Jump to content
Dogomania

Dziadzio ŚWIAT odszedł spokojny otoczony miłością [*]


xmartix

Recommended Posts

[quote name='ivette3']Witamy po śniadanku i innych zabiegach porannych:).Dzisiaj pospaliśmy troszkę dłużej czyli chyba spokojniej :) Świat tabletki nadal znosi dobrze :) kaszelek troszkę go męczy, ale nie dusi bardzo uporczywie :). Humorek mu dopisuje ...Oby tak dalej ... :).[/QUOTE]Witamy witamy Światunia i Jego rodzinke wspaniała:) NO na pewno leki zanim zaczna dzialac, to troche czasu minie- ale najwazniejsze, ze Swiatus staje sie kontaktowy i zywszy:) teraz dla Niego juz moze byc tylko lepiej...bo gorzej nigdy nie będzie:):):)
Prosimy o mizianki dla krolewicza- zwa uszkiem i na szyjce- i gdzie lubi najbardziej:):):)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='danal1983']jestem i ja.

no ivette , my musimy cos wiedziec:) bo wiesz, kiedy go odwozimy itp...[/QUOTE]

Oj danal,danal:roll: jeszcze Światuś dobrze walizek nie rozpakował, a Ty tu o jakimś odwożeniu piszesz...:eviltong: Oj wstydź się!!!
Ja tam nie mam czasu na ciągłe myślenie o jego wojażach i z tego co widzę to tuptuś też ma inne rozrywki ...:eviltong:.A jak Ty bardzo chcesz to nas odwiedź :eviltong::eviltong::eviltong: .Pojeździsz po tym mrozie i zobaczysz, jakie to "przyjemne" - może Ci się odechce staruszka do głupot namawiać.....:lol: popraw się danal :lol:, bo pod choinkę nic nie dostaniesz :lol:


A na serio to staruszek bardzo ożywia się na dworze , lubi spacerki ale jak postanowi iść do domu to nie ma siły ... trzeba wracać , bo on siada na najgłebszej kupie śniegu i nie ma mowy go namówić ani na krok dalej :) charakterny chłopak :)

Link to comment
Share on other sites

oj danal, danal, Ty tu nie namawiaj ivette do pozbycia się Świata , jak ona będzie bez niego żyć? przecież nie da się żyć bez całego Świata.
Coś czuję,że my tu wszystkie dostaniemy [SIZE=4][B][COLOR=Green]WIELKI [/COLOR][/B][/SIZE]prezent pod choinkę :evil_lol:, ivette , dobrze czuję ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']oj danal, danal, Ty tu nie namawiaj ivette do pozbycia się Świata , jak ona będzie bez niego żyć? przecież nie da się żyć bez całego Świata.
Coś czuję,że my tu wszystkie dostaniemy [SIZE=4][B][COLOR=Green]WIELKI [/COLOR][/B][/SIZE]prezent pod choinkę :evil_lol:, ivette , dobrze czuję ?[/QUOTE]


psia kość :angryy: Ja wam tu zrobię WIELKI ale łomot :lol:.....następna wścibska się znalazła :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ivette3']


A na serio to staruszek bardzo ożywia się na dworze , lubi spacerki ale jak postanowi iść do domu to nie ma siły ... trzeba wracać , bo on siada na najgłebszej kupie śniegu i nie ma mowy go namówić ani na krok dalej :) charakterny chłopak :)[/QUOTE]

[FONT=Tahoma]Nie dziwię mu się w taki mróz .... [/FONT]
[FONT=Tahoma]moja która potrafi godzinami siedzieć na dworze jak jest cieplutko , tak teraz pedzi by zrobic swoje , do tego 5- 6 fikołek , pokręci sie ciut po śniegu i łapka w górę tzn dalej nie idę i też nie ma siły [/FONT]
[FONT=Tahoma]na ręce i do domku .. i to kapotek podbity polarkiem ma …[/FONT]
[FONT=Tahoma]słuchajcie to tylko u nas sypią chodniki czymś żrącym że psiaki nie chcą po nich chodzić ?[/FONT]
[FONT=Tahoma] [/FONT]
[FONT=Tahoma]a na dobranoc puszek okruszek ...[/FONT]


