Jump to content
Dogomania

Zielonka młoda suczka Bruna. Już w domu!!!!


Vasco

Recommended Posts

[quote name='Vasco']Znalazła się!!!!! Niestety ma zaraz być przewieziona do szpitaliku, bo nie ma DT, a na hotel brak zgody.[/QUOTE]

Mam panią zainteresowaną Bruną, pani mieszka w Warszawie ma samochód i mogłaby przyjechać aby zobaczyć sunię. Ale kto poprowadzi sprawę suni :-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Vasco']Bruna jest w hoteliku u dr Majki - tam ją można zobaczyć. Boże, jakby było super, gdyby sunia spodobała się tej Pani, a ta Pani ......... Joannie.[/QUOTE]

Agnieszko gdzie jest ten hotelik udr. Majki? nie znam takiego..czy ty płacisz za ten hotelik ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga-33-76']jak tam Bruna? co z nią ?[/QUOTE]

Niestety nadal nie moge sie skontaktować z prezes fundacji, która przewiozła Brunę do hoteliku.... Nie rozumiem, prosiła, by jej telefon podawać w ogłoszeniach, a on jest wyłączony od soboty...

Link to comment
Share on other sites

dostałam w końcu namiar i nr konta hoteliku. Rozmawiałam przed chwilą z weterynarz, u której jest Bruna. Czuje się świetnie, ale tylko, gdy biega po podwórku, co ze względu na jej stan zdrowia, nie trwa długo. 20/12 trzeba ją zabrać i nie ma gdzie!!! Do tego czasu wszystko opłaciłam. Sunia przebywa teraz przy Heliotropów w Warszawie - usługi weterynaryjne dr. Majka. Spróbuję skontaktować się z p. Małgosią, o której piszecie, może nr do niej można będzie podawać w ogłoszeniach.

Link to comment
Share on other sites

Do Małgosi nie podawajcie numeru i nie ma co dzwonić w sprawie tej suni. Małgosia w dzień śpi i nie odbiera telefonów. A o tej suni pewnie nic nie wie bo ma za dużo swoich problemów.

Vasco wydawało mi się że wcześniej sunia miała trafić do hoteliku do Pati a na święta miałaś ją do siebie zabrać a poźniej znowu odstawić do hoteliku. Nie wiem czy dobrze zrozumiałam.

Link to comment
Share on other sites

Tak ale chodzi mi o to czy Vasco nie mogła by jej wziąść na święta tak jak to planowała na początku, a po świętach jak znowu zwolnią się miejsca w hoteliku sunia mogłaby do niego wrócić.
Bo ja rozumiem że sunia traci miejsce w hotelu na okres świąteczny dlatego że wcześniej ktoś zrobił rezerwację dla innych psów, tak?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...