Jump to content
Dogomania

Dziadzio ŚWIAT odszedł spokojny otoczony miłością [*]


xmartix

Recommended Posts

ona kupiła tylko w jedną stronę bo 1/ nie wiadomo ,którym wraca a są różnice w cenach - taki pomysł pkp niestety... 2/ dokąd nie będzie wiadomo ,że wszyscy są na danym miejscu czyli wszystko idzie zgodnie z planem to kupowanie biletów na powrót było ryzykowne trochę.... ona ma pieniądze na bilety powrotne i jeśli będzie jechała tym 15,21 to może kupić osobiście. Jeśli by jednak zdążyła na ten 13,45 to musiałabyś ty załatwić bilety i wiedzieć z którego na który peron szybko przejść- ona Ci daje kasę za bilety Ty jej dajesz skarbka i gotowe- Ty decyduj - ja tylko proponuję ... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='xmartix']ok, to ja się już zbieram powoli, za pół godz wychodzę z domu

aha a wzięła Karolina jakiś ręcznik i miskę z wodą??[/QUOTE]


wzięła dużą flanelową poszewkę- mięciutką,wodę i troszkę suchej karmy na przekupstwo hi hi ale tylko w razie konieczności, bo wiesz- jedzenie w czasie takich przeżyć....?


miskę też ma !!!:)

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry i Witam - chciałem prosić o pozwolenie zapisania się na wątku Świata. Moi kochani z wątku Filipka postanowili abym 10 zł deklaracji przeniósł na Świata.

A to proszę Gonię o przesłanie mi konta Świata na PW.

Własnie doczytałem że Świat dzisiaj podróżuje.

A to wspaniałych wrażeń dla Kochanego Świata - i Świąt spędzonych już w nowym domku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtuś']Dzień dobry i Witam - chciałem prosić o pozwolenie zapisania się na wątku Świata. Moi kochani z wątku Filipka postanowili abym 10 zł deklaracji przeniósł na Świata.

A to proszę Gonię o przesłanie mi konta Świata na PW.

Własnie doczytałem że Świat dzisiaj podróżuje.

A to wspaniałych wrażeń dla Kochanego Świata - i Świąt spędzonych już w nowym domku.[/QUOTE]


:) Bardzo dziękujemy za pieniążki dla Świata :) . gonia pośle Ci nr konta jak tylko się zjawi :)

Staruszek narazie jedzie na Święta do Częstochowy a póżniej dopiero do hoteliku :)




I najnowsze doniesienia z Wrocławia :):):):)

Lord Świat idzie na tramwaj aby dotrzeć na dworzec PKP.Jest nieco obrażony, bo nie niosą go w lektyce lub uważa,że mu w kagańcu nie do twarzy ....:roll:

A tak na serio, to wszystko póki co idzie zgodnie z planem.
Następne wiadomości :eviltong: , jak będziecie grzeczni , to jeszcze dziś :eviltong: ( za godzinkę :) )

Link to comment
Share on other sites

:) przesiadka w drogę powrotną się udała.Świat już jedzie pociągiem.Kolejny etap to Katowice a później już......:):):)
tylko kawałeczek i będzie u mnie :).
W pociągu rozsiadł się wygodnie i bez najmniejszych kompleksów :).Rozglądał się na początku , a teraz zamierza uciąć sobie drzemkę...
xmartix obiecała tu zajrzeć i może nawet wklei kilka zdjęć z pożegnania Wrocławia...- jeśli się udały, bo mało czasu i dużo pośpiechu było ...
Ja odezwę się około 19- 20 , o ile dalej planowo wszystko będzie szło :)

Link to comment
Share on other sites

:D jestem na chwilę, bo muszę w bibliotece napisać jeszcze jeden podrozdział...

w każdym razie do do Świata - wyciągając go z klatki obudziłam go, dotknęłam delikatnie ręką, popatrzył i poszedł spać dalej :) no więc musiałam go ruszyć mocniej i wyjąć z tej klatki, już mu się nie podobało :) potem powoli zmierzaliśmy na autobus, potem na tramwaj, strasznie powoli szedł, jakby obrażony, że w ogóle ktoś mu zawraca głowę :) zanim wyszliśmy ze schronu był u weta, podobno wszystko ok (oczywiście to trzeba sprawdzić...) oprócz kaszlu, ale to nie kaszel z przeziębienia ino z choroby serca, potwierdzałoby tę teorię to, że Świat kaszle specyficznie, a poza tym "rozjeżdża się" na kafelkach. Mój staruszek też tak miał, to niedotlenienie. Myślę że przyda mu się jutro wizyta u weta i podanie tabletek jakiś na serce żeby się nie męczył aż tak bidulek.
Ani do autobusu nie umiał wsiąść ani do tramwaju.. ale poradziliśmy sobie. W tramwaju mi marudził, kręcił się i podszczekiwał.. ludzie patrzyli na mnie jakbym mu krzywdę robiła :D pewnie tak myśleli: "biedny brudny, z dredami piesek, kaszle bo pewnie się dusi od obroży i ta pani taka zła bo on tak cierpi" :D no ale przetrwaliśmy.
Oczka ma brązowe, nie białe, więc pewnie jak widzi to tylko trochę. Jak do niego mówiłam to nie słyszał mnie...
no to tyle na razie
zdjęcia wkleję jak dojadę do domu
:)

Link to comment
Share on other sites

z wrażenie zapomniałam...

