Jump to content
Dogomania

Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...


agbar

Recommended Posts

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]buuu tośta zawalili.....[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote]

ano..mea culpa...

[quote name='apple']Łoj a cio to? Uhahahah! Super:turn-l::thumbs:
[IMG]http://images21.fotosik.pl/182/7fe74c85041d784e.jpg[/IMG][/quote]
jak to cio to??? doga nie ponawasz:crazyeye:

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B];)pakowanko w toku.......[/B][/I][/FONT][/COLOR]
[I][B][FONT=Arial][COLOR=red]ale jak znajdziesz czas na dogo to ....witaj:multi::multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B][/I]
[/quote]
znalazlam:)
[quote name='tygra']hahaha bez komentarza - na konkurs daj tą fotkę
[IMG]http://images21.fotosik.pl/182/7fe74c85041d784e.jpg[/IMG][/quote]

iiii co wy z tym konkursem? to sie nie nadaje:)

[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]czesc .....[/B]
[B]jak idzie dealerka????[/B][/quote]
a to zalezy gdzie sie idzie, bo pod gorke to sie zmachalam nieco:)

[quote name='Basia_Sz']I ja mówię cześć :loveu: i melduję, że tu byłam :evil_lol: :bye:[/quote]
spostrzeglam i mnie to bardzo raduje ze nawiedzasz nas tak regularnie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 17k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='dealer']niestety......dopiero jutro po poludniu.....:shake:
a juz myslalam ze jak przyjade jutro to nawiedze Klockowa:diabloti:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]eeeeeeee... no to dałaś ciała... na całej linii... tylko w razie czego- nie rób niespodzianek... musze posprzątać na przyjazd gości :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]eeeeeeee... no to dałaś ciała... na całej linii... tylko w razie czego- nie rób niespodzianek... musze posprzątać na przyjazd gości :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
nienawidze niespodzianek.....dostawac ani robic...kiedys zrobilam takiemu jednemu niespodzianke i mam uraz do dzis:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kate I Luka']Cześć Agnes :)

Melduję, że byłam a kawy nie dostałam... coś zaniedbujesz gości koleżanko :shake:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=DarkOrange][B]
to jak kawe... to i ja poprosze! bo spaliłam czajnik... znaczy... sie spalił... a bez kawy w południe ani rusz :mdleje:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork']
[B][FONT=Arial][COLOR=darkorange]to jak kawe... to i ja poprosze! bo spaliłam czajnik... znaczy... sie spalił... a bez kawy w południe ani rusz :mdleje:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]
prosze moje panie zapraszam gorrraco i serrrdecznie:) mam ci ja kawe i nawet czajnik i inne cuda tyz mam:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dealer']Dili i Tedy

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/223/f980850f034c485e.jpg[/IMG][/URL][/quote]

[COLOR=DarkRed][B]...........................trochę poczytałam, pooglądałam.....taki fajny grill znalazłam:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
witam dilera.................(czego??)
..i pojawiam się z rewizytą:diabloti:[/B]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]...........................trochę poczytałam, pooglądałam.....taki fajny grill znalazłam:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR]
[B][COLOR=darkred]witam dilera.................(czego??)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkred]..i pojawiam się z rewizytą:diabloti:[/COLOR][/B]
[/quote]
juuuhuuu:) straszliwie sie ciesze ze nas nawiedzilas:)
[quote name='apple']Cześć kochani! Powitanko na śniadanko:lol:[/quote]

witanko:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=DarkOrange][B]
to jak kawe... to i ja poprosze! bo spaliłam czajnik... znaczy... sie spalił... a bez kawy w południe ani rusz :mdleje:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

kurde no patrzcie... mój czajnik też się wczoraj zchrzanił... 2 godziny siedziałam po ciemku, bo korki wybiło, a że biedna kobitka bez TZcika teraz jestem to nie wiedziałam co mam gdzie wcisnąć by prund mi wrócił :evil_lol: A potem przyjechał miły pan, wcisnął 1 guziczek i nastała JASNOŚĆ :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple']Może wy napijecie się ze mną kawki bo nikogo nie ma i nie mam z kim a sama nie lubiem:shake:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie wiem czy nie zapóźno... teraz moge sie z Tobą napić... jakiś dobry człowiek z sąsiedztwa zrobił mi kawe... zauważył chyba żem w agonii :p[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Kate I Luka']kurde no patrzcie... mój czajnik też się wczoraj zchrzanił... 2 godziny siedziałam po ciemku, bo korki wybiło, a że biedna kobitka bez TZcika teraz jestem to nie wiedziałam co mam gdzie wcisnąć by prund mi wrócił :evil_lol: A potem przyjechał miły pan, wcisnął 1 guziczek i nastała JASNOŚĆ :p[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuhahahhaa... ale blondi :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork']
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuhahahhaa... ale blondi :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
:nono: :nono: :nono: już brunetka... a dokładniej: ciemne cappucino, [SIZE="1"]plus blond pasemka
[/SIZE]:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dealer']nienawidze niespodzianek.....dostawac ani robic...kiedys zrobilam takiemu jednemu niespodzianke i mam uraz do dzis:)[/QUOTE]
Prosie, opowiedz coż to była za niespodzianka:diabloti:
[quote name='Kate I Luka']kurde no patrzcie... mój czajnik też się wczoraj zchrzanił... 2 godziny siedziałam po ciemku, bo korki wybiło, a że biedna kobitka bez TZcika teraz jestem to nie wiedziałam co mam gdzie wcisnąć by prund mi wrócił :evil_lol: A potem przyjechał miły pan, wcisnął 1 guziczek i nastała JASNOŚĆ :p[/QUOTE]
Siostra i pomyśleć, że w nas płynie ta samakrew... :shake: :shake: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie wiem czy nie zapóźno... teraz moge sie z Tobą napić... jakiś dobry człowiek z sąsiedztwa zrobił mi kawe... zauważył chyba żem w agonii :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
chętnie ale chyba przyspałam co?:lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...