Jump to content
Dogomania

Bytom !Szokujące zdjęcia szczeniaka na NK pomocy.


ania10512

Recommended Posts

szukałam i nie znalazłam takiego tematu zdjęć na naszej klasie, przeglądałam nk ,i znalazłam u jakiegoś gościa takie oto zdjęcie [URL]http://nasza-klasa.pl/profile/26662313/gallery/album/2/34[/URL] nie wiem ale mi się wydaje że taki mały szczeniak nie potrafi tak wysoko skakać :crazyeye: on wygląda na podrzucenego w powietrze co wy o tym myślicie?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Obejrzałam zdjęcie, normalnie nóż się w kieszeni otwiera.
Dzieciak normalnie majta zwierzakiem, jak pluszową zabawką :(

Tylko, że mi sie wydaje, że to może nie być szczeniak tylko królik albo jakieś inne zwierzątko, oczy ma strasznie szeroko rozstawione, ale to może tak się wydawać przez to, że zwierzak jest poruszony i rozmazany.
:(

Link to comment
Share on other sites

królik to to na pewno nie jest, ma za długi ogonek i za wąskie tylne łapki (miałam króliczka i wiem jak dokładnie wygląda) ale nie no jak tak można pozwalać dziecku na takie rzeczy i jeszcze na to patrzeć :shake:
wiem, że takie małe dziecko jeszcze nie wiele rozumie, ale powinno je się uczyć pewnych granic na co mu można pozwolić i że zwierzęta też mają uczucia, rozum i duszę :-(

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcie zostawiało wstawione dość dawno (ok 3 miesięcy temu) komentarze pod nim są dość ostre i obawiam się, że oto chodzi osobie która to zdjęcie tam zamieściła w przeciwnym razie usunęłaby je. Najpierw fotka dziecka z piwem, potem to, najwyraźniej ten ktoś myśli, że się tym popisze i nie sądzę, że komentarze czy nawet PW coś da.. Miejmy nadzieję, że szczeniak jest jeszcze w 1 kawałku (tfu, tfu) choć sfotografowany wybryk może być tylko wierzchołkiem góry lodowej, nie wiadomo jaka tam patologia panuje.. Ja osobiście jestem za pokazaniem tego zdjęcia odpowiednim organom, żeby nie uszło mu to na sucho, trzeba tylko znaleźć kogoś z Bytomia kto by się w to zaangażował. Jeszcze pytanie: Czy ktoś to zdjęcie zapisał, żeby potem mieć dowód ?

Link to comment
Share on other sites

podniesiona raczka dziecka to tylko przypadek. ten dzieciak dopiero nauczyl sie siedziec, ma jakies pol roku....przy nieodpowiedzialnych rodzicach ktorzy sadzali dziecko i podtrzymywali zanim dziecko doroslo do samodzielnego siadania, moze byc jeszcze mlodsze. tak czy inaczej, ktos tym psem rzuca

Link to comment
Share on other sites

ten piesek leci z bardzo wysoka... on juz jest ulozony glowa w dol.... matko, zderzenie z ziemia takiego lebka....
i najgorsze ze nikt tu nic z tym nie moze zrobic, bo wlasciciel konta wkleil tylko zdjecie. nie ma mozliwosci udowodnienia mu ze to zdjecie zrobil, ze taki pies tam wogole byl itd....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...