Jump to content
Dogomania

CAC Jarosław 13-14 marca 2010


Guest Lotty

Recommended Posts

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mimi_91']My już zgloszone :
pisało, że potwierdzenia we wtorek przysyłają i przysłali mi maila z dokładnymi informacjami o Gajce( tymi, które im wysłałam) żebym je sprawdziła. Mam to potraktować jako potwierdzenie zgłoszenia??[/QUOTE]

też dostałam takiego maila - chyba o to chodziło... ostatecznie zadzwonie do nich i spytam, czy to to ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja mam pytanie do Was.. :) bo dopieero początkująca jestem w wystawach....
Załóżmy, że zgłaszam formularzem internetowym dzisiaj psa, i ide zaraz potem zapłacić przelew na poczte. Z tego co sie orientuje przelew idzie z 5 dni? i powiedzmy, że kasa do oddziału dociera 2 marca, a zgłoszenia były do 28 lutego, wtedy musze dodatkowo płacić? tzn za późniejszy termin czy coś w tym stylu? :/ jak to z tym jest..?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasienkaa214']Ja mam pytanie do Was.. :) bo dopieero początkująca jestem w wystawach....
Załóżmy, że zgłaszam formularzem internetowym dzisiaj psa, i ide zaraz potem zapłacić przelew na poczte. Z tego co sie orientuje przelew idzie z 5 dni? i powiedzmy, że kasa do oddziału dociera 2 marca, a zgłoszenia były do 28 lutego, wtedy musze dodatkowo płacić? tzn za późniejszy termin czy coś w tym stylu? :/ jak to z tym jest..?[/QUOTE]


Myślę, że jeśli nie napisali w info, iż decyduje data wpływu na konto, to jak wpłacisz w terminie będzie ok. nawet jeśli do oddziału dojdzie później. Na wszelki wypadek zabieraj ze sobą na wystawy potwierdzenie wpłaty - jeśli np. na potwierdzeniu zgłoszenia będzie wpis, że wystawa nie opłacona to wówczas raczej musisz to potwierdzenie zabrać.
A tak odchodząc od tematu, to życzę ci dużo sukcesów wystawowych - tym bardziej,że jesteśmy z jednego oddziału.
Powodzenia i wytrwałości

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=2][COLOR=#005633]W Y S T A W Y i Z G Ł O S Z E N I A [/COLOR][/SIZE][/B]

[CENTER][SIZE=1][COLOR=#005633][SIZE=4][COLOR=red]Termin przyjmowania zgłoszeń przedłużony do 5 marca 2010 godz. 20:00[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

ja mam w niedzielę.

problem jest taki, że mojemu tacie wyskoczył nagle wyjazd na zlecenie pod Szczecin, tzn. zostało mu to przyspieszone, aż o 4 tygodnie... a ja nie jestem mobilna :( nie mam prawka i nie mam nikogo kto by mnie podwiózł :(
lipa po całości...

no jakiegoś pecha mamy od początku roku.. do Rzeszowa też fartem dojechałam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...