Jump to content
Dogomania

Żmigrodzka Foczka zostaje na zawsze u Edi :)


Kam

Recommended Posts

  • Replies 382
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Opis, co dzisaj zobaczyłysmy, znajdziecie tutaj: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=1269857&posted=1#post1269857"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=1269857&posted=1#post1269857[/URL]

A teraz zdjęcia biednej sznaucerki :-(

Link to comment
Share on other sites

enia, dzieki że się odezwałaś:) Cieszę się że pojedzie biedulka do Ciebie na tymczas. Ta biedna suńka wg weta nie jest w ciązy tylko ma wdzęcia z głodu i jest opuchnięta od bicia!:angryy: Dostała leki i witaminy. Ma też krwiaka na oku. Była nieźle zbita! W sobote tego nie widziałam. Boże ona jest taka biedna:placz: Bedzie u mnie do czasu znależienia transportu do wawy. Mam nadzieję że do soboty coś się znajdzie.
Zaraz ide wykąpać ( razem z Maddi i KropkaKropka) sunieczkę. Będzie jej lżej bez tego błota i kołtunów!
Ps: jest jej ciepło i jest bezpieczna:)

Link to comment
Share on other sites

Edi, Ty jestes aniołem...
Bardzo się ciesze, że wzięłaś tą sliczną sunię.
Obserwuje sprawę od początku i jestem pod wielkim wrażeniem Waszej determinacji i dobroci...naprawdę tylko podziwiać, oby więcej takich ludzi było.

A co do podłego babska, to pewnie ta starucha odreagowuje złośc na psiątkach... Jest zła, że jej zabieracie psy i dlatego. Dużo ich tam jeszcze zostało? Jejku, jak one przeżyły te mrozy? Pewnie im jeszzce jeśc nie daje.
Ja nie wiem, takie stare babsko a jeszcze ma siłę, żeby psy bic. Życze jej źle naprawdę, bo na szacunek trzeba sobie zasłużyć..

Link to comment
Share on other sites

Jak przywiozłyśmy psiunie do domu, bardzo się bała. Raz zwymiotowała, potem jeszcze pare razy jej się odbiło. Teraz jest już w porządku.
A to najlepszy moment wieczoru :lol: :
KĄPIEL.
Suńka leżała grzecznie w wannie, cała w pachnącej pianie i Mama razem z Magdą pucowały jest sierściuche :). Dumnie trzymała pyszczek w górze. Nie protestowała, napewno bała się bardzo. Najbardziej lubi Magde ;),siostre mojej mamy, najmnie się jej boi. Teraz siedzi w ręczniczku, i schnie. Ani razu nie pokazała ząbków.

Robiłam zdjęcia , gdy mała siedziała w wannie . Jak zgram, napewno wkleje je na wątku :).

Link to comment
Share on other sites

Zdjątka bedą jutro:) Sa słodkie. Ta biedna psina, wszystkiego się boi żeby nie dostać.jJestem pewna na milion procent że oberwała haczką po oku:placz: Tą samą co dzis nas Kobita lać chciała:angryy: One wszystkie dostają i to zdrowo!:angryy:
Jest teraz czysta, jest jej cieplutko. Pozwoliła nawet pomasować sobie brzuszek.Bardzo ją Bolał, bardzo:( Już nie boi się tak bardzo ręki:) Robimy postępy. Głaszczemy, mówimy do niej a Ona słucha i w oczy patrzy tak że serce się Kroi. Wyobraźcie sobie że Ona przeprasza że Zyje:placz:
Musi trafić do kochających ludzi, koniecznie!

Link to comment
Share on other sites

Sunie boli brzuch. Wet cos w nim wymacał jakby dużą śliwkę:( Dostała leki a teraz parafinę. Nie wiem co to może być:( Nie siusiała od wczoraj ani kupki nie było. Mam nadzieję że jej szybko przejdzie. Ona jest taka smutna i ten jej błagalny wzrok. I to oczko takie biedne z tym krwiakiem. Dr Kilian powiedział że trzeba by z Nia do okulisty, mówił o niejakim dr Kiełbowicz. Znacie go?

Link to comment
Share on other sites

Sunia już na allegro! Napisałam, że nadal jest u taj kobiety, myślę, że to lapszy pomysł niż pisanie, że jest w domku tymczasowym.

[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=83322789"][B][COLOR=#800080]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=83322789[/COLOR][/B][/URL]

:kciuki:


PS. Żuczka jeszcze nie zdejmuję z allegro, zawsze to szansa, że ktoś zadzwoni i może zainteresuje się innym psiakiem. A Ci Państwo z Sosnowca, czy dowiedzieli się o Żuczku z allegro, czy z jakiegoś innego ogłoszenia?

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]mówił o niejakim dr Kiełbowicz. Znacie go?[/QUOTE]

jeździła do niego moja sąsiadka, uratował oko jej psu a chcieli juz usuwać, podobno jest świetnym specjalistą, ale b.drogi jest, ma gabinet prywatny w okolicach stadionu olimpijskiego, nie wiem czy przyjmuje też na AR


[QUOTE]A Ci Państwo z Sosnowca, czy dowiedzieli się o Żuczku z allegro, czy z jakiegoś innego ogłoszenia?[/QUOTE]

anielica, z allegro! dla Ciebie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...