Jump to content
Dogomania

LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.


Kinia1984

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Brawo, Kinia :lol:

Zupelnie inne psiaki, zadowolone mordki i takie radosne :multi: Jesli tylko bazarek dla Lorci dojdzie do skutku i znajda sie szlachetni kupujacy / zapraszamy wkrotce/, to blizniaki dostana tez pare zlociszy, zgodnie z moim przyrzeczeniem ;)

Trzymajcie sie chlopaki, trafiliscie do wspanialego miejsca i do dobrych ludzi :loveu:

Kiniu, i jak Twoje wrazenia ze spotkania z Owieczka i z somsiadkom pania Iza? Czy juz uspokoilas swoje obawy?

Link to comment
Share on other sites

Strasznie się cieszę, że chłopaki w takim fajnym miejscu:-)
A zdjęcia są świetne, kundle są takie ładne, a te ich uśmiechy, nooo widać szczęście wypisane na mordeczkach i w ogóle całymi ofutrzonymi ciałkami pokazują swoje szczęście:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia1984']cioteczki...do kogo mam napisac o przydzielenie mi drugiego postu?:oops:[/QUOTE]

Kochana, napisz do Maupa4 :)

Zdjęcia sa boskie. :) Psiaki wygladaja ok, a jak sie ich wykapie i poczesze to już w ogóle znajdą domek. Z takimi fotkami to inna zupełnie bajka jest :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika z Katowic']Bardzo się cieszę, że wszystko się udało! :)

[COLOR=Blue][B]Ważne[/B][/COLOR] - jeżeli macie problem z pisaniem i edytowaniem postów na dogo - skorzystajcie z przeglądarki [B]Mozilla Firefox.[/B][/QUOTE]

Ja używam mozilli, polecam, tylko w mozilli nie wklejają mi się banerki.
Więc by coś zmienić wskakuję na spowolnione dogo w explorerze, tam banerki bez problemu zmieniam.

Tak mi się optymistycznie pomyślało, że jak chłopaki nasze tak w oczach pięknieją, jak takiego farta mają, to moźe domek jakiś fajny ich dostrzeże....:-)

Link to comment
Share on other sites

ale super! rewelacja! chlopaki na schwał, a takiego uchodźcy, jak siostra to chyba nie jeden kierowca by sobie życzył!

[quote name='_Goldenek2']Brawa dla siostry. Zdjęcie cudne :evil_lol:.

Kinia, 100 zł za czerwiec/lipiec wysłałam internetowo.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Awit'][B]Ja używam mozilli, polecam, tylko w mozilli nie wklejają mi się banerki.
Więc by coś zmienić wskakuję na spowolnione dogo w explorerze, tam banerki bez problemu zmieniam.[/B]

Tak mi się optymistycznie pomyślało, że jak chłopaki nasze tak w oczach pięknieją, jak takiego farta mają, to moźe domek jakiś fajny ich dostrzeże....:-)[/QUOTE]

ja używam Opery i żadnych problemów z dogo nie mam :D


podniosę chłopców :D
Kiniu - można liczyć na jakieś fajne wspólne fotki chłopaków ?
albo oddzielne ale "pozowane" ;p
zrobię małą niespodziankę ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...