Jump to content
Dogomania

Dziadzio ŚWIAT odszedł spokojny otoczony miłością [*]


xmartix

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][COLOR="darkgreen"]Przypominam, że to jest wątek Świata.
Zamieszczanie linków do innych wątków traktowane jest jako spam.

Mała uwaga: darujcie sobie te prowokacje, bo aż kolą w oczy.
Jeśli ma tu być fajna atmosfera, to chyba wszystkim powinno na tym zależeć - więc przyłóżcie się trochę.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szamanka'][B][COLOR="darkgreen"]Przypominam, że to jest wątek Świata.
Zamieszczanie linków do innych wątków traktowane jest jako spam.

Mała uwaga: darujcie sobie te prowokacje, bo aż kolą w oczy.
Jeśli ma tu być fajna atmosfera, to chyba wszystkim powinno na tym zależeć - więc przyłóżcie się trochę.[/COLOR][/B][/QUOTE]OCzywiście, ze to jest wątek Swiatusia, wszyscy o tym pamietają Szamanko..:) Jesli chodzi o link...Nie ma sprawy- wiecej linków zamieszczała nie będę, skoro to takie przestepstwo...biję się w piersi za spamowanie;)

Link to comment
Share on other sites

Gdzieś nam Światuś znów pobłądził,więc go tu przywołam. ;)
Za radą ciotki Agaty51,Świat czeka na wiosenną pogodę.Na razie na łące z poduszek.
Cioteczki malicja ,ronja i waldi481, jednak tak się dziadziem zachwycały,że zabezpieczyłam dziadzia na tej sesji fotograficznej czerwoną kokardą :cool3:
Podziwiajcie sobie teraz do woli dobre cioteczki...,przybywajcie nowe ze szczerym uśmiechem,
a kto wie...? może wujkowie też tu powrócą niebawem -czekamy :lol:
a złe duchy : a kysz,bo kokarda chroni :evil_lol:


[IMG]http://img29.imageshack.us/img29/5825/47446135.jpg[/IMG]

[IMG]http://img440.imageshack.us/img440/6639/75406161.jpg[/IMG]

[IMG]http://img688.imageshack.us/img688/6229/82230073.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ale fajowska Śliczna panna Światosława I-sza i chyba nawet bez pieluszki:smile::smile:Ale sie cieszę!!To wygląda, ze już troszkę lepiej z tym podsikiwaniem:)
Prawie jak "Marzanna"na tych podusiach;-) I tak słodka spiocha:)Super!!
Heheh;) Nie miałam pojęcia, że cioteczki na wątku są czarownicami i moga zauroczyć naszego dziadzia...:-o Ale choć nie wierzę w czary i w zabobony, to Światusiowi "do twarzy" z tym pięknym rekwizytem:smile::smile:;-)
I mimo, że nie wierzę też, że cioteczki dziadzia to czarownice,na wszelki wypadek bym nawet dwie kokardki zawiązała:-D I piękniej i bezpieczniej;-):-P
Swoją droga nie wiedziałam, że Światuś taki uciekinier-powsinoga;-) Chłopakowi się wiedzie coraz lepiej:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Ale cię ciotka ivette3 ustroiła, Światku! Dziwię się, że kłów nie wyszczerzyłeś. Zapomniałam, ty przecież kłów nie masz - a trza było szczerzyć, co się ma![/QUOTE]
JAk sie nie ma co się lubi, to se lubi, co się ma:);)
Wiosenna MArzanna z kłami..??:o NO gdzie...:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Ale cię ciotka ivette3 ustroiła, Światku! Dziwię się, że kłów nie wyszczerzyłeś. Zapomniałam, ty przecież kłów nie masz - a trza było szczerzyć, co się ma![/QUOTE]

No tak cioteczko Agatko...staruszek Światuś nie widzi,nie słyszy,nie ma kłów... i nie ma kompletnych deklaracji.Do tego "życzliwi"najpierw zniszczyli wątek,potem zabrali mu zapasik i bez skrupułów,bez honoru,bez ambicji... dalej uważają się za jego fanów(bezwstydnie dominujących na wątku).Pasowałoby wyszczerzyć kły.

Dokąd zapasik poszedł(od kogo i ile?)? Nie wiadomo.Rozliczenia końcowego brak.
Wiadomo natomiast już ewidentnie,że nadal zależy tym "życzliwym",aby eksponować siebie, [B]nie ustępując miejsca psu i jego prawdziwym przyjaciołom[/B],którzy przychodzą tu dla Świata, a nie aby zaistnieć i sztucznie nabijać licznik swoich postów.

