Jump to content
Dogomania

Zielonka młoda suczka Bruna. Już w domu!!!!


Vasco

Recommended Posts

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z jednej strony to dobrze, ale z drugiej chyba zdaje sobie sprawę z tego, iż Domowego Ty,czasu nie znajdzie sie z dnia na dzień (sytuacj choćby Misia) oraz do Hotelików z boksami czeka się tygodniami na miejsce.

Także jak już się znajdzie miejsce, jestem za tym aby psa przenieść nawet do Hotelu z kojcami. Teraz Sunia została narazona przez Fundacje na to, że cos się może stać suni. Taka jest prawda, z mojego punktu widzenia. CO z tego, że Bruna ma miejsce u Nich na noc. Jak może się zdarzyc, że wieczorem Jej juz nie będzie bo (tfu tfu) będzie leżała gdzies pokopana.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Z jednej strony to dobrze, ale z drugiej chyba zdaje sobie sprawę z tego, iż Domowego Ty,czasu nie znajdzie sie z dnia na dzień (sytuacj choćby Misia) oraz do Hotelików z boksami czeka się tygodniami na miejsce.

Także jak już się znajdzie miejsce, jestem za tym aby psa przenieść nawet do Hotelu z kojcami. Teraz Sunia została narazona przez Fundacje na to, że cos się może stać suni. Taka jest prawda, z mojego punktu widzenia. CO z tego, że Bruna ma miejsce u Nich na noc. Jak może się zdarzyc, że wieczorem Jej juz nie będzie bo (tfu tfu) będzie leżała gdzies pokopana.....[/QUOTE]

Do tego zmierzam ,że nie zawsze stwianie wysokich wymagań ma dobry wpływy na psa .Chyba lepiej by było żeby suczka posiedziała za ogrodzeniem niż miała by latać po ulicy.

Link to comment
Share on other sites

spokojnie, nie oceniajcie tymczasu!!! obecna opiekunka wzięła sunię odrazu mówiąc, że na kilka dni. Nie jest jej w stanie poświęcić więcej czasu, bo pracuje. Prawda jest taka, że nie ma gdzie suni zabrać. Bedę się starała namówić panią z fundacji na hotelik. Sunia jest jednak w tej chwili w trakcie leczenia i w ogóle nie powinna przebywać pod chmurką! Niestety mnie nie ma w domu od 8 do 20, więc do siebie jej wziąć nie mogę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Nie no jestem troszkę zła. Kto jak kto, ale osoby, które znają się na psach powinny umieć tego psa jednak zabrać do domu, czy tego pies chce czy nie.
Nowicjusze mogliby tak postapic, ale nie doświadczeni ludzie.

Tylko gdzie teraz szukać tymczasu??

VASCO czu Ciebie interesuje również Hotelik z boksami??[/QUOTE]

wydaje mi się że na tę chwilę i tą prpozycję powinnaś rozwżyć

Link to comment
Share on other sites

Ja już nawet mam miejsce w hoteliku polecanym przez elainfo od poniedziałku dla niej zaklepane. Musi się znaleźć. Mimo że wiem, że nie można mieć do innych pretensji, jak się samemu nie zrobiło więcej, wściekła jestem, że mała została na dworzu dziś.

Link to comment
Share on other sites

ty zrobilas duzo, zauwazylas ja, zrobilas tyle na ile moglas sobie pozwolic. A hotelik super , bo chyba to ten o ktorym mysle:)ela brala numer ode mnie. Bardzo fajne kobietki go prowadza...:)
wina lezy po stronie kogos kto przejal opieke nad psem i nie dopilnowal jego bezpieczenstwa. I nie chodzi mi tu o ten dom tymczasowy ktory mial byc na bardzo krotki czas...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...