[IMG]http://img693.imageshack.us/img693/4427/37140605.jpg[/IMG]
[FONT=Tahoma][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ivette3']Ja też mam dzisiaj kilka zdjęć i później wkleję to będziesz miała nowy zapas materiału do obróbki :)
Tylko nie choruj nam:shake:....[/QUOTE]wklejaj, wklejaj .... czekam ...... specjalnie zaglądam na ten wątek żeby sobie 'akumulatory' podładować i mieć siły zaglądać na inne. Nic bardzie wzmacniającego niż zdjęcie Światosława na podusiach :-)

Link to comment
Share on other sites

OJ...wreszcie jestem:):)Nigdy w niedziele nie robie zakupow, ale dzis corcia mnie wyprosila a poniewaz nie mamy juz kiedy jechac na shoping to uleglam:)I dopiero wrocilam- jak sie bawic to sie bawic:D
Nio i czekam niecierpliwie na foteczki....:):)Na dobry "pioczątek dnia";)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ivette3']:eviltong: aaaaaaaaaaaaaaa! marynia nasza kochana !!!!! :lol::lol::lol::lol:
Dam foty jak wiersz dla Światusia będzie :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: poetko :loveu:[/QUOTE]
ivette, miej serce .... przy takim mrozie to nawet mózg człowiekowi zamarznie, a Tobie zachciewa się wierszyków.
Poza tym ze mnie żadna poetka :-) .... no dawaj te zdjęcia bo muszę za chwilę pieknym wślizgiem wpaść do wyrka .... jutro do pracy i tak do wigilii:placz:

Link to comment
Share on other sites

ulubiony punk strategiczny, żeby mieć wszystko na oku (bez podusi bo to sjesta poobiednia)


[IMG]http://img704.imageshack.us/img704/3806/55514266.jpg[/IMG]

[IMG]http://img707.imageshack.us/img707/711/38456516.jpg[/IMG]

[IMG]http://img138.imageshack.us/img138/3606/54449366.jpg[/IMG]

[IMG]http://img706.imageshack.us/img706/3438/65989825.jpg[/IMG]

[IMG]http://img706.imageshack.us/img706/4451/19259871.jpg[/IMG]

[IMG]http://img138.imageshack.us/img138/3684/13546353.jpg[/IMG]

[IMG]http://img707.imageshack.us/img707/5656/70232640.jpg[/IMG]

[IMG]http://img709.imageshack.us/img709/7190/20890185.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[B]WPŁYWY:(CYTUJE Z PIERWSZEJ STRONKI:))

[COLOR=Green]grudzień[/COLOR][/B]

ze skarbonki Czarusia 220 zł
Lidan 10 zł
Eski 10 zł
Bazarek Poker (zakupy Goni) 15 zł
Nemco 55 zł
Ivette 10 zł
Avii 150 zł
merry- 10 zł
Ukryty Smok- 100 zł
POker- 67 zł
MAlicja- 5 zł
CAjus- 20 zł
agata51 10 zł
Razem: 682 zł
[B]
682zł -45zł-180zł= 457 zł

Stan konta: 457 zł

[/B]BArdzo prosze uaktualnic pierwszy post- wyslalam kwote 50 zł do cioteczki ivette na badanie pokontrolne:):)Na koncie Dziadziusia aktualnie mamy 410 zł:):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ivette3']Goniu - jeśli nie będzie już recept ( a taką mam nadzieję) to resztę z tych pieniędzy odeślę :) a indykiem :lol: podzielę się ze Światusiem ze swojej porcji :)[/QUOTE]
OOOOOO...wlasnie teraz przeczytalam jakies "brednie" ze strony 64...niech Cie Droga cioteczko Ivette reka Boska broni cos mi odsyłać!!!!!Proszę- nie pisz tak nawet- jesli cos zostanie rzeczywiscie( choc myśle, ze trzeba będzie raczej doslac) to prosze Swiatusiowi kupic pod choinke jakis prezencik:):)
NAPrawde Ivette- nie pisz tak nawet- to sa pieniązki Swiata a poniważ jestes tak cudna , ze dajesz mu aktualnie domek i miłośc- co jest najważniejsze dla Niego bezsprzecznie- to jak od nas kupisz mu cosik- bedzie nam na pewno tylko milutko:):)