Światuś jest uroczy i łagodny.Mało już ma czasu na walkę o swoje tu miejsce.Pewnie nie uda mu się przebić przez tą mgłę (brudną grę).
Wierzę jednak,że ludzie czytający ten wątek,z każdym dniem bardziej wyraźnie widzą,co się tu stało i nadal dzieje (tylko za mgłą cynizmu ).Jak bardzo trzeba nienawidzić tego dziadzia,żeby mu tak chcieć szkodzić???


Dlatego Świat musi liczyć na szczególną dobroć tych prawdziwych ( wiernych i bezinteresownych ) przyjaciół i czekać cierpliwie, aż dobry los wreszcie całkiem się do niego uśmiechnie.Może zdąży...

Póki co nie ucieka z wątku.

Jedyne ucieczki to z podwórka,gdy jest zimno lub brzydko i mokro :)

[B]Po pierwszych śniegach :[/B]

[IMG]http://img4.imageshack.us/img4/710/45985565.jpg[/IMG]

[B]Teraz w czasie odwilży :[/B]

[IMG]http://img403.imageshack.us/img403/1450/37602874.jpg[/IMG]

[IMG]http://img526.imageshack.us/img526/1713/31537025.jpg[/IMG]

[IMG]http://img255.imageshack.us/img255/7751/98478658.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Długo Cie nie było Ivette- jak dobrze, że przynajmniej teraz, kiedy o kasę biega się pojawiasz. O ile pamiętam Ivette to Ty zrezygnowałas z wpłat Goni. Racz założyc Swiatusiowi 3 kokardki, bo Twój honor najwyrazniej mu szkodzi.

Poza tym Ivette nadal nie wkleiłas Twojego rozliczenia, które wedlug regulaminu dogo powinno się tu pojawić pkt. 13 regulaminu dogomanii. (może trzeba pisać do admina). Ile wynosi czysty koszt utrzymania Swiatusia w Twoim bezpłatnym dożywotnim DT? 250 zł miesiecznie?

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem, ze nie jestem tutaj mile widziana. Mój post skierowany " do Świata" z pytaniem, czy życzy sobie tutaj mojej obecności, został wykasowany. Nie lubie być natrętna; potrafię czytać nawet posty bez odpowiedzi, chociaż przyjete jest odpowiadać komuś, kto pyta.
Żegnam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']Długo Cie nie było Ivette- jak dobrze, że przynajmniej teraz, kiedy o kasę biega się pojawiasz. O ile pamiętam Ivette to Ty zrezygnowałas z wpłat Goni. Racz założyc Swiatusiowi 3 kokardki, bo Twój honor najwyrazniej mu szkodzi.

Poza tym Ivette nadal nie wkleiłas Twojego rozliczenia, które wedlug regulaminu dogo powinno się tu pojawić pkt. 13 regulaminu dogomanii. (może trzeba pisać do admina). Ile wynosi czysty koszt utrzymania Swiatusia w Twoim bezpłatnym dożywotnim DT? 250 zł miesiecznie?[/QUOTE]

Charly Ciebie też bardzo długo nie było, a teraz się pojawiłaś i chyba też chodzi Ci o kasę.

Odpisuję na Twój post, bo to ja odpowiadam za rozliczenia na wątku Światusia, a nie Ivette. Myślę, że to dobry pomysł, abyś napisała do administratora i zgłosiła swoje wątpliwości. Ja też, kiedy byłam na wątku atakowana za rozliczenia chciałam to wyjaśnić. I teraz już wiem, że mogę np. na pierwszej stronie rozliczać się tak jak to robię - moderator nie miał zastrzeżeń. I mam to na piśmie. Ponieważ na tym wątku ciągle nie brakuje "życzliwych", abym ja lub moderator nie była posądzona o stronniczość, posiadam też szczegółowe wyjaśnienie kwestii rozliczeń (na piśmie) również od innego moderatora. I zgodnie z tym się rozliczam.

Dlaczego wprowadzasz w błąd innych użytkowników pisząc, że Ivette jest bezpłatnym domem tymczasowym, a bierze 250 zl. To pomówienie. Ile razy jeszcze mam napisać na tym wątku, że Ivette jest DDT? Jest to również od dawna napisane na pierwszej stronie. Charly DDT to znaczy dożywotni dom tymczasowy. Tylko tyle.

