Jump to content
Dogomania

Długo to trwało,ale- Paja ma dom


Evelin

Recommended Posts

  • Replies 753
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mariamc -behawiorysta ze Szczecinka??/?? a ja nauczylam psa podac lape//za darmo!!!!// i takze jestem behawiorystką??? ze wzgledu na szacunek dla ciebie i twojej pracy prosze pisz ze polecasz przydomowego szkoleniowca--to jak najbardziej na tak--ROZWAZAMY z mężem adopcję z naszego S

Edited by anonimka000
Link to comment
Share on other sites

anonimko czy zalogowałaś się żeby pomóc Paji? oferujesz swoja pomoc w zakresie psiej behawiorystyki? chcesz ja nauczyć podawać łapę? czy sama potrzebujesz pomocy?
jeżeli masz obiekcje natury personalnej to napisz to na stronie schroniska szczecineckiego, i nie zaśmiecaj wątku swoimi rozważaniami i rezygnacjami

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anonimka000']Rozważaliśmy z mężem adopcje z naszego szczecineckiego schroniska ale jeżeli pieski " korzystają " z takiego doradztwa to rezygnujemy .[/QUOTE]

I bardzo dobrze...bo staramy się współpracować z rozsądnymi ludźmi....
4 posty i ekspert.....w dodatku szantaż ???
Za porady tego typu-dziękujemy....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anonimka000']ROZWAZALISMY z mężem adopcję z naszego SZCZECINECKIEGO schroniska lecz jeżeli pieski mają tam takie doradztwo to rezygnujemy .[/QUOTE]

a ja nie sadze zeby szczecineckie schronisko bylo zainteresowane TAKIMI opiekunami dla swoich psow;)

Link to comment
Share on other sites

Piesek w typie dobermana wyrzucony w lesie!! Zobaczcie proszę, bo pomoc bardzo potrzebna. :-(
[url]www.dogomania.pl/threads/221165-Psiak-Konik-już-nie-śpi-na-śniegu-w-lesie-POMÓŻMY-MU-ZNALEŻĆ-CHOCIAŻ-DT[/url]

[URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/3063329/sdc12572][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi2624/22b373a4000da54d4f192d9e/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Pomyliłam imię,ale sytuacja jest taka,że nadal potrzebujemy behawiorysty...W pierwszej rozmowei było ok, w drugiej p.Piotr stawierdzil,że nie dysponuje czasem i kazał przyjechac p.Joli z Pają do siebie..
Ewentualnie rozważał przyjazd na druga wizytę ( koszty przejazdu chciałam pokryć- to oczywiste)...P.Jola nie ma samochodu ..
Po naradzie z Murką uznałyśmy,że to nie ma sensu..Paja jest dość lękliwa,po co ją włóczyć autobusem...zresztą,nie ma problemu w zachowaniu Pai na zewnątrz, tylko w domu...
Słowem-szukamy dalej.

Link to comment
Share on other sites

15 km od Szczecinka w stronę Bornego Sulinowa jest hodowla owczarków długowłosych Arkadia. Nie zajmują się bezpośrednio behawiorystyką, ale od lat prowadzą również szkolenia psów, Robert jest byłym policjantem. Telefon do nich to 666 154 807. Wielka szkoda, że właścicielka nie przejęła się tym, co pisałam już kilka tygodni temu, bo od samego początku pisałam, że problem jest jeden: Paja rządzi w stadzie, bo jej na to pozwolono. Pisałam również, że jak się układ nie zmieni, będzie coraz gorzej. Wszyscy chyba jednak liczyli na to, że "problem się jakoś rozwiąże". U Murki Paja musiała podporządkować się zasadom życia w stadzie i hierarchii tam panującej w sposób naturalny. W nowym domu "biednemu pieskowi" pozwolono na wszystko, efekt jest jaki jest... Mimo wszystko trzymam kciuki!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...