Jump to content
Dogomania

jJakie są dogi?


kasia i PePe

Recommended Posts

[quote name='anovi']Masz może jednego, ale za to jakiego :loveu: a pewnie jak już calkiem dorośnie, to będzie większy niż moje dwie do kupy wzięte ;););)[/quote]

hehe no nie taki duży nie będzie :lol:
ja to przedewszystkim chce dla niego do towarzystwa psiula ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img147.imageshack.us/img147/9642/cola0bw.jpg[/IMG][/URL]

A to moja fruwająca dożynka! Jak pisałam wcześniej, Cola bardzo szybko przybiega do mnie, kiedy się oddali jakieś 5 m. A tak właśnie to wygląda. I wszystko za :"no kochana sunia!" i podrapanie za uszkiem:)
Tak niewiele jej na razie brakije do szczęścia.:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='serencza']Z fotkami to jest w ogóle problem. Najczęściej robię zdjęcia ogonom:angryy: Nie wiem, jak Jo-jo to robi,ze takie sliczności wychodzą.A zdjęcie w pozycji wystawowej to w ogóle marzenie.....[/quote]

hehe ja ładne zdjęcia??:lol::lol:
wystawowego żadnego tak naprrawde nie mam prócz tego na stronce gdzie Koroniasta z nim stoi ale tak to nic :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hop do gory, dyskusja musi trwac :) Chocby dla tkich "lajkonikow" rasy DN jak ja :D

Jak dogi reaguja na wode w wannie (ciekawe czy ozek zmiescil by mi sie do wanny :D) i np. jezioro

Bo ze dzieci lubia to juz wiem , ze sa przyjacielskie, i trzeba im poswiecic duzo czasu. Powiedzmy ze przerobilam juz taka sytuacje z mieszancem DOG'a , jak nie chce sie z nia bawic to usiadzie przedemna i sie patrzy :D jak na wariatke

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nathaniel']Hop do gory, dyskusja musi trwac :) Chocby dla tkich "lajkonikow" rasy DN jak ja :D

Jak dogi reaguja na wode w wannie (ciekawe czy ozek zmiescil by mi sie do wanny :D) i np. jezioro

Bo ze dzieci lubia to juz wiem , ze sa przyjacielskie, i trzeba im poswiecic duzo czasu. Powiedzmy ze przerobilam juz taka sytuacje z mieszancem DOG'a , jak nie chce sie z nia bawic to usiadzie przedemna i sie patrzy :D jak na wariatke[/quote]

a więc co dowanny to zależy od egzemplarza chcoaiż mój nawet nie był w wannie bo za duży :lol: nie ma chętnego na dźwiganie :lol: co do jezior to Jojeck uwielbia się kąpać ale troche inaczej na początku z morzem było...fale postrach itp :lol: ale później to przyjaciele :lol:

Link to comment
Share on other sites

pytam sie z ciekawosci, bo w czyms psa trzeba umyc , wykapac, czy ajk to tam sobie nazwiecie :) Moj obecny pies (38 cm w klebie) sie miesci -dziwne zeby nie) to tez sie pytam :)

A sklonnosci do ucieczek?

Lepsza suczka czy samiec

Jesli wzielabym suczke to raczej potem bym ja wysterylizowala (jezyk polski trudna mowa) , bo szczeniaki fajna rzecz, ale trzeba miec duuuzo kasy zeby takie dziamdziochy wykarmic odpowiednio i nadodatek dom trzeba odpowiedni znalesc.

Czy psy (nie mowie o kastratach) maja jakies odruchy kopulacyjne (80 kg na nodze to nieprzyjemne, raz mi sie kakuaz ciotki uwiesil na nodze :/ :D )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nathaniel']pytam sie z ciekawosci, bo w czyms psa trzeba umyc , wykapac, czy ajk to tam sobie nazwiecie :) Moj obecny pies (38 cm w klebie) sie miesci -dziwne zeby nie) to tez sie pytam :)

A sklonnosci do ucieczek?

Lepsza suczka czy samiec

Jesli wzielabym suczke to raczej potem bym ja wysterylizowala (jezyk polski trudna mowa) , bo szczeniaki fajna rzecz, ale trzeba miec duuuzo kasy zeby takie dziamdziochy wykarmic odpowiednio i nadodatek dom trzeba odpowiedni znalesc.

Czy psy (nie mowie o kastratach) maja jakies odruchy kopulacyjne (80 kg na nodze to nieprzyjemne, raz mi sie kakuaz ciotki uwiesil na nodze :/ :D )[/quote]

ja powiem że samiec no bo wiadomo sama mam i wole samce bo też większe są ;-))

co do tej kopulacji to ja sięz tym nie spotkałam żeby coś takiego się stało :lol:

Link to comment
Share on other sites

nie no bo moj Rambo mial takie zapedy, potem sie o0kazalo ze ma narosl na jadrze i ze lepiej byloby ja usunac bo moze cos z tego zlego wyniknac :( I po kastracji basta , w sumie to nie chcialabym okaleczac psa dla wlasnego widzi mi sie po kopuluje, chyba ze w okolicy bedzie wiecej suk niz teraz to tez sie nad kastracja zastanowie ,bo znajomi nie sterylizuja swoich sun , :(

JAk bardzo duży jest twoj psiak, ja myslalam o suczce :D

A teraz to ja do szkoly smigam, pzdr:*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nathaniel']Hop do gory, dyskusja musi trwac :) Chocby dla tkich "lajkonikow" rasy DN jak ja :D