Charly jesteś darczyńcą Światusia i jeśli dobrze rozumiem Twoje zachowanie, to masz chyba jakieś wątpliwości, jak zostały wydane Twoje pieniądze.
Sprawdziłam na pierwszej stronie - Twoja darowizna dla Światusia w wysokości 10 zł (jeszcze raz Charly bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie staruszka) wpłynęła na konto 26 kwietnia 2010 r. Sporo czasu upłynęło. Charly dlaczego właśnie teraz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']
Odpisuję na Twój post, bo to ja odpowiadam za rozliczenia na wątku Światusia, a nie Ivette. Myślę, że to dobry pomysł, abyś napisała do administratora i zgłosiła swoje wątpliwości. Ja też, kiedy byłam na wątku atakowana za rozliczenia chciałam to wyjaśnić. I teraz już wiem, że mogę np. na pierwszej stronie rozliczać się tak jak to robię - moderator nie miał zastrzeżeń. I mam to na piśmie. Ponieważ na tym wątku ciągle nie brakuje "życzliwych", abym ja lub moderator nie była posądzona o stronniczość, posiadam też szczegółowe wyjaśnienie kwestii rozliczeń (na piśmie) również od innego moderatora. I zgodnie z tym się rozliczam. [/QUOTE]

Rozumiem, że moderator nie miał zastrzeżen. Widzę to. W regulaminie dogomanii widzę także to: pkt 13 c " gdy fundusze zbierane są na konto prywatnej osoby należy robić [B]dokładne rozliczenia[/B], (...)

definicja rozliczen także w pkt 13: " W wypadku gdy na watku zbierane sa fundusze konieczne jest wklejanie na bieżąco max. raz na tydzień (nie po skończonej akcji) rozliczeń w 1 poście tzn. wpłat, [B]wydatków [/B]i salda końcowego."

Nie rozumiem co tutaj nie jest jasne. Na tym wątku brakuje rozliczenia wydatków. Te może rozliczyć tylko Ivette, to na jej konto idą ostatecznie pieniądze, ponieważ ona sprawuje opiekę nad Swiatem.

[quote name='xmartix']
Dlaczego wprowadzasz w błąd innych użytkowników pisząc, że Ivette jest bezpłatnym domem tymczasowym, a bierze 250 zl. To pomówienie. Ile razy jeszcze mam napisać na tym wątku, że Ivette jest DDT? Jest to również od dawna napisane na pierwszej stronie. Charly DDT to znaczy dożywotni dom tymczasowy. Tylko tyle.
[/QUOTE]

Tego kompletnie nie rozumiem. Które słowa konkretnie są pomówieniem? To, że napisałam, że Ivette jest [B]dożywotnim[/B] domem tymczasowym? Nie jest? Czy to, że napisałam, że jest [B]bezpłatnym[/B] domem tymczasowym? A jest płatnym?
Albo to, że otrzymuje 250 zł każdego miesiąca? Więc?

Fakt jest Ivette otrzymuje miesięcznie kwotę w wysokości 250 zł. Jest jak piszesz DDT czyli dożywotnim domem tymczasowym. Płatny DDT czy bezpłatny?


edit: z jednym się zgodzę; na tym wątku faktycznie nie brakuje "życzliwych"

edit2: podam Wam przykład, jak może wyglądać rozliczenie. Można to robić tak jak na poniższym wątku. Bez posiłkowania się regulaminem, potwierdzonej na piśmie interwencji/interpretacji dwóch modów czy admina
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/183624-GASPAR-wywin%C4%85%C5%82-si%C4%99-kostusze-i-zamierza-jeszcze-sobie-nie%C5%BAle-po%C5%BCy%C4%87-na-koszt-dogomani"]http://www.dogomania.pl/threads/183624-GASPAR-wywin%C4%85%C5%82-si%C4%99-kostusze-i-zamierza-jeszcze-sobie-nie%C5%BAle-po%C5%BCy%C4%87-na-koszt-dogomani[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ivette3']
[U][B]Dokąd zapasik poszedł(od kogo i ile?)? Nie wiadomo.Rozliczenia końcowego brak.
[/B][/U][/QUOTE]
Mimo, że moderator nie zażądał rozliczenia pieniążkow, a darczyńcy, dzięki którym te pieniązki były zebrane, owo rozliczenie wysłałam, wkleję je tutaj(choć jeszzce nie jest do konca rozdysponowane), aby zaspokoić ciekawość i z poczucia odpowiedzialności oraz dlatego, ze wg. mnie tak jest honorowo:

ROZLICZENIE (PRAWIE)KOŃCOWE FINANSÓW ŚWIATUSIA
STAN FINANSÓW ([B]zapasiku[/B]) na dzień.
1.01.2011-200 zł

[B][U]WPŁATY DARCZYŃCÓW-GRUDZIEŃ[/U][/B]:
Bjuta- 10 zł
Lidan- 10 zł
Gonia66-5 zł
Eski- 10 zł
Margoth137- 5 zł(podwójna deklaracja wpłacona w poprzednim miesiącu)
Bjuta- 10 zł(na luty)
Margoth137- 5 zł (na luty)
Lidan- 10 zł (na luty)
ŁĄCZNE WPŁATY OD DARCZYŃCÓW W MIESIĄCU GRUDNIU (na opłaty w styczniu) WYNOSZĄ: 40 ZŁ , plus wpłata cioteczki Bjutki(10 zł),margoth37(5 zł),
Lidan- 10 zł na kolejny miesiąc(luty), razem 25 zł.
[B]STAN KONTA ŚWIATUSIA NA DZIEŃ 01.01.2011 WYNOSIŁ: 200zł(zapasik)+65zł(wpłaty comiesieczne)= łącznie 265 zł[/B]

