Jump to content
Dogomania

CAC Jarosław 13-14 marca 2010


Guest Lotty

Recommended Posts

[quote name='Dzidtka_Gl']no więc na miejscu Młodych Prezenterów zrobiłabym liste oddziałów , które nie robią MP myśle, że będzie ich max 3.... więc total wstyd.... a macie teraz cudowne nosniki informacji....[/QUOTE]
Rzeczywiście można by tak zrobić i przy okazji wspomnieć coś o tych oddziałach które robią laskę i organizują MP, za którego zgłoszenie liczą sobie 80 zł.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dzidtka_Gl']nie dziwcie się oddziałom, że życzą sobie opłaty... przecież trzeba zaprosić sędziego, wydrukować karty itd.... tak na prawdę więcej roboty z MP niż z 1 ringim, bo mniej prezenterów, a niestety nic nie ma za darmo[/QUOTE]
Ja rozumiem, ze to wszystko opłaty, tylko dlaczego jeden oddział może dać te 20 zł za zgłoszenie, a inny 80 zł. Ale może nie zaśmiecajmy już tematu wystawy, bo jest osobny temat o cenach MP
[url]http://www.dogomania.pl/threads/31529-JH-A-AE-czmy-sie-protest-przeciwko-wysokim-cenom-zgA-oszeA-na-MP?p=14046354#post14046354[/url]

Link to comment
Share on other sites

Formularz jest, MP nie ma, popieram MateUsza, bez przesady, ale albo mogli w ogóle nie robić nam nadziei, albo zabrać się za normalną organizacje, z tego, co wiem, ma być podobno konkurs 'dziecko i pies'... No cóż...

Aż się odechciewa. A takie miłe miałam wspomnienia z wystawą w Przemyślu, chociaż podobno do tej się przykładają bardziej. I mam nadzieję, że tam z MP nie zrezygnują.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka_Gl']tam jest ogólnie burdelki... tydzień temu właścicielka suczki lhasa ode mnie chciała zgłosić do baby to usłyszała, że nie zdążą z zrobieniem klasy baby ( nie wiem o co chodzi ) a dziś dowiedziałam się, że jej brat jest zgłoszony do baby.... nie wiem o co chodzi...[/QUOTE]


w formularzu nie ma klasy baby - dzisiaj zgłaszalam nasze poczwarki i przy okazji zwróciłam na to uwagę. tak samo nie ma tej klasie w wykazie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...