Jump to content
Dogomania

Tequila, - w rocznicę


borsaf

Recommended Posts

Tekluniu, pewnie już przywitałaś się ze swoja mama ,Koką... Odeszła do Ciebie, za Tęczowy Most...strasznie mi przykro, opłakuję teraz i Ciebie i Kokę. Mam tylko nadzieję,że zaopiekowałaś się Kociatą-ona nigdy nie była taka silna i zdecydowana, jak Ty, ale niemniej kochana...Oglądam zdjecia, na których jesteście obie i tak bardzo mi żal, że nie ma was ze mna. Czuwajcie nad nami i czekajcie na nas.. Jak zawsze wierne, kochające, czujne...Kocham Was..

Tequila i Koka ['] [']

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 8 months later...

[CENTER][CENTER][CENTER][CENTER][LEFT][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images35.fotosik.pl/26/87d23ef5ad49c921.jpg[/IMG][/URL]


[/LEFT]
[LEFT][FONT=Georgia][SIZE=3][B][I]Pochyleni w milczeniu [/I][/B][/SIZE][/FONT]
[/LEFT]
[CENTER] [CENTER] [CENTER] [CENTER] [LEFT][FONT=Georgia][COLOR=Black][I][SIZE=2](listopadowa refleksja)[/SIZE][/I][/COLOR][/FONT]


[SIZE=2][B][FONT=Arial] [FONT=Georgia][I]To dzień pocałunku[/I][/FONT][/FONT][/B][/SIZE][FONT=Georgia][SIZE=2][I]
[B] nocy i światła[/B]
[B] Pamięci o Matce, Ojcu[/B]
[B] i Miłości[/B]

[B] Czas blizn i świeżych[/B]

[B] Po betonowej płycie[/B]
[B] ślizga się promień[/B]
[B] listopadowego słońca[/B]
[B] jak nić pajęczyny[/B]
[B] otula chryzantemę[/B]
[B] i łączy się z płomieniem[/B]
[B] świecy[/B]

[B]Pochyleni w milczeniu[/B]
[B] chwytamy pamięcią[/B]
[B] ten czas, który[/B]
[B] zatrzymał się wraz[/B]
[B] z ostatnim oddechem

[/B] [/I][/SIZE][/FONT] [/LEFT]
[LEFT][FONT=Georgia][SIZE=2][I][B] Jaki piękny jest ten dzień[/B]
[B] i smutny ?[/B]
[B] Gdy niebo powite łuną[/B]
[B] i tysiące świateł[/B]
[B] Pamięci Tych co za progiem[/B]
[/I][/SIZE][/FONT] [/LEFT]
[LEFT][FONT=Georgia][SIZE=2][I][B] nieznanym[/B][/I][/SIZE][/FONT][B][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#e36201][SIZE=2]
[/SIZE]
[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][FONT=Arial][COLOR=Black][SIZE=3][FONT=Georgia][I]Andrzej Brzezina Winiarski[/I][/FONT][/SIZE][/COLOR][/FONT][/LEFT]
[/CENTER]
[/CENTER]
[/CENTER]
[/CENTER]
[/CENTER]
[/CENTER]
[/CENTER]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Teklusko, wyobrażam sobie teraz Ciebie i Koke, jak hasacie wesołe i szczęśliwe po wielkiej ,zielonej łące, z patykami w paszczach...Każde wspomnienie i o Tobie i o Koci ciagle boli, ciagle brakuje mi Was, obu, tak róznych ale tak strasznie kochanych..Twoja wnuczka, córka Heski, mała Gypsy jest tak podobna do Ciebie,że czasami chce wierzyć,że nie odeszłaś ,że jestes dalej z nami...kocham Cie ciągle, zawsze jestes blisko, w mojej pamieci, w sercu. Koka najmilsza, łagodna i mądra Koka też...śpijcie , moje najkochańsze sunie...

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 11 months later...

Tequila, Koka, kochane moje , cudne , najmilsze...Rzadko tu zaglądam,ale myślę o Was obu codziennie, pamiętam i kocham ..niezmiennie i mocno . Na spacerach towarzysza mi teraz Hesia i Gypsy..to już Twoja, Kociata, wnuczka i prawnuczka, a córka i wnuczka Tequili...Czas biegnie tak szybko, wszystko się zmienia -ale kocham Was niezmiennie i niezmiennie tęsknię za Wami...Kochane moje ..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...