[U][B]Na konto Swiatusia wysyłałam w tym miesiącu 40 zł z wpłat miesięcznych w grudniu od wymienionych wyżej darczyńców. Niestety zostały one odesłane.[/B][/U]

[U]Tak więc kwota 265 zł została rozdysponowana na psy w potrzebie na CITO[/U]

-ślepaczek Stivus 30 zł
-sparaliżowany bigielek- Luna- 50 zł
-Funia i Fafik uratowane przed schronem- 40 zł
-ślepaczek AMorek bez deklaracji-u ZuziM- 30 zł
-ślepaczek Sambuś- 20 zł
-23 osobowa rodzina w tragicznej sytuacji- 25 zł
-Ares- pies bez deklaracji, na wyżywienie- 20 zł
-zagłodzone szczeniaczki u Halbiny- 15 zł
-piesek cioteczki BJutki, na którego przekazała swoja deklaracje- 20 zł

[U][B]ŁĄCZNIE ROZDYSPONOWAŁAM NA PIESKI W POTRZEBIE KWOTĘ 250 ZŁ[/B][/U]

NA MOIM KONCIE POZOSTAJE KWOTA [B]15 zł[/B], którą z pewnością dostanie jakiś pies w największej potrzebie.
WSZYSTKIE PIENIĄZKI SĄ JUŻ PRZELANE NA KONTA WYMIENIONYCH PIESKÓW.
NADMIENIAM RÓWNIEŻ, ŻE PSY W POTRZEBIE ZOSTAŁY MI W WIĘKSZOŚCI WSKAZANE PRZEZ DARCZYŃCÓW.

[U][B]Oczekuję teraz jako darczyńca na rozliczenie wydatków przez Ivette.[/B][/U]

Link to comment
Share on other sites

Gonia no co Ty, a ja myślalam, że Ty to się dopiero zapasiku nachapałaś! Kochana, lato za pasem - wakacje w Grecji? Banalne. Może Seszele? A nie- sorry to nie tak - zapomniałam, że Ty sobie debety wyrównujesz wpłatami darczyńców. Tak to było.

Swiatusiowi kokardkę na szyjkę.

Link to comment
Share on other sites

:) [B]Wszystkim obdarowanym pieskom życzę aby poszło im to na zdrówko i szczęście.
[/B]

Rozliczenie goni66(ze sporą zwłoką,ale jest),mam nadzieję zamyka ostatecznie jakiekolwiek związki niektórych osób z tym wątkiem.Obecność tu goni66 oraz jej wiernych pomocniczek w niszczeniu tego wątku jest rzeczywiście niemile widziana.Dlatego zwracam się do tych osób,aby zechciały nie robić tu już więcej spustoszenia swoimi postami.

W kwestii moich rzekomo potrzebnych rozliczeń wyjaśniam ( [B]ostatni raz[/B]) co następuje :
1/Nie zbieram pieniędzy na swoje prywatne konto.Otrzymuję darowiznę od darczyńców za pośrednictwem xmartix,na ogólne potrzeby psa.

2/ moje rozliczenie jest na wątku w m-cu kwietniu-proszę sobie odszukać.Na jego podstawie gonia66 (osobiście) uznała i przydzieliła Światusiowi kwotę w wysokości 242zł 50gr na jego [B]ogólne potrzeby(w tym leki)[/B].Kwotę zaokrągliła o 7zł50gr (od września) xmartix do równej 250zł

3/ z woli darczyńców od tamtej pory (od kwietnia)nie miałam obowiązku robić żadnych rozliczeń.Potwierdził to moderator ( na bieżąco przy pierwszej nagonce goni66 na mnie (w kwietniu).Proszę więc, kolejny raz nie manipulować faktami .

4/Gonia66 nie jest darczyńcą Świata przynajmniej od kilku miesięcy.Pieniądze dopłacane przez nią do kwot wysyłanych na potrzeby psa przez xmartix pochodziły z zapasu zgromadzonego na koncie goni66([B]do sierpnia)[/B], zanim finanse przejęła prawna opiekunka,założycielka wątku xmartix.
Rozliczenie musiała za gonię66 zrobić xmartix.Goni66 rozliczenie zawierało błędy na niekorzyść psa i darczyńców na kwotę ponad 200zł.

