Jump to content
Dogomania

Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...


agbar

Recommended Posts

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:oops:o masz ....nie rozpoznałam chomiczka........to wszystko wina tych kąpieli w wannie:eviltong:;)[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote]


Alu ty sie tyle nie pluskaj w wannie bo se musk wypluczesz,tzn. polowe...:diabloti: a na przyszlosc : chomik sklada sie z nog -sztuk 4, ogonek -sztuk raz, oczka -para jedna i uchi dwa:diabloti: tak wiec jasno widac ze na zdjeciach jest moja osobista hodowla chomiczkow ....z rodowodem i trymowanych od stopek po uchatka:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 17k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='madzia i medor']Tak też myślałam mła robaczyco:cool1::cool1::cool1::loveu:[/quote]


ehhh i znowu takie skomplikowane slowo........''myslalam'':diabloti:

KCM:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_z']Heloł Dilerkowa :multi: Kope lat ;) Pikne te Twoje kunie, eee, znaczy się chomiczki :p[/quote]

Paula:multi: :multi: :multi: to przez Dogo..ja o Was nie zapomlam ino wlezc nie umialam....
moja kochana zara poznala ze to chomiczki....czy ktos ma jeszcze watpliwosci???:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia i medor']Idę się wytrymować:sadCyber:[/quote]

bede sie za ciebie siostro modlic....na kleczkach...musze na kleczkach bo Ala mi powiedziala ze bez kleczkow to nie dziala....:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dealer']bede sie za ciebie siostro modlic....na kleczkach...musze na kleczkach bo Ala mi powiedziala ze bez kleczkow to nie dziala....:diabloti:[/quote]

No podobno:roll::roll::evil_lol:
Wróciłam wytrymowana, czuję się jak nowonarodzona:grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia i medor']No podobno:roll::roll::evil_lol:
Wróciłam wytrymowana, czuję się jak nowonarodzona:grins:[/quote]

moje modly pomogly.....a tera se ide ....nie placzcie , wroce jutro...o ile dogo bedzie chcialo wspolpracowac....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dealer']Alu ty sie tyle nie pluskaj w wannie bo se musk wypluczesz,tzn. polowe...:diabloti: a na przyszlosc : chomik sklada sie z nog -sztuk 4, ogonek -sztuk raz, oczka -para jedna i uchi dwa:diabloti: tak wiec jasno widac ze na zdjeciach jest moja osobista hodowla chomiczkow ....z rodowodem i trymowanych od stopek po uchatka:)[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:mad:ty sie mojego muska nie czepiaj bo cie do wanny nie wpuszcze :eviltong:.
I jak tam mleczna kaffa;)
[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]STWIERDZAM POPRAWE NA DOGO... WIęC W TE PęDY NADRABIAM WSJO OD... :HMMMM: 27. kwietnia....
czyli plan na całe 8 godzin pracy... jak zdążę to jeszcze tu wpadne

HEJ DILERKOWA Z chomiczej galerii....
:multi:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonita'][B]Cześć i czołem [/B]

[B]Przyszłąm na kawę :)[/B]

[B]Dogo dalej muli i zżera pościki w blogaskach :([/B][/quote]

to ja bylam u ciebie na kawie....ale jak bardzo chcesz to ci zrobie:)
jak na razie tfu tfu nie zauwazylam zjadania..muli co prawda ale wlaze prawie wszedzie i nadrabiam zaleglosci:)

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]STWIERDZAM POPRAWE NA DOGO... WIęC W TE PęDY NADRABIAM WSJO OD... :HMMMM: 27. kwietnia....[/B][/COLOR][/FONT]
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]czyli plan na całe 8 godzin pracy... jak zdążę to jeszcze tu wpadne[/COLOR][/FONT][/B]

[B][FONT=Arial][COLOR=blue]HEJ DILERKOWA Z chomiczej galerii.... [/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]:multi:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]

yol ziom i ja rowniez cie witam w mych jakze skromnych progach:) ty to ladna dziolcha jestes Klockowa :diabloti:

