Jump to content
Dogomania

B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?


YBOT

Recommended Posts

Oj nie, nie po tfo to napisałam!!!!! Ja wogóle strasznie lubię profesjonalizm i nie boję się odsyłać pacjentów do innych, lepszych ode mnie , ja tylko wiem kto jest od czego w wawie i do kogo wolno, do kogo trzeba a do kogo w żadnym razie absolutnie nie nada:diabloti: Wyobraźcie sobie co byłoby, gdyby poprzestać na tamtej diagnozie, pies zostałby bez potrzeby narażony na cierpienie a jak zabieg nie udałby się, nie daj bosze uśpiony lub zdechłby sam, wszyscy poszliby z torbami, nie wiadomo ile biednych psów musiałoby poczekać, żeby dogo zebrało sumę na operację....itp a nerwów przy tym....... a teraz wiadomo i wszyscy są szczęśliwi a pies do domku pojedzie !!!!!strasznie się cieszę, a Wy Cioteczki nie zapominajcie się czasem poradzić Cioteczki Rybon:evil_lol: :loveu: całuję Was i Niunię w niochala

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

my po prostu chcemy dla niej kogos kto powie: "JA JĄ CHCĘ, JA JUZ JA KOCHAM!!!!! i KAZDY inny domownik TEZ ją chce!!!!! i czekamy na nią, az sie trzesiemy", tak musi byc!!!! bo ona jest wyjatkowa, wspanialsza od naszego domowego psa nawet!!!!! prawda tata-YBOT????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='YBOT']my po prostu chcemy dla niej kogos kto powie: "JA JĄ CHCĘ, JA JUZ JA KOCHAM!!!!! i KAZDY inny domownik TEZ ją chce!!!!! i czekamy na nią, az sie trzesiemy", tak musi byc!!!! bo ona jest wyjatkowa, wspanialsza od naszego domowego psa nawet!!!!! prawda tata-YBOT????[/quote]

CIOTKA YBOT PRZECIEZ ZNASZ JUZ TAKIE OSOBY :D

Ja się trzęse jak ja widze i Wy sie trzęsiecie jak ją widzicie :D

Link to comment
Share on other sites

Ratuunku i ja ma przez całą Wawę waszym szanownym zdaniem sie przeciskać, brrrrrrr...... jak ja nie lubię Wawy, ja dzikus ze wsi jestem....znaczy na Rybona z kijem i marchewką, :leki......coś na ciepło......ale przez Wawę musisz Rybonku posuwać..... oj biedny Rybon biedny, to ci kłopot dopiero.....:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No z Mińska w rzeczy samej, spać nie da rady, bo w domu jest Kopiejka i Lenka- dwie strauszki, świnka wietnamska, której nowy właściciel jeszcze nie odebrał i bulba - buldożyca angielska a z kotów opieki wymaga Figaro mały Rex, zaraz ustalę to ze wspólniczką, czy pozwoli mi rano tyrać i wtedy tnę popołudniem do Wawy, odwiedzę syna, Rodziców i Was

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam ponownie w Poznaniu - na SOCZEK - wiem, wiem, kawa jest beee ;)
Dobrze że sunia zdrowa - weźcie duzo chusteczek moga się bardzo przydać w drodze, zwłaszcza powrotnej.
Mam nadzieje, że do W-wy dotrę i będzie można jakieś małe spotkanko wysmyczyc i pogadać o psich sprawach - bo o czym gadaja psiarze...:lol:

Link to comment
Share on other sites

no ale [SIZE=4][COLOR=mediumturquoise]POZNAN [/COLOR][/SIZE]nie jest na razie pewny w 100%!
a sa jeszcze inni chetni na to cudo bialo-czarne, co to wciaz na raczkach chce byc...w lozeczku... i do calowania...a spacerki to tyle o ile...byle zrobic swoje!
prosimy o liste zakochanych!

Link to comment
Share on other sites

:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Wybaczcie ale ciocia joaaa też nie wytrzyma i musi powiedzieć:
A NIE MÓWIŁAM- DO NIZIOŁKA !!!!!!!!!

Bardzo, bardzo się cieszę!!!!!!!!!!!!
A moje informacje o Doktorze pochodza min. od mojego osobistego
weta, który jest jego kolegą.
Mój wet opowiada, że DR tak jest zakręcony na kardiologię, że wręcz robi
jakieś czary!
A na marginesie, jak powiedziała Rybon, to nie wstyd wysyłać na konsultacje, to właśnie jest cenne u lekarza, że szuka!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...