5/Pieniądze aktualnie rozliczone przez gonię66 to zapas zgromadzony [B]wbrew woli prawnego opiekuna[/B] [B]psa[/B].Jest w sierpniu oświadczenie ,którego gonia66 nie honorowała i łamiąc prawo nadal zbierała pieniądze pod pretekstem Światusia na jego wątku.
[B]Z tych pieniędzy ten konkretny pies nie skorzystał,natomiast wątek jest od wielu miesięcy torpedowany pomówieniami pod moim,xmartix adresem i każdego kto stanie w mojej obronie.
[/B]
Obecnie gonia66 wykorzystując regulaminowe(oczywiste) prawo pisania na forum,robi ostentacyjne wpisy niemal pod każdym postem na wątku Świata, w kilka minut po pojawieniu się mojego postu lub mile widzianego gościa .

Chce w ten sposób nadal mi dokuczać kosztem psa,afiszując swoje tu wszędobylstwo.Odstrasza tym osoby,które mają prawo być zdezorientowane i sądzą iż osobą nadal dominującą na wątku jest gonia66(zamiast pies Świat) a jej ze mną "rozprawianie się" ,toczone od kwietnia trwa nadal.Sytuacja opisana jest w moich 3 listach do darczyńców na wątku- po Nowym Roku.
To pobieżny opis.Geneza,kulisy oraz motywy tej nagonki na mnie nie są w dużej mierze związane z tym wątkiem,więc opisanie ich tu jest niemożliwe.

To wątek Światusia.Chciałam aby powróciły na niego osoby będące poza goni66 nagonką na mnie i kierujące się jedynie troską o psa a nie sympatiami i antypatiami personalnymi.

[B]Apeluję,wiec do goni66 oraz jej koleżanek aby od tej pory nie robiły tu wpisów,mimo że regulamin im tego nie zabrania.[/B]
Po tym co stało się na wątku nie jest już możliwa między nami zgoda.
Dobro psa wymaga aby wątek istniał.

Jeśli więc dogomania jest dla Was( głównie goniu66 ) miejscem działań szlachetnych wobec zwierząt,a Świat nie ma być ofiarą prywatnych wojenek,to moja prośba zostanie przez Was( Ciebie goniu66 i Twoje koleżanki) uszanowana.
W innym razie wasze motywy działań na dogomanii staną się oczywiste i nie mające nic wspólnego z sympatią i troską o zwierzęta.

To moja druga w tym roku próba przywrócenia wątku Światusiowi.
Jeśli moja prośba nie zostanie uszanowana i cyniczne gierki nadal będą się tu odbywały,zapewne Świat straci wątek.
Będzie to jednak kolejnym i widocznym dowodem na "życzliwość" i motywy goni66 oraz jej koleżanek wobec psa.

Ponad to niszczenie ludzi,którzy korzystają z pomocy finansowej aby opiekować się psami z dogomanii jest nieuczciwością wobec nich i zwierząt.Zwierzęta pozostając nadal na utrzymaniu zniszczonej Waszym mobbingiem moralnym osoby,(której nie stać na samodzielne utrzymanie danego psa), muszą również ponosić konsekwencje Waszych gierek,bo ich byt się pogorszy.
Czy taka jest idea dogomanii ?

Proszę więc o uszanowanie mojej prośby i odejście z wątku goni66 oraz jej lojalnych koleżanek.

Link to comment
Share on other sites

Ivette, moje wpłaty nie bedą co miesięczne, ale bedę się starała wspierać Światusia. I nie interesuje mnie, czy za te pieniądze kupisz podkłady, leki czy może ręczniki papierowe do ścierania siuśków z podłogi. Kto nie miał w swoim domu schorowanego staruszka, ten nie wyobraża sobie ile pracy jest przy takim psie i jakie nakłady finansowe na to idą. Ponad 2 lata temu ze schroniska na Paluchu zaadoptowałam bardzo chorą 14-letnią Rudzię. Była u nas ponad 2 lata (odeszła 3 miesiące temu), a wg wetów miała zyć 2 tygodnie - wzięłam ją, by godnie odeszła. Nie zdawałam sobie sprawy wtedy na co się porywam, finansowo również. Dlatego zyczę Ci Ivette dużo siły. Światuś przypomina mi z wyrazu pyszczka moją Rudzię, za którą tęsknię. Dlatego bardzo Ci kibicuję - Tobie i Światusiowi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Swiatusiu, cocia gonia serdecznie pozdrawia i ściska w serduszku:):)
Dziś, jutro, do konca swiata i o jedne dzień dłuzej:):)[/QUOTE]

GOSIU - w imieniu Światusia dziękuję za pozdrowienia i uściski.
Mam nadzieję,że po dzisiejszym dniu,po kolejnym wyjaśnieniu wszystkiego, dla dobra tego psiaka mogę liczyć na ustępstwo z Twojej strony i uszanowanie mojej prośby,abyś nie wpisywała się na tym wątku.Zrób to dla dobra tego dziadzia.On bez wątku będzie miał gorsze życie.
Nie będzie wątku gdy znów będę musiała stąd odejść.A odejdę jeśli Ty i Twoje koleżanki będziecie każdy post uwieńczały swoim wpisem.To gra w białych rękawiczkach.Wszyscy to widzą.Po co ta gra? Przecież wszyscy kochamy Światusia i chcemy dla niego dobra a nie dla siebie satysfakcji.

