Jump to content
Dogomania

Kruszynka Pixi -Dziekujemy. Juz w DS u Ani.


monika55

Recommended Posts

  • Replies 589
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

witajcie, mogę dołożyć się do kosztów transportu, tak do 50 zł. Do kiedy musimy zebrać pieniądze?
Czy z tych pieniążków zebranych na sterylkę nie można choć części przeznaczyć na transport? przeciez najważniejsze, aby jak najszybciej znalazłą się w nowym domku.

Link to comment
Share on other sites

Wybor jest taki: jedzie juz a sterylka w nowym domu lub sterylka w schronie i nie wiadomo czy przetrwa. Wiem i zdaje sobie sprawe, ze sterylka to wazna rzecz i nie powinnam jej tak wydawac. Ale w tej sytuacji zdaje sie ze wybor powinien stawiac dobro psa ponad wszystko.Trudno, biore to na siebie. Domyslam sie ze pewnie sciagne gromy na swoja glowe.Trudno. Nowy dom czy byc moze smierc w schronisku ale wysterylizowana?

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się z tobą monika55:fadein:, najważniejsze żeby już pojechała do domu, sterylka może poczekać. Na koniec miesiąca mam wypłatę więc znowu trochę wspomogę:cool3:. Najważniejsze żeby Pixi była już bezpieczna. To będzie dla niej najlepsze.

Pixi uciekaj już do domku, będę trzymać kciuki:multi:

Link to comment
Share on other sites

Marsi, ty nasz aniele:loveu:
Ja własnie ślęczę nad bazarkiem dla Pixi, takim jak na Filipka, z biletem do domu. Tym razem chciałam wystawić na sprzedaż 10 km trasy za 5 zł, a tu mi Monika dzwoni z taką wiadomością:crazyeye:
Dziękuję!!!:lol: Już wysyłam nr konta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...