Jump to content
Dogomania

Dziadzio ŚWIAT odszedł spokojny otoczony miłością [*]


xmartix

Recommended Posts

[quote name='avii']dlatego nie zastanawiać sie tylko wyciągać . Potem będziecie mieli czas na wyszukiwanie albo odpowiedniego domowego dt czy tez hoteliku. teraz to najwazniejsze zapewnic mu bezpieczeństwo.

Zaden slepy , głuchy pies nie przezywa w schronisku. Sfora zdrowych psów zachowuje instynkt -- słabszego sie tepi i pozbywa. Tak jak mają w naturze.
Nie ma tez tam warunków by zatrudnieni ludzie poświęcili takiemu psu uwagę. Na to nie ma tam czasu i ..sentymentu.
Dlatego los takich psów jest przesądzony.
Dlatego marzenia o cudnym domku zostawic na potem, gdy bedzie bezpieczny.:roll:
I rozsyłac na dogo i gdzie sie da linki by domknąć finansowanie. Bez tego też sie nie da.
Na stałe dołożę 20 zl , pierwsza wplata by szorstek wyruszył 50 zl.[/QUOTE]Jeju!!!!!!!!!!!!!!!!Cudownie cudownie cudownie!!!!!!!BArdzo bardzo dziekujemy kochanej cioteczce!!!!!!!!robimy co mozemy....bo do poniedzialku musi wyjsc ze schronu....dlatego tym bardziej jestesmy wdzieczne za taka pomoc:D

To co robimy cioteczki???jaka decyzja????ja jeszcze dzis w nocy moge szukac gdzies blizej..kto wie??cuda sie zdarzaja..ale jesli do jutra nic sie nie znajdzie to gdzie ejdziemy???decyzja musi byc na juz....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gonia66']Jeju!!!!!!!!!!!!!!!!Cudownie cudownie cudownie!!!!!!!BArdzo bardzo dziekujemy kochanej cioteczce!!!!!!!!robimy co mozemy....bo do poniedzialku musi wyjsc ze schronu....dlatego tym bardziej jestesmy wdzieczne za taka pomoc:D[/QUOTE]

[quote name='gonia66']To co robimy cioteczki???jaka decyzja????ja jeszcze dzis w nocy moge szukac gdzies blizej..kto wie??cuda sie zdarzaja..ale jesli do jutra nic sie nie znajdzie to gdzie ejdziemy???decyzja musi byc na juz....[/QUOTE]

[quote name='avii']dlatego nie zastanawiać sie tylko wyciągać . Potem będziecie mieli czas na wyszukiwanie albo odpowiedniego domowego dt czy tez hoteliku. teraz to najwazniejsze zapewnic mu bezpieczeństwo.

Zaden slepy , głuchy pies nie przezywa w schronisku. Sfora zdrowych psów zachowuje instynkt -- słabszego sie tepi i pozbywa. Tak jak mają w naturze.
Nie ma tez tam warunków by zatrudnieni ludzie poświęcili takiemu psu uwagę. Na to nie ma tam czasu i ..sentymentu.
Dlatego los takich psów jest przesądzony.
Dlatego marzenia o cudnym domku zostawic na potem, gdy bedzie bezpieczny.:roll:
I rozsyłac na dogo i gdzie sie da linki by domknąć finansowanie. Bez tego też sie nie da.
Na stałe dołożę 20 zl , pierwsza wplata by szorstek wyruszył 50 zl.[/QUOTE]


:loveu::mdrmed::Rose: Staruszku Świateczku !! ale Ci się ciotki trafiły ...:):):)

Link to comment
Share on other sites

Dotarłam, doczytałam... Jeśli ten hotelik jest w Głogoczowie k. Krakowa to chyba ktoś ode mnie z pracy mieszka w tej wsi.Gdyby było więcej danych (nazwisko, adres) to mogłabym zapytać o tą osobę. Wiadomo, że ludzie na wsi się znają, wszyscy o wszystkich wszystko wiedzą ;-) więc gdyby coś złego się tam nie daj Boże działo to byłoby wiadomo :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']To co robimy cioteczki???jaka decyzja????ja jeszcze dzis w nocy moge szukac gdzies blizej..kto wie??cuda sie zdarzaja..ale jesli do jutra nic sie nie znajdzie to gdzie ejdziemy???decyzja musi byc na juz....[/QUOTE]

spojrzałam na pierwszą stronę
pierwszy cud patrząc na datę założenia wątku juz jest ;)
[QUOTE]eklaracje stałe:
[LEFT]Cajtus 20 zł
Bjuta 10 zł
xmartix 10 zł
Lidan 10 zł
Malicja 5 zł[/LEFT]
[LEFT]malibo 50 zł
agatka51 5 zł
margoth 5 zł
eska 10 zł
[/LEFT]
+ 200 zł (jednorazowo)
ivette 10 zł (jednorazowo)
RAZEM: 125 zł + 210 = [B]335 zł[/B]


[B]Wydatki:[/B]


[B]DT 300 zł[/B] (Elbląg) [B]miesięcznie[/B]
[B]transport 220 zł [/B](Elbląg)[/QUOTE]

dołożę zatem dla staruszka jeszcze jednorazowo 50 zł by ten transport jakoś popchnąc :oops:


.

Link to comment
Share on other sites

Ja wlasnie znalazlam dziewczyne...ktora napisala mi ze na 100% by wziela Swiata na bezplatny tymczas(20 km od wroclawia)..ale po NOwym ROku......................ROZUMIECIE?????bardzo by chciala ale na swieta wyjezdza do mamy...daleko...tam jest pies i dziadziusia nie mogalby zabrac....chcocby ze wzgledu na odleglosc i na drugiego psa....CO ROBIC??????

