Jump to content
Dogomania

Tequila, - w rocznicę


borsaf

Recommended Posts

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bogula, jeszcze nie raz przyjdzie mam tu pobuczeć :-( podobno kiedys wspomnienia przestaja bolec i zaczynaja przynosić radość...juz prawie 3 lata minęły bez mojej Tequili a wspomnienia wciąz bolą. Po prostu nie potrafię zajrzeć tutaj i nie zapłakać. Jednocześnie nie potrafię o niej zapomniec-i nie chcę. I zawsze czuję żal, że tak szybko odeszła, ze tak krótko mogłam się nią nacieszyć..dlaczego, dlaczego......Dobrze,że Hesia została u nas, wbrew oporom rodziny,bo bez niej i bez Koki swiat byłby jeszcze bardziej smutny i mroczny.Mam nadzieję,ze ta mała kluseczka, która wkrótce do Was zawita rozjasni ci dni tak, jak mi Heśka rozjaśnia . Opieka nad szczeniakiem nie zostawia wiele czasu na smutek..i dobrze !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wczoraj młodsza córa pokazała mi jeszcze fotkę Fafika w komórce---ściągnęla od koleżanki (kiedyś pstrykały "po psie"). Wyszywam fafikowy plakat...hhmmmmmm juz troszkę łez z nieutulenia na niego nakapało....
Och! wy nasze kochane piesy! pamiątamy....

Link to comment
Share on other sites

Tekluniu, ten wiersz napisała Rebelia dla swojego Bosa, który biega razem z Tobą, za Tęczowym Mostem. Mysle,że nie pogniewa sie,że wklejam go dziś Tobie , Galowi, Handy,Fafikowi, Luce, malutkiej Leeloo i maluszkowi Hesi ...
Kochamy was zawsze, ciagle pamiętamy ...


***Psie niebo ***

" W psim niebie werble setek ogonów
I szczeki gardeł niczym psich dzwonów
Są pieskie dusze, pieskie-niebieskie
I wśród nich także Ty tam gdzieś jesteś

Między duszami Burków, Azorków
Dingów i Bingów, Łatków i Korków
Między patykiem Miśka i Wega
Twoja psia dusza także gdzieś biega

Wśród setek nosów, uszu, łap wielu
Widzę wyraźnie mój przyjacielu
Twoje szczęśliwe oczy błyszczące
Ganiasz łobuzie na kwiatów łące

A my tu dzisiaj ciągle płaczemy
Chcemy pojmować - nie rozumiemy
Lecz obiecałeś tam na nas czekać
Za horyzontem życia człowieka"

Rebellia 1-11-2006

Link to comment
Share on other sites

Fafiku! w naszym domku jest teraz malutka Livia---bomba radości i miłości! Pamietamy wszystkie o tobie, wspominamy...Dzięki serdecznym ludziom z "naszego" forum będę miała jeszcze ciebie w kalendarzu na przyszły rok...Czas bez ciebie...Jednak twoje zaistnienie przy moim boku było niesamowicie ważne!Nigdy nic by nie było, gdyby nie ty przez te ostatnie niemal osiem lat...Kocham twój obraz i dziękuję, że znalałeś się w moim/naszym życiu...Fafiku!-pamiętam....

Link to comment
Share on other sites

Moje psie niebo

"Dokąd idą psy, gdy odchodzą?
No, bo jeśli nie idą do nieba
To przepraszam Cię, Panie Boże
Mnie tam także iść nie potrzeba

Ja poproszę na inny przystanek
Tam gdzie merda stado ogonów
Zrezygnuję z anielskich chórów
Tudzież innych nagród nieboskłonu

W moim niebie będą miękkie sierści
Nosy, łapy, ogony i kły
W moim niebie będę znowu głaskać
Moje wszystkie pożegnane psy"
B. Borzymowska

Tekluniu ....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Tequila, niedługo mina trzy lata od tego dnia, o którym nie chce pamietać, który wywrócił moje i Twoje zycie na zawsze..po nim juz nigdy nie było tak, jak kiedys :-(:-(:-(
Biegaj radosna, piekna i dumna za Tęczowym Mostem, tak, jak biegałas tu ...i pilnuj mnie tak, jak pilnowałas wtedy. Przy Tobie nie bałam się nikogo ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tequila, kochana moja :loveu:,sniłas mi się dziś...nie chciałam się obudzić z tego snu,było w nim tak pieknie, jakby mogło być, gdyby nie twoja choroba i ten dzień, którego trzecia rocznica będzie jutro :-( tego dnia świat się dla mnie zawalił i już nigdy więcej nie było tak, jak przedtem. Nienawidze 16 dnia grudnia i kolejnych 5 tygodni, twoich ostatnich tygodni, choć były wtedy i piekne dni z odrobina nadziei,ale potem już tylko żal i tęsknota za Toba...
Kocham się, slonko moje,zawsze tak samo...

Link to comment
Share on other sites

Tekluseczko, dzis moje urodziny..nienawidze tego dnia od trzech lat, od dnia, kiedy okazało się, jak bardzo jestes chora...gdybym mogła, wymazałabym tę date z kalendarza..żebys była dalej z nami,wesoła, kochajaca i piekna. Bo taka Cie pamietam na zawsze. I kocham, jak zawsze kocham..

[IMG]http://img223.imageshack.us/img223/5764/zniczhx3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Niech Twoją drogę życia oświetla słońce i wysusza łzy, mimo bólu, proszę nie zamykaj się na miłość, bo to uczucie nosisz w sobie, masz dobre serce, otwórz je ponownie, bo tak pięknie jest kochać...
Tequila na zawsze pozostanie w sercu, Ona wie o Twojej miłości...

[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=3a7f944aeffd3b60"][IMG]http://images4.fotosik.pl/253/3a7f944aeffd3b60m.jpg[/IMG][/URL][/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Zawsze będziesz ją kochać. Jestesmy chore z tej wiecznej miłości, ale to jest piękne.
Biegaj Tequila po tych zielonych łakach . Dzis sa urodzinki twojej panci, wiec zrób jej prezent.
Niech to światełko wskaże ci drogę do jej snu.

[img]http://img86.imageshack.us/img86/6500/kerzedh5.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję dziewczyny za pociechę i ciepłe słowa , pomagaja, choć łzy same kapią...Szajbus, pieknie napisałas,że jestesmy chore za miłość..cos w tym jest, nawet nie chcę wyzdrowieć ...chce kochac i pamiętac najwspanialszego psa, jakiego mogłabym sobie wymarzyć.I żałowac,że była ze mna tylko 4,5 roku, choć jeysem wdzięczna losowi,że dane mi było miec takiego obrońcę i przyjaciela. Tylko czemu tak krótko :-( Tequila zostawiła mi swoja córke, kochana, szalona Heksię, mój promyczek słońca ...no i jest Koka-mama Tequili, dystyngowana starsza Pani, mądra i kochana. Jest co kochać :p, nie ma tylko (i aż) Tequili..[']

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...