJ SZUKAC!!!!!!!!!!!!!![/SIZE][/qu


Śledzę to forum od jakiegoś już czasu. Ze względu na BORDIE postanowiłam sie tu zalogować.
Czekałam Ybot na to co napiszesz.
Kiedy przeczytałam , że sunia uciekła to od razu pomyślałam, że pobiegła Was szukać.
Niestety mieszkam prawie 200km od Poznania i nie mogę udać się na jej poszukiwania.
Mam tylko nadzieję, że BORDIE ODNAJDZIE SWÓJ PRAWDZIWY DOM.

Link to comment
Share on other sites

:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:

Na pewno pobiegła za YBOTAMI.

Znajdzie się NA PEWNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Drabster, qrcze!!! Na podwórko bez smyczy!

Ale teraz najważniejsze ją znaleźć. Może wzdłuż szosy do W-wy?

Może poprosić jakąś lokalną radiostację albo/i radio dla kierowców tirów(chyba jest takie). Jakieś rozmowy na żywo. Pomyślcie!!!!

[COLOR="Red"]ZNAJDZIE SIĘ< MUSI SIE ZNALEŹĆ!!![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...