[quote name='avii']spojrzałam na pierwszą stronę
pierwszy cud patrząc na datę założenia wątku juz jest ;)


dołożę zatem dla staruszka jeszcze jednorazowo 50 zł by ten transport jakoś popchnąc :oops:


.[/QUOTE]jEST WIECEJ CUDOW, BO JESZCZE TWOJA CIOTECZKO DEKLARACJA 20 ZŁ I WCZESNIEJ CIOTECZKI...ZARAZ SPRAWDZE JAKI MA NICK- 10 ZŁ....No i Twoich jednorazowych 50 czy 100..??bo juz nie wiem:)

[quote name='merry']dorzucam sie 10 zeta miesiecznie dlla dziadeczka[/QUOTE]
O>.jeszcze cioteczka Merry 10 zł:):)...naparwde mamy dobre wyniki:)

Link to comment
Share on other sites

Goniu nie wiem jak się sprawdza domy,ale według mnie warto mieć tu nadzieję.....i dobrze by było przed świętami mieć to zaklepane lub odrzucone
Jeśli ten domek by był pewny to psiaka na kilka dni można umieścić na D/T ( nie myślę tu o sobie:oops:,ale ....jak nie będzie innej opcji....to jest do zrobienia -tylko trochę daleko do mnie co?:roll: )

Link to comment
Share on other sites

Wiecie...to bylaby okazja niesamowita.....mamy pieniazki, wiec na wyposazenie chlopaka, na ewentualne leczenie..bysmy mialy....dowoz bylby blisko...wiec i dziewczyny w razie czego moglyby szybciej pomoc....No czekam ..moze wejdzie na wątek...bo wlasnie wazne jest czy na 100% po NOwym Roku weźmie..jesli tak to bedziemy szukaly cala noc kogos kto zaopiekuje sie do Nowego Roku..najwyzej zawieziemy do Ivette:)a co tam- to juz tylko 20 dni:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ivette3']:) no to coś się klaruje wreszcie :)[/QUOTE]Taaaaaaaa..gdybym ja nie byla pijana to moze i tak..xle zrozumialam dziewczyne...Ona jest ze Świdwina(zachodndiopomorskie) a jej rodzice mieszkaja 20 km od Wroclawia:(....przepraszam za zamieszanie....i Ja i Was....nie...no to jak to ma byc tak daleko, to nie bedziemy robic klopotu....szukamy dalej....do rana daleko...:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ivette3']pijana czy nie ,psiak ma szczeście,że taką energiczną ciotkę ma :) a to mu wróży szybki domek :) .[/QUOTE]
Ale wiesz jak sie "zapalilam"...???Dziewczyna taka konkretna..i chetna bardzo....obiecala wspomoc naszego Swiatunia grosikiem albo karma czy co mu bedzie potrzebne...a ja mam glowe wielka jak balon- ona biedna przeze mnie tez:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Ale wiesz jak sie "zapalilam"...???Dziewczyna taka konkretna..i chetna bardzo....obiecala wspomoc naszego Swiatunia grosikiem albo karma czy co mu bedzie potrzebne...a ja mam glowe wielka jak balon- ona biedna przeze mnie tez:D[/QUOTE]

a ONA NA STAŁE BY GO WZIĘŁA ? BO MOŻE WARTO GO DO NIEJ DAĆ,JEŚLI TO SOLIDNA OSOBA?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Ale wiesz jak sie "zapalilam"...???Dziewczyna taka konkretna..i chetna bardzo....obiecala wspomoc naszego Swiatunia grosikiem albo karma czy co mu bedzie potrzebne...a ja mam glowe wielka jak balon- ona biedna przeze mnie tez:D[/QUOTE]
Świdwin to nie koniec świata, Goniu. Może warto się zastanowić?

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny ten bezpłatny dt byłby lepszy,fakt nie koniec świata ale transport tam znaleźć chyba graniczy z cudem, łatwiej nam Świata do Elbląga zawieźć na święta... bo by to było raz/dwa że tak powiem
a ten dt w Świdwinie sprawdzić trzeba i innego pieska tam "wsadzić" :) co? jak myślicie?

Tula mój tel. 668-980-123, dzięki za ogłoszenia, napisz nam gdzie ogłosiłaś to ja ogłoszę więcej
Gonia - u kogo ten pakiet ogłoszeń zamówiłaś? będziemy miały spis stron?

ten tekst do ogłoszeń zaraz wstawię na pierwszą stronę żeby nam się nie zgubił :)

podsumowanie deklaracji jest na pierwszej stronie, dziękujemy wszystkim za pomoc!!!!

aha jeszcze dodam, że dzwoniła do mnie p. Marta z prośbą o nie przywożenie Świata, gdyż w nocy ktoś przywiązał im jakąś suczkę do ogrodzenia i już ma cały swój hotelik zapchany pieskami...

RAZEM: 155 zł (deklaracje stałe) + 290 (jednorazowo)= [B]445 zł

[/B]to ja szukam transportu z Wrocławia do Łodzi lub Częstochowy, nawet pociągiem żeby ktoś zawiózł go, a potem jedzie tym tżtem co ma auto na gaz (jejku zapomniałam nicku cioteczki od tego tżta... )

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki jak i na wielkość jest Świat?Mam miejsce w hoteliku w domu dla małego psiaczka,wprawdzie jest juz kandydat na to miejsce,ale schron robi problemy z wydaniem go,a nikt nie chce go adoptować na siebie.Jeżeli się nie dogadają w tej sprawie,to mogę wziąć na hotelik Świata,pod warunkiem,że nie jest duży.Napisane jest,że maleńki,ale słyszałam ,że jest pod kolano,czy to prawda?.Od stycznia będę zarejestrowana,więc gdyby fakturka,to dopiero wtedy.Mój telefon na w razie co 793-505-810

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...