Jump to content
Dogomania

Jamnik Fredzio doczekał się :) już w domku:)


Kinia1984

Recommended Posts

Dobrze ,że jamniś już grzeje doopkę. Jak patrze na swoje jamniory na dworzu szybko sik sik, lub co więcej i nie trwa to nawet 3 min. Fercia już się przewraca wnoszę na rękach do klatki, Harutek to samo ledwie dochodzi do drzwi klatki. Oglądałam prognozę i na szczęście mrozy w przyszłym tygodniu puszczają i nawet będzie na plusie.
Hopaj Fredziu do góry!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 737
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękujemy za wpłaty Jamniczej skarpecie i Vasco :)

Vasco co do wpłaty to oczywiście jezeli w najbliższych dniach nie znajdzie się sunia to przekażę pieniążki na Freda :) choć mam wielką nadzieję , że sunia się znajdzie codziennie gdy gdziekolwiek wyruszam to jej wypatruję .

Mróz jest wielki moje psiny lubią zimno i szaleństwa na śniegu ale teraz gdy z nimi wychodzę to ma suczydła po kilku minutach podnosi na przemian tylne łapeczki podobnie Bastunio a są to duże psy bo labki więc nie wyobrażam sobie co te biedne mini psiaki przeżywają na mrozie . Nawet nie chcę o tym myśleć , odpędzam wciąż myśli o bezdomnych psach w te ogromne mrozy tylko jak wyjdę rpzed blok to przed oczami mam kilka .

Fredek Ty się rozglądaj w sieci za domkiem :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka1234']zerknijcie na to ogłoszenie zaginionego psiaka,dla mnie bardzo podobny do Fredzia.
[url]http://zgubiono.pl/component/option,com_marketplace/Itemid,30/page,show_ad/catid,8/adid,3156/[/url][/QUOTE]

Skontaktowałaś się z tą dziewczyną?

Link to comment
Share on other sites

Ja chciałam zadzwonić, ale porównałam zdjęcia np to:
[url]http://zgubiono.pl/components/com_marketplace/images/entries/3156b.jpg[/url]
z tym
[url]http://images35.fotosik.pl/94/73b24f5de195b11dmed.jpg[/url]

i kolory pycholka są zupełnie inne. Niestety. Bo to najpiekniejsze wyjście byłoby.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Ja chciałam zadzwonić, ale porównałam zdjęcia np to:
[url]http://zgubiono.pl/components/com_marketplace/images/entries/3156b.jpg[/url]
z tym
[url]http://images35.fotosik.pl/94/73b24f5de195b11dmed.jpg[/url]

i kolory pycholka są zupełnie inne. Niestety. Bo to najpiekniejsze wyjście byłoby.[/QUOTE]

Oj tak, Isadora ma rację, to zupełnie inne pyszczki.

Link to comment
Share on other sites

Może to nie jest pytanie na miejscu, bo już dawno zostało zrobione, ale czy wywiesiłaś jakieś ogoszenia w okolicy, w której się przybłąkał? Skoro nie wygląda na zaniedbanego, to może zgubił się po prostu i ktoś na niego czeka, tylko brakuje mu wyobraźni, żeby porozwieszać ogłoszenia.... Wspaniale, że uratowałyście psiaka przed niechybnym zamarznięciem, ale zanim znajdzie nowy dom, może warto popytać dookoła i znaleźć miejsce, gdzie mieszkał do tego czasu. Ludzie czasami szukają kręcąc sięw miejscu zagubienia psa, a nie przychodzi im do głowy żaden pomysł. Chciałabym wierzyć, że tak jest w tym przypadku.

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie

Znalazłam Pani ogłoszenie na allegro.Chciałam zapytać gdzie obecnie znajduje się piesek? Miałabym możliwość odebrania go z Warszawy lub okolic Radomia lub Kielc.
Razem z mamą szukamy jamniczka ponieważ naszego pieska nie ma już z nami.Chciałybyśmy zapewnić dom potrzebującemu psu, nie mamy jednak samochodu więc problemem jest odbiór takiego pieska.Dlatego chciałabym się dowiedzieć skąd ewentualnie trzeba by go odebrać.
Czekam na odpowiedź i pozdrawiam
Emila Wiśniowska


Witam Pani Kingo,

Tak mail doszedł.Rozumiem, że macie takie procedury.Pracuję w lecznicy dla zwierząt (obecnie kończę weterynarię) gdzie również zajmujemy się pieskami z hotelu należącymi do fundacji(Boksery w Potrzebie). Sprawa wizyty jest trochę skomplikowana ale opiszę sytuację. Już od dłuższego czasu szukamy jamnika ponieważ bardzo kochamy te psy a nasz zginął w wypadku.Ja mieszkam w Warszawie(jeszcze przez 3 miesiące) a moja mama mieszka w Portugalii w domku. Jest tam o wiele cieplej niż tu więc temperatura dla jamnika świetna( wszystkie ,,krótkołapy'' zimą bardzo marzną). I to właśnie byłby docelowy domek dla psa.Mama ma bilet na samolot 4 stycznia i jeśli znajdziemy pieska trzeba jak najszybciej zarezerwować mu miejsce w samolocie.Lot jest bezpośredni z Warszawy i trwa 4 godz.Do 4 stycznia piesek przebywałby ze mną i z mamą w Starachowicach gdzie mieszkamy.Więc myślę że to byłoby dobre miejsce żeby sprawdzić warunki dla niego.Ja wyjeżdżam do domu z Warszawy w środę samochodem i mogłabym go zabrać z Warszawy. Wiem że to trochę skomplikowane ale przez 1,5 tygodnia piesek miałby czas zeby się do nas przyzwyczaić.Ale w końcu trafi do domku gdzie będzie miał bardzo dobre warunki i ciepły klimat :) Ja ze swojej strony mogę zapewnić mu dobrą opiekę weterynaryjną.
Jeśli odpowiadają Pani taka sytacja proszę o kontakt gdyż liczy się każda godzina
Pozdrawiam
Emilia Wiśniowska


co mam robic...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia1984']on taki wystraszony jeszcze...a poza tym moze byc czyjs...i do tego ten samolot...[/QUOTE]

Tak dla niego moze być szok. Wolałabym chyba szukać w Polsce. Swoją drogą ciekawa jestem jak wyglądają przepisy w Portugalii. NIe wydaje mi się aby sprawa załatwienia paszportu była do 4 stycznia taka hopsiup.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...