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:mad:ty sie mojego muska nie czepiaj bo cie do wanny nie wpuszcze :eviltong:.[/I][/B][/FONT][/COLOR]
[I][B][FONT=Arial][COLOR=red]I jak tam mleczna kaffa;)[/COLOR][/FONT][/B][/I]
[/quote]

juz nie bede sie czepiac obiecywam jeno mnie do wanny dopusc plissss:diabloti:
kaffa byla dobra aczkolwiek w mej lodowce znajduje sie jeszcze 6 litrow mlecza....iiiiii:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dealer']
yol ziom i ja rowniez cie witam w mych jakze skromnych progach:) ty to ladna dziolcha jestes Klockowa :diabloti:
[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:oops: :oops: :oops: znaczy sie... wpadłam Ci we woko i chcesz do mnie nawinąć.... :cool3::eviltong:
piękna, cudowna, wspaniała.... ehhh... nie mam żadnych wad... ohhh... SUPER JESTEM!!!! :multi:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]:oops: :oops: :oops: znaczy sie... wpadłam Ci we woko i chcesz do mnie nawinąć.... :cool3::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]piękna, cudowna, wspaniała.... ehhh... nie mam żadnych wad... ohhh... SUPER JESTEM!!!! :multi:[/COLOR][/FONT][/B]
[/quote]
:loveu: :loveu: :loveu: zapomnialas dodac ze skromna jestes tez:diabloti: i za to cie koffam misiu:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dealer']:loveu: :loveu: :loveu: zapomnialas dodac ze skromna jestes tez:diabloti: i za to cie koffam misiu:loveu:[/quote]


[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaa... jeszcze zapomniałam dodac żem skromna :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Dilerko.... [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/love/3/70.gif[/IMG]
doszły mnie słuchy że masz malusieńki rozumek.... taki maciupeńki...
i nie powiem Ci że to Ala mi powiedziała, bo nie jestem świń....... :eviltong:

aaaaaaaa... i jeszcze sie dowiedziałam rzeczy strasznej... :roll: że tam w dojczach masz brodzik a nie masz wanny... a niby w niemcach taki dobrobyt mówią....:shake:
bidulko- oć do nas- damy Ci sie potaplac w wannie [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/love/4/83.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Dilerko.... [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/love/3/70.gif[/IMG]
doszły mnie słuchy że masz malusieńki rozumek.... taki maciupeńki...
i nie powiem Ci że to Ala mi powiedziała, bo nie jestem świń....... :eviltong:

aaaaaaaa... i jeszcze sie dowiedziałam rzeczy strasznej... :roll: że tam w dojczach masz brodzik a nie masz wanny... a niby w niemcach taki dobrobyt mówią....:shake:
bidulko- oć do nas- damy Ci sie potaplac w wannie [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/love/4/83.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote][FONT=Arial][B][I]:mad:[COLOR=Red]o[/COLOR] [COLOR=Red]masz ....jak w doope wtłukę to nawet Pawciowe smarowanie jogurtem nie pomoże ...powiedziałam że Dealerka dała mi ciutek mózga ...i mi wyplumka przez ucho .....no masz ale cie we Stolycy podmienili:razz:[/COLOR][/I][/B][/FONT][COLOR=Red]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][B][I]:mad:[COLOR=Red]o[/COLOR] [COLOR=Red]masz ....jak w doope wtłukę to nawet Pawciowe smarowanie jogurtem nie pomoże ...powiedziałam że Dealerka dała mi ciutek mózga ...i mi wyplumka przez ucho .....no masz ale cie we Stolycy podmienili:razz:[/COLOR][/I][/B][/FONT][COLOR=Red]
[/COLOR][/quote]
[CENTER] :eviltong: :diabloti: :eviltong: :diabloti: :eviltong: :diabloti: :eviltong: :diabloti: :eviltong: :diabloti: :eviltong: :diabloti: :eviltong: :diabloti: :eviltong: :diabloti:
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][CENTER] :eviltong: :diabloti: :eviltong: :diabloti: :eviltong: :diabloti: :eviltong: :diabloti: :eviltong: :diabloti: :eviltong: :diabloti: :eviltong: :diabloti: :eviltong: :diabloti:
[/CENTER]
[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:i tak KCM :eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...