Jump to content
Dogomania

Karmel ma dom! Dziekuje wszystkim za pomoc .


marlenka

Recommended Posts

  • Replies 306
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='anawa']Właśnie - ja też troszkę się boję o małego pieska w otoczeniu innych, różnej wielkości i temperamentu. U jamora psy mieszkaja oddzielnie i są odpowiednio dobierane na wybieg. To chyba dla niego bezpieczniejsze, moim skromnym zdaniem........[/QUOTE]

Ja swoim skromnym tez poprę , jak będą wielkie mrozy to Jamor mu zamarznąc przeciez nie pozwoli. A i mam go blisko siebie zawsze mogę go na spacer zabrać jak mi rąk i czasu starczy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonikowa']O, ja tak w pierwszej chwili myślałam,że u AlinyS to bezpłatny tymczas dogomaniacki.. To tym bardziej nie ma co kombinować, Jamor nie da zginąć małemu, a poza tym myślę, że on szybciutki znajdzie domek :-) Karmelek - doopelek :-)[/QUOTE]

Ciotka jaki doopelek??? przeginasz kochana :)
Nie Jamor napewno nie da mu zginąć , mam nadzieję ze nie pozwoli Tuptusiowi zjesc Karmelka :)

Link to comment
Share on other sites

malucha posadziłem z przodu w samochodzie, od razu przeskoczył na tył i poszedł w kime( widac ze czesto jezdził samochodem i czuje sie w nim bezpiecznie) , choc od marelenki miałem tylko 3 km drogi. pierwszą noc mieszkał w boksie tuptusia, czyli z dala od pozostałych boksów, miał cicho i spokojnie. buda mu sie spodobała. apetyt ok, cichy, spokojny, bez zadnej agresji. porobie mu dzis zdjecia, swiatło dzis słabe, ale moze cos sie da zrobic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonikowa']Jamor, dzięki za wieści! Tak sonbie cały czas wyobrażam tę kruszynę u ciebie - obok Boczka i innych drabów :evil_lol:. A jak Tuptuś wróci.. i zobaczy, że ktoś mu w boksie spał...[/QUOTE]


Oj się zdenerwuje . tuptuś go zje normalnie go chapnie i po karmelku bedzie . Jamor jak bedziesz miał chwilkę to spróbuj go wziac na smycz bo widziałes co on wczoraj wyprawiał na smyczy jak osioł sie zaparł . Może bym go spróbowała nauczyć chodzic na smyczy ???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...