Michał rozmawiał z tą swoja kursantka. Pani początkowo sie wzbraniała, bo ma juz 3 swoje pieski, przybłędy( 1 w kojcu, dwa w domu) ale kiedy uslyszala , jak daleka droge musiałby pokonac do dt , to zmiękła i powiedziała, że porozmwqia z domownikami i jutro znowu będa jeździc, to da odpowiedz.

wie, ze Świat może nie słyszec i nie widziec . początkowo, żeby go odizolowac od reszty psów, jesli zajdzie taka potrzeba, ma pomieszczenie gospodarcze, w którym na czas nieobecnosci molaby Świata zostawiac. ma trójke dzieci, więc nie ma obawy, że Świat bedzie zostawal na całe dnie sam w domu

co o tym myślicie/?

może wzięłąby go nawet na stałe?

Link to comment
Share on other sites

ja jestem za, tylko trzeba by jeszcze jakąś wizytę zrobić przedadopcyjną

Świat w podróży ze schronu na pkp do Karoliny
ogólnie strasznie się wiercił, wchodził między ludzi na przystanku, jak chciałam mu zdjęcie zrobić to się odwracał doopką :)

[IMG]http://img519.imageshack.us/img519/1639/zdjcia0018.jpg[/IMG]

[IMG]http://img13.imageshack.us/img13/8562/zdjcia0019n.jpg[/IMG]

a tutaj siedział na peronie na środku przed schodami i nie chciał wstać

[IMG]http://img31.imageshack.us/img31/959/zdjcia0028x.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danal1983']ja nie moge, bomba:))) czekam na dalsze....[/QUOTE]
No i ja czekam:):) Jestem mega szczesliwa:):)JAk pomysle, ze dziadzio juz poza schronem...to az mi serce topnieje...Kurcze, ale jesli kaszle- koniecznie trzebaby tabetki na serce..Ivette- a nmogalbys z nim pojsc do weta??Niechby juz tabeltki bral jak jest taka potrzeba..najlepsze to Vetmedin..ale bardzo drogie wiec trzebaby szukac sponsorow jesli okaza sie konieczne...DAnal..pytalas tych znajomych ,czy chcieliby Swiata????Umowilam sie na dzis z Morią, ze dam jej znac juz na pewno..:)

Link to comment
Share on other sites

OO..juz przeczytalam...szczerze mowiac to to "pomieszczenie gospodarcze"...to tak średnio mi sie podoba, ale gdyby zechcieli go wziac i to na stale i bylby w domku- to byloby super:):)NAwet bardzo super by bylo....:D..no ale zgadzam sie z xmatrix- musi byc wizyta, domek sprawdzony i wyjasnione, ze nie chcielibysmy go zamykac w pomiesczeniu gospodarczym...to taki dziadek...niewiele czasu mu zostalo i to serce....ja go tylko w domku na poduszkach widze:)..ale moze ja przesadzam:/...No i jak z oplatamii??To mialby byc platny DT???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']OO..juz przeczytalam...szczerze mowiac to to "pomieszczenie gospodarcze"...to tak średnio mi sie podoba, ale gdyby zechcieli go wziac i to na stale i bylby w domku- to byloby super:):)NAwet bardzo super by bylo....:D..no ale zgadzam sie z xmatrix- musi byc wizyta, domek sprawdzony i wyjasnione, ze nie chcielibysmy go zamykac w pomiesczeniu gospodarczym...to taki dziadek...niewiele czasu mu zostalo i to serce....ja go tylko w domku na poduszkach widze:)..ale moze ja przesadzam:/...No i jak z oplatamii??To mialby byc platny DT???[/QUOTE]


ja podobie zareagowałam na to pom gosp... a Michałowi zrzedła mina, bo myslal ze sie uciesze i zwlekał z ta wiad , zeby nadziei nie robic...

mysle ze to pom gosp to tylko na czas,kiedy nikogo nie bedzie w domu, tak zrozumialam.

a czy ds czy dt i czy w ogóle, to jutro sie dowiemy na pewno. także jeszcze jeden dzien cierpliwosci...

Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy w domciu :)
Teraz chwilkę odpoczniemy i dokładne relacje troszkę później....ok?
Aktualnie Światuś jest super grzeczny,moje psiaki przyjęły go z rezerwą ale bez emocji...nie zdziwiły się.On dostał poduchę na podłodze bo zwinął się w kłębuszek i chciał spać na dywanie :) chyba nie śpi tylko obserwuje :)

Link to comment
Share on other sites

On całą droge był bardzo grzeczny i teraz również.To strasznie kochany psiak ! troszkę widzi ale chyba tylko jednym oczkiem- takie mam wrażenie i słyszy ale nie zawsze- nie wiem jeszcze- może to tylko przypadek.Troche jest brudny,ale po schronie to nic dziwnego.Od jutra zaczniemy pielęgnacje- dziś dam mu spokój.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...