Jump to content
Dogomania

Atomówki amstaffki szaleją już w DT :)


pinkmoon

Recommended Posts

  • Replies 341
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='emdziolek']Słuchajcie to nie tak ja sie zastanawiam nad tym czy go wziąć czy jeszcze jakiegoś innego, jest tyle psiaków potrzebujących DT ale o Legalu dalej nic nie wiem.
A psiak musiałby przyjechać do końca tego tygodnia.
Na kiedy macie transport maluszków?[/QUOTE]


Legal niestety nie nadaje sie do domu z innymi psami....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emdziolek']Ajajaj to nie dobrze, wiec musi znaleźć tymczas bez innych psiaków...:( albo hotel ostatecznie.. nie mozna go pozwolić uśpić , jest piekny..

W takim razie mój tymczas dla maluszka aktualny.[/QUOTE]

Nie mogę wysłać Ci pw bo masz zapchaną skrzynkę. Możesz rozmawiać teraz przez tel, albo wejść na gg?

Link to comment
Share on other sites

Kochane ciocie, jeśli nagle zrobi się więcej DT niż piesków, to zawsze mamy w zanadrzu jeszcze dwa małe amstaffki (to nie rodzeństwo tych z pseudo), którymi też możemy kogoś uszczęśliwić. Te dwa glutki o których mówię są zdrowe, w dobrym stanie, jak najbardziej do adopcji. Mają około 9 tygodni i też je chętnie wyekspediujemy na dobry DT, który poszuka im domów stałych.
Nie mam jeszcze ich zdjęć, ale najpóźniej w niedzielę będą, może da radę też wcześniej.

Link to comment
Share on other sites

jeśli byłby jakiś jeszcze dt to proszę zajrzyjcie do tej suni, ma czas do niedzieli :(
[URL="http://www.dogomania.pl/124248-MA-oda-amstaffka-dostaA-a-wyrok-schronisko-lub-do-uA-pienia?p=13567527#post13567527"][/URL][url]http://www.dogomania.pl/threads/124248-MA-oda-amstaffka-dostaA-a-wyrok-schronisko-lub-do-uA-pienia?p=13567527#post13567527[/url]
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5e4cefcff8080480.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/119/5e4cefcff8080480med.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ok, czyli rozumiem że w tej chwili wygląda to tak:

Przec - 2 dzidzie z pseudo (potwierdzone :) ) -około 6 tyg
Okamia - 1 dzidzia z pseudo, około 6 tyg
Emdziolek - 2 starsze, nie z pseudo, około 2-miesięczne

Przy braniu wszystkich psów obowiązkowe jest podpisanie umowy na DT ze schroniskiem. Szczeniaki z pseudo [B]nie mogą na razie iść do adopcji stałej i muszą zostać w domach tymczasowych dopóki nie zostanie uregulowana ich sytuacja prawna[/B] (nie wiadomo ile czasu to zajmie). Pozostałe 2 szczeniaki będą jak najbardziej do adopcji (muszę tylko sprawdzić jak ze szczepieniami u nich.

Pytanie do wszystkich DT i ms.arwi - czy jeśli wszystko pójdzie dobrze, w przyszłą niedzielę (6 grudnia) wam pasuje? Szczeniaki na Mikołaja :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Super, w takim razie czekamy jeszcze tylko na potwierdzenie Okamii, z Przecem rozmawiałam przez telefon i będzie czekał na dwie białaski.

Zdjęcia starszych szczeniaków oczywiście postaramy się zrobić jak najszybciej - ja będę w Dąbrówce chyba dopiero w niedzielę, ale w międzyczasie chyba Fiks też będzie jechać, więc ktoś te fotki zrobi.

No to teraz potrzebne mocne trzymanie kciuków za szczeniaki, żeby nie wywinęły nam jakiegoś numeru i pozostały zdrowe!

To moja ulubienica, najbardziej przebojowy charakterek! :evil_lol:
[IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/amstaffki/amstaffki4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Emdziolek, powiedz tylko czy na pewno przemyślałaś sprawę i dasz radę z aż dwoma szczeniakami - masz juz przecież dwa własne psy, na razie te małe astki nie będą aż tak problematyczne, ale niech szukanie domu potrwa dłużej niz oszacujesz i zrobią Ci się z nich kilkumiesięczne, potem półroczne albo i jeszcze starsze rozrabiaki - dasz radę z czterema, z ktorych w dodatku dwa będą wymagały dużo uwagi poświęconej na wychowanie i nauke współpracy z ludzmi? czy macie wystarczające warunki na zapewnienie ruchu i zajecia dla dwoch dorastaj acych amstaffow?
Wiem ze patrzę bardzo perspektywicznie i możliwe ze szczeniaki znajdą domy w przeciągu paru tygodni, ale zawsze lepiej przygotować się na najgorszą możliwą opcję, żeby potem nie być niemile zaskoczonym. Więc nie odbieraj mojego posta jako atak i dyskredytowanie Cię jako tymczasu - proszę tylko żebyś realnie oceniła swoje możliwości i napisała, jak to widzisz ;) Jeśli uznasz że dacie radę, i zobowiążesz się do tego podpisując umowę ze schroniskiem, to oczywiście z przyjemnością oddamy glutki pod Twoją opiekę - przemyśl to tylko bardzo dokładnie, zanim podejmiesz ostateczną decyzję.

Link to comment
Share on other sites

Dzieki pinkmoon za wyczerpującego posta :P

A wiec, ja koncze jeszcze szkołe, do domu wracam przed 15 a mój chłopak o 14 wychodzi do pracy wiec mysle ze godzinke będą mogły same posiedzieć, Mamy kojec dla szczeniat wiec chyba to nie bedzie problem.
Czy dam rade? Jasne ze dam , jeszcze w zeszłym tygodniu były u nas dwa 5-cio tygodniowe mixy astusi, jeden znalazł najlepszy domek pod słońcem, drugi w tym tygodniu tez jedzie do domku.
Wiec podczas mojej nieobecnosci psiakami zajmuje sie moj chłopak, z tamtymi radził sobie świetnie, mysle ze i z tymi tez sobie poradzi.

Zastanawia mnie tylko czy jak szczeniaki do wigilii nie znajdą własnych domków, czy dobrym pomysłem bedzie ciągniecie ich na 8 godzinną podróż do Suwałk bo na świeta jedziemy wszyscy do rodziny, nasze psiaki też. Co fakt mam transportere i inne duperelki, mój psiak jak był jeszcze szczenięciem bardzo czesto tak podróżował, bardzo mu sie to spodobało i teraz jak gdziekolwiek jedziemy pociągiem to Wollie sam wskakuje do swojego ukochanego srodka lokomocji :P

W Suwałkach mam suczke amstaffkę która wychowała juz nie jedno podrzucone nam szczenie w tym 3 amstaffki:P
Ja mam już wystarczającą wiedze na temat TTB i ich wychowania bo wychowałam juz 4 psiaki tej rasy w tym ze swojej agresorki zrobiłam potulnego, łagodnego baranka co spi z kotami w łóżku :P

Jak myslisz, nadaje sie?:P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...