Jump to content
Dogomania

Bytom !Szokujące zdjęcia szczeniaka na NK pomocy.


ania10512

Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Pinesk@[/B] Oczywiście, że zamierzamy, a przynajmniej ja zamierzam bo ja tego tak nie zostawię aż go nie udu** !

PS Tzn. nie znaczy, że go zaraz pozwę do sądu albo wyślę za kraty, po prostu nie zamierzam tego tak zostawiać, niech się facet choć trochę przestraszy, niech go ten TOZ odwiedzi, bo ja do Bytomia to nie pojadę..

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że po moim komentarzu pod zdjęciem tych idiotów pojawiły się następne... Ale ten podpis "Mały sadysta" mnie po prostu rozbroił! Tylko pogratulować rodzicom (?!) że mają takie małe mózgi i zamiast zabrać psa dziecku, które jeszcze niewiele rozumie, robią fotki i wrzucają na NK!
Trzymajcie te PrintScreeny stron, bo takim ludziom nie można odpuszczać...

Link to comment
Share on other sites

Od czasu wstawienia fotek minęły już 3 miesiące, to dużo! Proponowałabym jednak napisać do tych ludzi z "prośbą" o pokazanie zdjęć szczeniaka całego i zdrowego. Podejrzewam, że takowych się nie doczekamy, a to będzie dla nas kolejny mocny powód by podejrzewać, że pies jest jednak dręczony..
Potem zastanowimy się komu najlepiej to zgłosić, ale trzeba się też postarać znaleźć kogoś z Bytomia.

Link to comment
Share on other sites

Jestem w szoku. Zgłosiłam także nadużycie, napisałam komentarz... Przeraża mnie bezmyślność tych "ludzi".
Obawiam się także że ten szczeniak nie żyje bo nie ma go nigdzie indziej na zdjęciach nawet z dziećmi a podejrzewam że były by takowe...

Proponuję Mapę pomocy dogo;)
[url]http://mapapomocy.dogomania.pl/[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...