Link to comment
Share on other sites

Meldujemy się na dzień dobry, żeby przekazać, że wszystko gra :).Światuś sobie burczy - ja podobnie jak Wy próbuję uporać się z tym co trzeba przed Świętami....
50zł już doszło -staruszek dziękuje cioteczkom i wujkom :) - jak je wypotrzebujemy to napiszę rozliczonko :)
Miłego dnia dla wszystkich i lepszej pogody dla zwierzaczków na dworze....do zobaczenia wieczorkiem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']ja nie wiem co napisać, takie zdjęcia.... normalnie cuda!!! a Światuś taki rozmarzony, tak mu dobrze :)

Gonia tak uaktualnię 1 -szy post, ale czy nie powinno zostać Świtowi 407 zł? bo po odjęciu 50 zł..[/QUOTE]
NO ja zaokrąglilam to 407 zł do 410 :) No przeciez nie bedziemy sie rozdrabniać:D

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie - ja mam niewiele czasu ale musze wam cos napisac....to oczywiste, ze Ivette i jej rodzinka sa zakochani w Swiecie od pierwszego wejrzenia:):)(nAwiasem mowiac wcale sie nie dziwie)...
WSzystkim nam marzylby sie taki domek dla swiata- rto jest druga oczywista sprawa...ale jest psrawa jeszcze jedna..zanim poprosimy Ivette o doczesny DT dla dziadunia, musimy się wypowiedziec w sprawie finansow...wszystkie wiemy ile kosztuje nie tyle utrzymanie co opieka- dobra opieka nad dziadziusiem, a Ivette moze byc po prostu na to nie stac- pisala o tym na watku wczesniej- i to wg mnie piekne, ze jest z nami szczera. Ja uwazam, ze skarpeta Swiata i zebrane deklaracje- moglyby sluzyc za emeryture Swiata(nbo ja wiem ze Ivette nie weźmie nawet złotowki za opieke i jedzenie)...ale my z koeli wiemy, ze specjalistyczny pokarm kosztuje i weterynarz- jesli nie teraz to na pewno nie jeden raz kosztowal będzie i pewnie niemalo...
MAm więc pytanie- czy osoby deklarujące swoja wplate na Swiata podtrzymaja deklaracje (bedzie ona zbierana do skarpety i oczywiscie w razie wydatkow skrupulatnie rozliczana)Te wydatki- to jak wspominalam wczesniej- wet i specjalistyczna karma no i jakies nieprzewidziane sytuacje oczywiscie...??
Rozmawialam z malibu, ktora deklarowala dla Swiata wplate 50 zl mkiesiecznie- i Ona jak najbardziej jest ZA i ta deklaracje zostawia...bardzo prosze wiec pozostale cioteczki o opinię...a ja juz pisze do Ivette prosbe- blaganie...bo wiecie..etraz transport dziadziusia...znowu wydatki, potem co miesiac kolejne...ja mysle ze taka opcja bylaby cudowna, pod warunkiem, ze Ivette sie zgodzi:):) Ala je mam nadzieje ze tak- bo jak widze te fotki, te wpisy i opisy- ..nie mam zludzen, ze ta Rodzinka Kocha Swiatunia....ale niestety bywaja syytuacje, ze Milosc nie wystrcza, jak np potrzebny bedzie wet....:(..a Swiat to dziadzius...za te pieniazki moze miec naparwde super emeryturke...godna i najpiękniejsza z mozliwych....
JA pisze do ivette..albo zadzwonie do Niej a was prosze o decyzje........

