Jump to content
Dogomania

Biszkopt pojechał do nowego fantastycznego domku! Dziękujemy!


Linssi

Recommended Posts

  • Replies 316
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja jestem za. Pozostaje kwestia finansow... Nie dalysmy rady zebrac pelnej kwoty na hotelowanie, wiec podejrzewam, ze z kasa na kastracje tez bedzie problem. Ja jestem totalnie bez kasy, bo nie dosc ze auto mi sie zepsulo, to jeszcze dzis mandat dostalam :diabloti:
Inna sprawa, ze nie mamy gdzie go przechowac po zabiegu... heh..:shake:

Ja obecnie tone w robocie i nie dam rady zajac sie tym wczesniej niz za tydzien. Ale porozmawiam z przyszlym domkiem o takiej alternatywie. Moze nie trzeba bedzie go ciachac, jezeli sunia tych panstwa jest wysterylizowana?

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na bazarek na kieleckie psiaki:)
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/177359-DzieciAE-ce-kobiece-rA-A-noA-ci-na-KIELCE-Bazarek-do-20-01-10?p=13860975#post13860975[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/177359-DzieciAE-ce-kobiece-rA-A-noA-ci-na-KIELCE-Bazarek-do-20-01-10?p=13860975#post13860975"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Pani powiedziała, ze nie zrezygnuje. Pod koniec stycznia, jesli ona nie zadzwoni, to ja do niej zadzwonie. Pani jest w rozjazdach do 10 lutego, a chcialaby byc w domu, kiedy Biszkopt przyjedzie i bedzie sie przyzwyczajal do nowego miejsca. Wg mnie to rozsadne podejscie. Trzymajmy kciuki, zeby nic naglego sie nie wydarzylo!

Link to comment
Share on other sites

Przed chwila dzwonila do mnie pani od Biszkopta. Potwierdzila, ze nadal chce go adoptowac :) ok. 26.01 bedzie sterylizowac swoja sunie, wiec po 10 lutego, kiedy pani bedzie juz po wszystkich wyjazdach, bedzie mogla przyjac Biszkopta. Mysle, ze bedziemy mogli odebrac go od AlinyS w okolicach 13-14.02. :)

Link to comment
Share on other sites

Eh...jak to sie mowi: co sie polepszy, to sie pop*eprzy...:shake:

Rozmawialam z pania, ktora chce wziac Biszkopta. Dzis wrocila z wyjazdu, a na jutro byla umowiona z sunia na sterylke. Okazlo sie ze dzis suka dostale cieczke :mdleje:
Pani byla bardzo rozczarowana cala sytuacja, bo wet jej powiedzial, ze sunie bedzie mozna wysterylizowac dopiero za ponad miesiac. W tej sytuacji powiedzialam jej, ze nie mozemy czekac tak dlugo, bo po pierwsze nie stac nas na trzymanie go tak dlugo w hotelu, a po drugie byc moze znajdzie sie inny dom. Pani rozumie nasze podejscie, ale okrela Biszkopta juz mianem "moj" pies ;) W ostatniej chwili przyszlo mi do glowy, ze przeciez mozna Biszkopta ciachnac. Chcialam tego uniknac, biorac pod uwage, ze sunia-rezydentka i tak bedzie miala sterylke. Pani zaproponowala, ze ona zaplaci za kastracje Biszkopta, dzieki czemu bedzie mogl przyjechac do niej wczesniej, niz za 1,5 miesiaca. Czyli zaraz po tym, jak by wydobrzal. I teraz pytanie: [B]Alino, jaki bylby koszt kastracji Biszkopta u Ciebie?[/B]

Link to comment
Share on other sites

Rozmawialam z AlinaS i uzgodnilysmy, ze jutro Biszkopt bedzie ciachniety. Koszt zabiegu w wysokosci 200 zl pokryje przyszla pani Biszkopta :)
Nie wiem narazie jak sie uowic co do rozliczenia miesiaca... W polowie lutego Biszkopt powinien pojechac do nowego domku.

Link to comment
Share on other sites

No niestety, drogo... Ale pani jest zdecydowana.
Sunia tej pani jest juz w trakcie cieczki...zdaje sie w polowie. Nie wiem czy jest sens ladowac w nia hormony. Wczesniej niz w polowie lutego Biszkopt i tak nie pojedzie, wiec mysle, ze do tego czasu cieczka u suni powinna sie juz skonczyc. Niedlugo potem bedzie miala sterylke, a po zabiegu bedzie odizolowana na czas powrotu do zdrowia, wiec raczej nie powinno byc wiekszych problemow.
Staram sie byc dobrej mysli, bo to jedyna chetna osoba na Biszkopta... jedyna jaka zadzwonila...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...