[B]Proszę Cię DLA DOBRA PSA -uszanuj moją prośbę i nie pisz na tym wątku bez wyraźnych powodów( [/B]typu[B] uzasadniona [/B]obawa o psa[B]).[/B]

Link to comment
Share on other sites

KASIU- przykro mi bardzo..tak, jak napisalam, nie jestem tu dla Ciebie i nigdy nie byłam..jesteś mi obojętna..Jestem tu tylko dla Świata i jestem od początku istnienia wątku, pewnie nawet szybciej od Ciebie...dlatego zostane tu równiez tak długo, jak długo Światus będzie na tym świecie...i o jeden dzien dłużej..a co Ty zrobisz- to juz Twoja sprawa...jeśli uzalezniasz swoja obecność od mojej...to nie mój problem...ja w nic nie gram...ale każdy chyba myśli swoimi kategoriami...
EDIT:
[B]uszanuj proszę MOJE koleżanki, które wszystkie sa darczyńcami Światusia. Należy im się wdzięcznośc, zamiast przeganianiać je z wątku... odpowiedz proszę na pytania, ktore tu padły...[/B]
to bardzo nieładnie traktować ludzi na zasadzie "Murzyn zrobił swoje, Murzyn [B]MUSI[/B] odejść"....:(
Ja odpowiedziałam grzecznie na Twoje pytania o rozliczenie, choć wcale nie powinno Cie ono obchodzić zgodnie z tym, co napisałas w poprzednim poście, gdyż wg. tego, nie były to pieniążki Swiatusia a z darczyńcami się rozliczyłam o czym pisałam...Teraz kolej na Ciebie...Odpowiedz honorowo na pytania...przecież wydatki na dziadzia naszego nie są chyba tajemnicą????..Poprzednia lista wydatków zniknęla już dawno z pierwszej strony..Ja tylko pamietam z niej, ze co miesiac Swiatuś miał być u weta..i tam była na ten cel przeznaczona kwota 30 zł...Chyba możemy wiedzieć, na co jest wydawana co miesiąc kwota 250 zł??...Czy jednak nie możemy??
Wyjaśnij proszę, dla jasności i przejrzystości- więcej pytan nie będzie...oprócz normalnych, uzasadnionych pytań o Swiatusia oczywiście...

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000]Charly koniecznie zawiadom kogo trzeba i rób dalej co tylko możesz. Przecież musisz jakoś "pomóc" temu pieskowi. [/COLOR]

[COLOR=#000000]Ale odpowiedz mi proszę na moje pytanie. Twoja darowizna dla Światusia 10 zł wpłynęła na konto goni66 26 kwietnia 2010 r. Dlaczego właśnie teraz, po tak długim czasie masz pretensje o rozliczenia - właśnie teraz Cię olśniło, żeby zrobić tu zadymę? [/COLOR]
[COLOR=#000000]Możesz mi odpowiedzieć na jeszcze jedno pytanie (i może sobie też) jaki masz w tym cel? Czy to ma może służyć dobru psa? Robisz to dla dobra Światusia? O co Ci naprawdę chodzi Charly - czy tylko o to, żeby pomóc goni66 zniszczyć wątek, czy też celem jest również odebranie psu deklaracji? [/COLOR]

[COLOR=#000000]Charly nie poznaję Cię. Czy naprawdę będziesz się cieszyła jak uda Ci się razem z gonią66 zniszczyć wątek? Albo pozbawić deklaracji głuchego i ślepego staruszka? Bo nie wierzę, że robisz taką aferę o 10 zł, które wpłaciłaś wiele miesięcy temu. [/COLOR]



[COLOR=#000000]Mam już tego dość, więc postanowiłam otwarcie napisać to, co i tak wszyscy widzą. Najwyżej dostanę bana. Mam nadzieję, że ten post nie zostanie usunięty, bo wszystko co piszę to prawda. [/COLOR]

[COLOR=#000000]Cieszyłam się, że wróciła Ivette i Światuś odzyska swój wątek. Ale otrzymałam informację od innych użytkowników, żebym koniecznie przeczytała, co gonia66 napisała na innym wątku – Pelasi (tego postu już nie ma - jak ktoś nie wierzy to mam screeny). To były aluzje do wątku Światusia. Gonia66 napisała, że to nie koniec, że zbiera siły, bo teraz to dopiero będzie zabawa. [/COLOR]

