Jump to content
Dogomania

Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...


agbar

Recommended Posts

[quote name='clockwork'][COLOR=blue][B][FONT=Arial]spróbowałam tego twojego[/FONT][/B][/COLOR] [code]no rozpedzasz sie i fruuuuuuuu calkiem latwe[/code][FONT=Arial][COLOR=blue][B]i... upadłam... bardzo nisko i boleśnie :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
na czerwona spalona slonkiem sztucznym doope upadlas?:diabloti: moja biedna Klocusiowa....:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 17k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Basia_Sz']Hieloł :loveu: Weselicho czytam, udane :evil_lol: To świetnie, a teraz jesteś jeszcze "u nas", czy już "u Was"?
Pozdrowionka i miłego dzionka :evil_lol: :multi:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ktoś tu nie czyta ze zrozumieniem :mad: 8 godzin jazdy i boląca pupa... to raczej nie z powodu powrotu z sali balowej ...
jest w dojczach :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]i do tego sie rozjechałam z postem :niewiem:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

aj aj aj..przez ciebie tez sie rozjechalam..ty jakas zarazliwa jestes misiu:diabloti::loveu:

[quote name='Basia_Sz']Hieloł :loveu: Weselicho czytam, udane :evil_lol: To świetnie, a teraz jesteś jeszcze "u nas", czy już "u Was"?
Pozdrowionka i miłego dzionka :evil_lol: :multi:[/quote]

iiii i tu jak zwykle mam problem co odpowiedziec....bo widzisz droga Basiu jak juz kiedys pisalam to ja jestem i w Polsce i w Niemczech U NAS...w Polsce mam rodzine i przyjaciol a tu dom i kolege malzonka i pieska malego...ale odpowiadajac na Twoje pytanie jestem w dojczach..:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]ktoś tu nie czyta ze zrozumieniem :mad: 8 godzin jazdy i boląca pupa... to raczej nie z powodu powrotu z sali balowej ... [/B][/COLOR][/FONT]
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]jest w dojczach :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]

o widzisz Basia moj menage ci juz odpisal:)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=DarkRed][B].......................znowu tutaj przylazłam:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
.............przeczytałm o ubawie weekendowym................się cieszę że się udał:multi:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia i medor']Kaj Ty znowu polazłaś:mad: :mad: :mad: :razz:[/quote]
padlam.....wyglo mnie i se lezalam..i se ide dalej lezec...

[quote name='paula_z']Cześć Dilska z zarazkami ;) :p[/quote]
czeeeesc....:multi:

[quote name='majoka']Hej siostra, gdzie Cie na tyle wcięło. :mad: :mad: No żeby mi to ostatni raz było...A w ogóle to pozdrowienia i całuski[/quote]
na razie sie nigdzie nie ruszam..sil brak...

[quote name='Basia_Sz']Witamy się raniuteńko, ślemy buźki Serdeńko :loveu: :evil_lol:
Miłego dzionka życzymy, i bardzo się spieszymy! :scared:
:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
dzien doberek:)

[quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B].......................znowu tutaj przylazłam:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR]
[B][COLOR=darkred].............przeczytałm o ubawie weekendowym................się cieszę że się udał:multi:[/COLOR][/B][/quote]
znowu cie witam:multi:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...