Jak dogi reaguja na wode w wannie (ciekawe czy ozek zmiescil by mi sie do wanny :D) i np. jezioro [/quote]
W wannie (już gdzieś to pisałam ;) ) to jak pisze jojeczek zależy od "wydania" doga ;) Jedne lubią drugie mniej (w tym wypadku ja mam w domu komplet :lol: )
A co do jeziorek to tu prosze dowód :evil_lol::
[IMG]http://www.dogniem.zabrze.stk.net.pl/olgagaleria/olga17.jpg[/IMG]
[SIZE=1](może nie powinnam tego upubliczniać, bo jeszcze nas zamkną za próbę polowania :evil_lol: ...
A co do wanny, to gdzieś też mam dowodzik niezadowolenia Olgi :diabloti:, ale musiałabym poszukać ;)
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

a ja czytam o tych waszych dogach, no i zdjecia ogladam i zastanawiam sie czy to nie zakrawa na masochizm?:roll:

doga w naszym domku dalej nie ma, ale nawiazalismy kontakt z hodowla, analizujemy dane itd...
stety-niestety okazalo sie, ze otwieraja sie przed nami duze mozliwosci (zawodowe), co wiazac sie bedzie z byciem bardzo zajetym za rok, przez rok...
wiec moze decyzje powitania dogusia w naszym domku odlozymy, zeby sie biedak nie meczyl sam, calymi dniami, przez ten rok, za rok...

mam tez dobre informacje- piesek bedzie u nas mieszkal, ale nie nasz i nie dog- BEDZIEMY RODZINA ZASTEPCZA dla Dziny z Suwalk, ktorej pani jest osoba niepelnosprawna, Dzina bedzie w Bialymstoku przechodzila szkolenie na psa pracujacego, w ktorym my tez bedziemy uczestniczyc :lol:

sytuacja idelna (oprocz tego, ze nie nasz i nie dog wymarzony i nie na zawsze razem)



pozdrawiam
i pamietajcie, ze sledze was tu i na "wlascicielach dogow niemieckich" :]

kasia

Link to comment
Share on other sites

Pewnie nie za często jestem na forum, ale ostatnio tylko 1 x w tygodniu mam dostęp do komputera.:placz:
Mam pytanie. Obserwuję mojego chłopaka i zastanawiam sie, kiedy poczuje "wolę bożą"?Narazie znalazł do zabawy super suczkę / mieszańca dobermana/.Powiedzcie mi jak sobie radzicie z chłopakami, kiedy suczki mają cieczkę? Mój ma 2 lata i 3 miesiące.Narazie suczki są do harców.Kiedy mogę się tego spodziewać?:roll:

Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem Twojego / moim zdaniem/ ostrego tonu. Wykastrować.
Kilka postów wcześniej piszesz ,że swojego nie wykastrowałaś.:placz:


Do tej pory miałam zawsze sunie.Wysterylizowane. Ponieważ doga i na dodatek chłopaka mam pierwszy raz, chcę się dowiedzieć;
- kiedy /wiek/ rozpoczyna się popęd płciowy,
- jak sobie z tym radzą inni właściciele,
-jakie zmiany zachodzą w psychice, kiedy buzują hormonki,
- itd .
Widzę,że przez tydzień nikt na ten temat się nie wypowiedział.Ponawiam próbę i proszę o podzielenie się doświadczeniami.:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Awa']Nie rozumiem Twojego / moim zdaniem/ ostrego tonu. Wykastrować.
Kilka postów wcześniej piszesz ,że swojego nie wykastrowałaś.:placz:


Do tej pory miałam zawsze sunie.Wysterylizowane. Ponieważ doga i na dodatek chłopaka mam pierwszy raz, chcę się dowiedzieć;
- kiedy /wiek/ rozpoczyna się popęd płciowy,
- jak sobie z tym radzą inni właściciele,
-jakie zmiany zachodzą w psychice, kiedy buzują hormonki,
- itd .
Widzę,że przez tydzień nikt na ten temat się nie wypowiedział.Ponawiam próbę i proszę o podzielenie się doświadczeniami.:roll:[/quote]

moim zdaniem w kazdej chwili...jeżeli nie chcesz mieć problemu z popędem lub tego że Ci zwieje i broń boże dorwie jakąś suczke z cieczką to dla pewności i spokoju wykastruj ;-))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Awa']Nie rozumiem Twojego / moim zdaniem/ ostrego tonu. Wykastrować.
Kilka postów wcześniej piszesz ,że swojego nie wykastrowałaś.:placz:


Do tej pory miałam zawsze sunie.Wysterylizowane. Ponieważ doga i na dodatek chłopaka mam pierwszy raz, chcę się dowiedzieć;
- kiedy /wiek/ rozpoczyna się popęd płciowy,
- jak sobie z tym radzą inni właściciele,
-jakie zmiany zachodzą w psychice, kiedy buzują hormonki,
- itd .
Widzę,że przez tydzień nikt na ten temat się nie wypowiedział.Ponawiam próbę i proszę o podzielenie się doświadczeniami.:roll:[/quote]


Po pierwsze, nie byl to ostry ton ;)
Po drugie moj pies, kundelek Rambo zostal wykastrowny w okolo 5 miesiace po przyjezdzie do mojego domu , wiec nie rozumiem :/

Ja swoje psy bede kastrowac, sterelizowac, bo nie chce przykladac sie do losu stworzonek w zwierzecych bidulach,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...