[COLOR=#000000]Nie ma sensu dłużej udawać, że nic się nie dzieje, że Światuś odzyskał wątek i jest fajnie. [/COLOR]

[COLOR=#000000]Gonia66 doskonale wiesz, że po tym co zrobiłaś i nadal robisz jesteś na wątku Światusia niemile widzianym intruzem. Proszę odpuść – daj nam wreszcie spokój.[/COLOR]
[COLOR=#000000]Na wiele miesięcy zdominowałaś i zawłaszczyłaś sobie wątek Światusia. Cały czas mnie pilnowałaś. Ledwie zdążyłam wkleić zdjęcia albo post, już byłaś. Oczywiście ostatni post na wątku też musiał być goni66. Teraz to samo robisz z ivette. Na wątku nie było jego bohatera Światusia, ani najważniejszej dla niego osoby – jego opiekunki ivette. Za to była gonia66 i świetnie się bawiła. [/COLOR]

[COLOR=#000000]Światusiowi nie zostało już wiele czasu. To on powinien być na tym wątku najważniejszy i najbliższa mu osoba, która się nim opiekuje. Więc jeśli masz choć odrobinę serca i przyzwoitości to nie odbieraj mu tego. I nam. Proszę zostaw nas w spokoju. [/COLOR]

[COLOR=#000000]Oczywiście wiem, że możesz też po prostu udawać, że tego postu tutaj nie ma. Ale to by znaczyło, że nie odpuścisz, że będziesz starała się uniemożliwić prowadzenie wątku, a w konsekwencji utratę przez psa deklaracji i pogorszenie jego bytu. Ten staruszek nie jest niczemu winien. Także konfliktowi między Tobą a Ivette, który to jest prawdziwą przyczyną tego, co się dzieje na wątku. Gonia66 nie wierzę, że możesz być aż tak podła i chcieć tego, żeby przez Ciebie Światuś na ostatnie miesiące życia nie miał fajnego wątku albo stracił darczyńców.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix'][COLOR=#000000]

[OLOR=#000000]Oczywiście wiem, że możesz też po prostu udawać, że tego postu tutaj nie ma. Ale to by znaczyło, że nie odpuścisz, że będziesz starała się uniemożliwić prowadzenie wątku, a w konsekwencji utratę przez psa deklaracji i pogorszenie jego bytu. Ten staruszek nie jest niczemu winien. Także konfliktowi między Tobą a Ivette, który to jest prawdziwą przyczyną tego, co się dzieje na wątku. Gonia66 nie wierzę, że możesz być aż tak podła i chcieć tego, żeby przez Ciebie Światuś na ostatnie miesiące życia nie miał fajnego wątku albo stracił darczyńców.[/COLOR][/QUOTE]
NIe zamierzam niczego udawać...nigdy nie udawałam...posty usuniete z watku Pelasi nie dotyczyły watku Swiata (bo nie wszystko toczy sie wokól tego wątku) i nie ja je wykasowalam a moderator...a ineterpretacja ich jest juz Twoją sprawą...ale miło, że zagladasz...
NIczego nie uniemozliwiam...ja jestem tu normalnie tak, jak byłam wczesniej, nie prowokuje, nie piszę aluzji, tylko odnoszę się do Swiata...wywołana do odp-odpowiadam (w przeciwienstwie do Ciebie, bo Charly zadala pytania równiez Tobie- a Ty zamiast odpowiedzieć- zalałas ją stosem kolejnych pytan..teraz ona bedzie odpowiadala...a gdzie w tym wszystkim Światuś..??) i nie mam manii przesladowczej..jesli przestaniecie pisac o mnie a o Swiecie- Swiat będzie mial normalny watek...ja się staram- czego nie widzę z Waszej strony...
Ja zadałam sobie trud i wyjasniłam to, co było wg Ivette niejasne, choć nie musiałam..teraz czekam na wyjaśnienie swoich pytań...
Ale nie będę co chwilę sie przypominała...to sparwa honoru, jasności i przejrzystości- o uczciwości nie wspomnę..
Skonczcie pisać nieustanne posty w moją strone- skierujecie się na Swiatusia...i wątek będzie normalnym wątkiem...
A jeśli moje posty sie nie podobają- jest opcja..kliknij, nie bedziesz ich widziała- proste,..ja z watku nie zamierzam odejśc, bo jeste ty dla Światusia i nie bede blokowała niczyich postów, poniewaz interesuje mnie wszystko, co dotyczy Dziadzia...jeśli to wg Ciebie jest podłością...ok..nazywaj to sobie jak chcesz...mnie to "lotto"..
Więc może dla dobra Swiatusia odpowiedzcie na pytania, i zacznijmy pisac juz tylko o Świecie..i tylko dla niego??
Ja jestem otwarta i więcej prosić o odpowiedzi na pytania nie będę...
Zamierzam juz tylko pytac o Światusia...bo Swiatuś jest NASZ...

