Jump to content
Dogomania

Biszkopt pojechał do nowego fantastycznego domku! Dziękujemy!


Linssi

Recommended Posts

  • Replies 316
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dopiero weszlam do domu...
Na szczescie Biszkopcik jest juz u Aliny, gdzie wreszcie spedzi noc w ciepelku!! :multi:

Chcialabym podziekowac Pati-c za transport, a takze Misce79 i jak zwykle niezawodnej Ewelince_m, za pomoc w sprawie Biszkopta!! :loveu::loveu::loveu:

Specjalne podziekowania dla pierwszego naszego sponsora czyli Ketuni :loveu: oraz Rudz-Bianki za bazarek oraz Lucyny za deklarację pomocy:)

Dzieki Wam wszystkim ludziska, Biszkopt jest najedzony i bezpieczny!! :multi:

Alino, mam nadzieje, ze bedziesz wstawiac relacje z pobytu Biszkopta u Ciebie. Liczymy tez na zdjecia :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Jestem tak zadowolona, że Biszkopcik jest już u Aliny (przy okazji wielkieee dziękiii Alino).
Miał sporo stresów we wtorek psina-najpierw wet a potem łańcuch.Strasznie źle czułyśmy się zostawiając go przywiązanego na łańcuchu- ale było minęło.Teraz ma być tylko lepiej!!!!:):)
Ja chciałam podziękować za dobre serce wszystkim, którzy się zajęli ratowaniem "naszego"Biszkopciora:
Linssi głownej prowodyrki i organizatorki całej akcji, Ewelince, która przy swej filigranowej figurze dzielnie brała go na ręce i jak zwykle angażowała się we wszystko, Pati-C za szybciochem zorganizowany transport i przede wszystkim naszym sponsorom:Ketuni (która opłaci cały miesiąc tymczasu) i Rudzi-Biance, Lucynie no i wszystkim tu obecnym na wątku.
Dzięki Wam udało się uratować jeszcze jedno psie życie...

Link to comment
Share on other sites

Wysyłajcie dziewczyny prośby na priv do dogomaniaków o wsparcie, zaproszenia na wątek itp.
Czas goni, kasa potrzebna dla Biszkopcika - oby szybko znalazł domek.
Kto udostępni swoje konto i będzie zbierał i rozliczał wpłaty?
I najważniejsze, czy może ktoś zadeklarować miesięcznie choćby 5 PLN.
Bardzo się martwię, aby nasz ciasteczkowy słodziak nie został "na lodzie" ...
A może zrobić mu ogłoszenia i akurat przed świętami znajdzie domek ?

Link to comment
Share on other sites

Lucyna, Biszkopt NA PEWNO nie zostanie na lodzie ;)

Przed swietami, to nie wiem czy to dobry pomysl. Najwiecej jest wtedy oszolomow, ktorzy szukaja zwierzat na prezent. A jak sie prezent nie spodoba to wyrzucaja na ulice. Ja mysle, ze jak Alina doprowadzi Biszkopta do porzadku, to beda sie o niego wszyscy bic, a my wybierzemy dla niego najlepszy domek :)

Moge udostepnic swoje konto, a wszystkie rozliczenia beda wykonywane tutaj na watku.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam że dopiero dzisiaj coś piszę ale wczoraj miałam troszkę dzień z przebojami. Mały konflikt z chow chowką co niestety zakończyło się założeniem u mnie na ręku sześciu szwów.
Teraz wracając do Biszkopcika to tak jak wspominałyście na wątku to bardzo miły, przyjazny, kontaktowy, wesoły, pragnący kontaktu z człowiekiem i wesoły psiak, utrzymujący czystość w domu i w miarę ładnie chodzący na smyczy. Więcej na \bazgrzę wieczorem -ręka trochę boli

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Linssi']O boze! Alino, Biszkopt Cie uchapal??? Mam nadzieje, ze reka bedzie sie dobrze goila... Nie wiem co powiedziec :([/QUOTE]
Nie to suczka chow chow to dość charakterne psiaki a wydarzyło się to w pracy no cóż - ryzyko zawodowe.
Biszkopcik przy jego pogodnym charakterze z pewnością nigdy nikogo nie ugryzł i na pewno nie ugryzie to Super psiak

Link to comment
Share on other sites

Dlatego Biszkopt ma juz serie ogloszen :)
Zrobilam je na:

Allegro.pl
kupsprzedaj
kupiepsa
gumtree warszawa
kokosy
ojej
pajeczyna
pineska
rozglos
sprzedasz
warsza
wroclawiak
krakusik
swistak
szybko-sprzedam
ogloszeniadrobne.warszawa.pl
krakow.ogloszenia-info.pl
info-krakow.pl
terazkrakow

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...