Jump to content
Dogomania

Stary OZZY, w drodze do Kiku, czekamy na wiesci :!!!!!


Aska25

Recommended Posts

Rozmawialam z ania telefonicznie w sprawie ozzego , mam nadzieje ze dowie sie wszytkiego w schronie.
Narazie psiak jest w schronie i pod opieka schroniska.
Nie chce deklarowac ze pies jest po nasza opieka bo wiem ze w schronie roznie bywa i tak naprade dopoki nie wyjdzie ze schronu my nie mamy wpływu na jego losy.
Niestety przykra prawda ale prawda.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 577
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Emigrantka']NO wlasnie Obraczus....o to sie martwie na watku Ozzy, ludzie wchodza, czasem cos zadeklaruja a pozniej nic nie widza wiec nie wracaja... albo zajrza na 1 strone i tez nic nie widza i.. wychodza. A ozzy tak siedzi biedak z tym lepkiem opuszczonym sam... :([/QUOTE]

Kochana, niestety, my na to nic nie poradzimy. Piszesz o zmianach na 1 stronie od kilku dni i co?? No właśnie i nic. Ja niestety, ale drugi raz tych samych ludzi na watek Ozziego nie zaproszę....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Emigrantka']Hej Ozzy, jak sie dzisiaj czujesz?

[B]Dlaczego nie masz spisu deklaracji na pierwszej stronie biedaku?[/B][/QUOTE]

[FONT=Tahoma]Ozzy czuje się w sumie nienajgorzej, jak na warunki schroniskowe, już się cieszy na spacerki, jak otwieram drzwi boxu, to Ozzy-myk, i juz przy drzewiach, a potem szybciutko na wybieg. No może trochę przesadziłam z tym "myk" - cięzko mu sie troche podnieść, szczególnie na śliskiej i wilgotnej glazurze, jaką sa wyłożone boxy w budynku hotelikowym( poprzednio był szorstka wylwka betonowa i starszym psom chodziło się łatwiej, ale cóż, kafelki się łatwiej sprząta...).[/FONT]
[FONT=Tahoma]Na szczęście Ozzy nie jest za duży ani nie ciezki, więc pomimo słabości tylnych łapek jakoś sie podnosi.[/FONT]
[FONT=Tahoma]Na wybiegu zawsze się załatwi, chodzi tuż przy mojej nodze,nie zwraca uwagi na inne psy, ani one na niego.[/FONT]

[FONT=Tahoma][B][FONT=Times New Roman]Co do deklaracji:[/FONT][/B]
i- będzie prowadziła Betta w 3-cim poście, na razie ma problemy z dogo, ale wstępny spis zrobiła
[B][COLOR=green][FONT=Times New Roman]w poście nr. 99 na str. 10 [/FONT][/COLOR][/B]- teraz tylko zedytowac post nr. 3 i rozliczenie skopiować.[/FONT]

[FONT=Tahoma][B][FONT=Times New Roman]Co do diagnostyki:[/FONT][/B]
- właśnie dostałam maila z HUNDEHILFE, że są gotowi opłacić ją Ozzemu, by wiedziec dokładnie co mu jest i móc łatwiej szukać mu domu u Niemczech. Muszę tylko dograć to organizacyjnie.[/FONT]
[FONT=Tahoma]To co dolega Ozzemu to starość i zmiany zwyrodnieniowe, prawdopodobnie w kręgosłupie, stawach biodrowych i zmiany po zrosnietym złamaniu przedniej łapki.Leczyć tu można tylko objawy-zeby nie bolało i chrząstka się regenerowała na tyle,na ile jeszcze może-Artofos,Nutradyl, Rymadyl, przy czym leki przeciwbólpwp-przeciwzapalne szkodzą nerkom, żoładkowi,wątrobie.[/FONT]
[FONT=Tahoma]Leki oczywiście systematycznie, co w schronie niemożliwe. [/FONT]

[FONT=Tahoma][FONT=Times New Roman][B]Co do ewentualnego zabrania Ozziego ze schronu[/B][/FONT][/FONT]
[FONT=Tahoma]-moim zdaniem lepiej nie robić wokół tego zbyt dużego, szumu zawczasu, tylko sprawnie to przeprowadzić, jak już będzie decyzja, plan i co najważniejsze-[/FONT]
[B][U][COLOR=red][FONT=Times New Roman]Stałe i pewne pieniążki[/FONT][/COLOR][/U][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]AKTUALIZACJE W POŚCIE NR 3 ZROBIONE !!!!!!!!!!!!!!!![/B]

Faktycznie wystarczyło kliknąć 2 razy.
[COLOR=Red][COLOR=Purple]Przepraszam że dzis dopiero, ale jestem w trakcie sesji. Poza tym Ania pisała że zrobię to w niedzielę jak jej powiedziałam, no ale wczoraj mi nie zaskoczyło. Jestem tu nowa więc wybaczcie moją nieporadność.[/COLOR] [/COLOR][B][COLOR=Red]
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Brawa i podziekowania dla Beatki!!!
W poscie 1-szym też staram się robić systematycznie aktualizację, mam nadzieję,że jest czytelnie.
[B][FONT=Tahoma][SIZE=3]Jednak podstawa to deklaracje- nikt nie podejmie ryzyka wysłania psa do hotelu, jeżeli nie będzie deklaracji pełnych i pewnych-nie ma 2-3 m-ce, tylko prawdopodobnie do końca życia psa.[/SIZE][/FONT][/B]
[FONT=Tahoma][FONT=Tahoma]Oczywiście zarówno my, jak i HUNDEHILFE będzie szukało dla niego domu, ale opcja pozostania w hotelu do końca też jest realna.[/FONT]
[/FONT][B][FONT=Tahoma][SIZE=3][/SIZE][/FONT][/B]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...