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

O jezu-już myślałam,że będzie miło,ale widać nie będzie.Ponieważ od 10 lat zajmujemy się pomocą psom bo one są dla nas najważniejsze -ivette3 pozwalamy sobie wysłać do Ciebie PW z naszym mailem-jest nowy,a z wątku uciekamy czym prędzej.
EOT
Ela

Link to comment
Share on other sites

Swiatusiu, przepraszam, jeszcze tylko jedna kwestia została do wyjasnienia...
Xmartix pyta, dlaczego Charly dopiero teraz..a nie moze byc tego pewna, gdyz juz w kwietniu pialam kilkakrotnie na wątku, że są darczyńcy(nawet nie jeden), ktorzy tylko wątek czytają i proszą o rozliczenia...mieli do tego prawo...nie musieli się ujawniac i [U][B]nie jest istotne(jak tu sie podkreśla), czy wpłacali 5, 10 czy 100zł[/B][/U]..zreszta [U][B]ja wówczas tez byłam darczyńcą[/B][/U]..mogło wystarczyc, ze ja pytam i prosze...
[U][B]Nie ma bowiem znaczenia czy prosi o rozliczenie jeden, dwóch czy pieciu darczyńców..[/B][/U]to jednak wówczas zostało zignorowane...więc normalne, że wróciło...
[quote name='gonia66']
[B]Nic tez nie zmieniło się z mojej strony, jesli chodzi o rozliczenia, ale doszło sporo nowych ludzi, którzy nie są na watku a są darczyńcami i wątek czytają. To ich wolą jest, aby były rozliczenia raz w miesiącu i ja musze tę wole uszanowac, [U]dlatego w ich imieniu to napisałam. I w ich imieniu prosze, aby rozliczenia takie robić każdego miesiąca[/Utylko [/QUOTE]

[quote name='Czarodziejka'][COLOR=green]Zostałam poproszona o interwencję.[/COLOR]

[COLOR=green]Skoro osoby deklarujące pomoc zgodziły się na jakąś miesięczną stałą kwotę jako koszt utrzymania psa w DT, to nie ma podstaw, żeby tę kwotę rozbijać i wyszczególniać podstawowe wydatki. [U][SIZE=3][B]Jeżeli są dodatkowe potrzeby[COLOR=red], to wypadałoby z szacunku do darczyńców[/COLOR] napisać, na co przeznaczane są ich pieniążki :)[/B][/SIZE][/U][/COLOR][U][SIZE=3][B]
[COLOR=green]Jeżeli to pieluchy, lekarstwa, podkłady, wizyty w lecznicy, specjalna karma i inne to [B]na życzenie[/B] darczyńców powinny być przedstawiane rachunki, czy też paragony. [/COLOR][/B][/SIZE][/U]
[COLOR=green][U][B][SIZE=5]Warto budować zaufanie w obu kierunkach. Jeżeli darczyńcy stracą zaufanie, pies straci środki[/SIZE][/B][/U].[/COLOR][/QUOTE]

[quote name='gonia66']BArdzo proszę już o spokój na watku:)Koniec kłótni:roll:
Uważam że Czarodziejka bardzo dobrze, jasno i przejrzyscie wszystkim nam wytłumaczyła, jak powinna wyglądac sprawa rozliczeń.
Dziękujemy Czarodziejko:)
JA również, nawet kilka razy tłumaczyłam, dlaczego poprosiłam o rozliczenia. Nikomu niczego na PW nie obiecywałam oprócz tego, że przekaże prosbę o rozliczenia.NIkt nikogo nie zmusza do wklejania i nie ma takiego zamiaru-nikt tu nie żąda i nie szantażuje. Nie ma o czym dyskutować i psuc watku.
DLa mnie to, co napisała Czarodziejka jest wystarczającym podsumowaniem tematu rozliczeń, paragonów i rachunków.
[/QUOTE]

[B]Wszystko na ten temat mam nadzieję...
Ze swojej strony obiecuję, że to był ostatni mój post nie dotyczący bezpośrednio Swiatusia...
[SIZE=3][U]Bedzie rozliczenie-wzorem innych wątków, ok, nie będzie....takie wątki tez są niestety na dogo...trudno...to juz kwestia honoru i ambicji..

[/U][/SIZE] Od tej pory bedę juz tylko pytała o Swiatusia i chciałabym również czytac wiadomości tylko o Nim...
EDIT:
[/B]Widzę już, że nie ma mowy o jakimkolwiek rozliczeniu..cóż..Skoro to taka ogromna tajemnica, koniec jak dla mnie tematu rozliczeń...
Dziękuję- ja do tematu wracała nie będę...poniższy post mówi za siebie..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...