Jump to content
Dogomania

Masakra! dom spalony! 1 kobieta i 8 psów! pomocy!!


Ambra

Recommended Posts

  • Replies 578
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety nie udało mi się dziś pojechać z Pinem do weta - zamknęli o 12-stej. Pojadę zaraz w poniedziałek, albo nawet w sobotę, jeśli będzie normalnie czynne.
Jednak z Pinem jakby lepiej. Dziś nie zauważyłam utykania, apetyt mu wrócił, choć nie je już tak łapczywie jak na początku (może przyzywczaił się, że jedzenie jest i będzie i nie trzeba się spieszyć). No i szaleje jak dawniej ;)

Ale i tak wet go poogląda jak pojedziemy - ostrożności nigdy za wiele.

Link to comment
Share on other sites

Aneta załatwiła inspektora budowlanego który oceni stan budynku sporządzi wycenę będzie wiadomo od czego trzeba zacząć remont budynku. Kto go wykona? Jeszcze nie wiemy. U pani Stasi na razie ok jakoś się kobicina trzyma.
Wczoraj była w aktualnościach, moze coś sie ruszy w temacie
[URL="gg:http://ww6.tvp.pl/20759,952105,1.view"]http://ww6.tvp.pl/20759,952105,1.view[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ często przewijało się tu słowo "miau" to piszę z pytaniem, dzisiaj rano zadzwoniła do mnie z płaczem pani ze Skierniewic, ma persa, który już dwa razy pogryzł jej męża, chce go oddać, żeby nie usypiać, nie wiem jak jej pomóc. Macie jakiś pomysł? Co zrobić z takim persem???

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Laro, szkoda ze zamarzła mi paszcza i musiałam zęby zaciskac coby nimi nie szczękać tak zmarzłam. Doprawdy nie wiem jak ona tam żyje!
Nie wiem [B]proponuję godż 11,[/B] jest dostateczna aby wszyscy dali radę dojechac i nie jest zbyt późno teraz szybko się ściemnia
Lara a gdzie ty mieszkasz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Nie jedzie ktoś do Pani Stasi w sobotę autem na wielkie sprzątanie z kim mogłabym się zabrać?[/QUOTE]

Hej
W sobote niestety nie moge zostac i pomoc w sprzataniu ale moge chetnych zawiezc do p. Stasi.
Dajcie znac skad Was odebrac i o ktorej. Zmieszcza sie 3 osoby (no ... moze nawet 4 szczuple :] )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Glutofia']To moze Jarek cię zbierze? Oczywiście zakładam optymistyczny wariant ze przyjedzie, umów się z nim.
Proszę osobę u której na tymczasie jest ostatni owczarek o kontakt. A właściwie to Amnra prosi. Jest dla pieska dobry dom.
Numer do Ambry: 600414656[/QUOTE]

Jarek? tzn. kto? :P mąż Anety?

Link to comment
Share on other sites

Zobacze czy uda mi się załątwić kogoś do mojej córy jak co to mogła bym podjechać, tym bardziej, że mam kurtke. Wtedy Lara mogła bym pojechać z Tobą tznm zabrać Cię.
Gludofia byłam u Ciebie kiedyś przed świetami niestety nie udało mi się Ciebie zastać dlatego nie przekazałam kurtki(wiem moja wina wcześniej nie zadzwoniłam ;), jeździ ze mna w bagażniku hihihhi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...