Link to comment
Share on other sites

Nie..nie jest!!!Dzwonilam do kasi i rozmawialysmy dlugo..i...KAsienka sie zgodzila...:):):)Wyobrazacie sobie??Powiedziala, ze tak naprwde to nie umiala nawet sobie wyobrazic, ze mialaby ze swiatem sie rozstać..ale tez myslala rozsądnie, że finansowo nie jest w stanie zapewnic opieki w razie choroby czy leczenia...:):)Moze dac mu z radoscia dom, milość, ciepło, jedzonko, zabawy, spacery...tylko boi sie ze jedsli zaczelyby sie powazne wydatki, nie dalaby rady- bo wiemy przeciez i Ona tez jest świadom
a, ze starszy piesek to niestety dosc szybkie pradopodobieństwo lekarza..:):) MIAla tu wejśc i napisac, wiec pewnie zaraz to zrobi ale chyba sie nie zdziwila moja - nie nie moja- nasza prośbą...i chybanawet ucieszyła:):):)DZIEWCZYNY A JA NIE MOGE ZE SZCZESCIA!!!!!UWAZAM, ZE TO NORMALNIE CUD DLA NAS WSZYSTKICH:):):)
Prosze teraz skoro sprawa jest jasna, kolejne cioteczki o decyzje w sparwie deklaracji dla Swiatunia:) Mamu juz malibu i xmatrix- czyli wasze deklaracje zostają:):)<Jupi>:):):)
PROSIMY KOLEJNE CIOTECZKI I WUJASZKA O PODJECIE DECYZJI:):)

Link to comment
Share on other sites

TO SĄ DEKLARACJE STALE DLA PRZYPOMNIENIA:):)pROSZĘ WYMIENIONE OSOBY O NAPISANIE CZY ZOSTAJA PRZY DE;LARACJACH DLA sWIATUNIA;):)
[LEFT][B]Deklaracje stałe:[/B][/LEFT]

[LEFT][B]Cajus 20 zł
Bjuta 10 zł- (PÓKI CO ZOSTAJE:))
xmartix 10 zł- ZOSTAJE:):):)
Lidan 10 zł
Malicja 5 zł[/B][/LEFT]
[B]malibo 50 zł- ZOSTAJE :):):)
agatka51 10 zł
margoth 5 zł
eska 10 zł
avii 20 zł- ZOSTAJE:):):)
merry 10 zł
nemko 30 zł
wojtus 10 zł[/B]
[B]gonia66- 5 zł[/B]- [B]ZOSTAJE:):):)[/B]
RAZEM: [B]200 zł[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']ja jestem za... ale obawiam się (tak szczerze) że teraz jest zbyt wielka presja na ivette przez te wasze posty...[/QUOTE]

Nie ma mowy o żadnej presji.... Światuś jest cudny i nie ma najmniejszych powodów aby nie został na stałe u mnie....Fizycznie dajemy radę,a i on najwyraźniej świetnie zaczyna odnajdywać się w nowym życiu....co pokażę później na wyjątkowej sesji zdjęciowej zrobionej dziś przypadkiem - :evil_lol::lol::lol::lol:...istny szok :lol:
Wracając do postu goni---> będę szczęśliwa,jeśli obdarzycie mnie zaufaniem i powierzycie mi opiekę nad zdrówkiem i dobrym losem Światusia.
W kwestiach materialnych , nie potrafię być bezpośrednia - krępują mnie takie tematy....nie zmienia to jednak faktu,że odpowiedzialna decyzja to taka,która ma wszelkie podstawy do jak najlepszego wywiązania się - ciepło i micha z codziennym jedzonkiem to dla mnie nie problem....cokolwiek ponad to , może już być problemem.....a ja nie chciałabym patrzeć bezradnie na cierpiące zwierzę i nie być w stanie mu pomóc z powodu braku finansów( a te są u mnie bardzo skromne)....... wiekowy,schorowany dziadzio musi być pod kontrolą weta ,i choć co jakiś czas dostać lepsze kąski....i niestety rezerwę na w razie niespodziewanej sytuacji zdrowotnej,jaka w jego wieku i stanie może w każdej chwili nastąpić...
Decyzje więc pozostawiam Wam .A końcowe ustalenia prawnym opiekunom (goni i xmartix ) przy Waszej aprobacie...

Czekamy ze Światusiem na werdykt ....:roll:

i jakby co, to prosimy jeszcze o prywatną księgową - buchalterkę,o dożywotnie prowadzenie finansów Świata,bo ja się do takich spraw nie nadaję ( :eviltong: to do Ciebie przytyk goniu :eviltong: )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...