Jump to content
Dogomania

Białasek z okolic Meander złapany. Kajtek zaginął . Dogomaniacy z Mazur, pomóżcie!!


UBOCZE

Recommended Posts

  • Replies 678
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przed chwilą dostałem informację od Mru i Pawła, którzy dziś łapali Białaska...

[FONT=Arial Black]Udało im się złapać psiaka!!!:multi::multi::multi:[/FONT]
[FONT=Arial Black][/FONT]
[FONT=Arial]Pojechał w bezpieczne miejsce. Dokładne informacje pewnie wkrótce się pojawią...;)[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

O matko ty moja!!! Po wieeeelu m-cach latania po ursynowie psiaka udało się złapać???
Jak oni tego dokonali???
Niech mru napisze.
Aż mnie zatkało jak przeczytałam, że złapany.
Niech go pilnują dobrze:-)
A co teraz będzie z tym czarnym....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']Przed chwilą dostałem informację od Mru i Pawła, którzy dziś łapali Białaska...

[FONT=Arial Black]Udało im się złapać psiaka!!!:multi::multi::multi:[/FONT]

[FONT=Arial]Pojechał w bezpieczne miejsce. Dokładne informacje pewnie wkrótce się pojawią...;)[/FONT][/QUOTE]

Dla dobra i spokoju socjalizacji Bialaska informacji zadnych na razie nie bedzie. PIES JEST W BEZPIECZNYM DT.
Zostanie przebadany, odrobaczony, odkleszczony , odpchlony, zaszczepiony ,wykastrowany, dostanie chip.DT Bialaska poprosilo Mru, Pawla i wszystkich organizujacych akcje lapania Bialaska o dyskrecje.Uszanujmy te decyzje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Dla dobra i spokoju socjalizacji Bialaska informacji zadnych na razie nie bedzie. PIES JEST W BEZPIECZNYM DT.
Zostanie przebadany, odrobaczony, odkleszczony , odpchlony, zaszczepiony ,wykastrowany, dostanie chip.DT Bialaska poprosilo Mru, Pawla i wszystkich organizujacych akcje lapania Bialaska o dyskrecje.Uszanujmy te decyzje.[/QUOTE]

Bardzo się cieszę... I czekamy cierpliwie na informacje, kiedy już będzie to możliwe...;)

Link to comment
Share on other sites

napisze to kolejny raz : Białasek jest bardzo mądry

on wiedział, że coś jest nie tak, nie ufał nam i walczył dzielnie
w bliskim kontakcie nie tak źle - nie jest agresywny
zębów używa już w ostateczności, ale w sumie nic nikomu nie zrobił :)

DT ma trudne zadanie!
Białas to dzikus, potrzebuje duzo pracy: socjalizacji, spacerów, smakołyków, gadania do niego

on musi zaufać
byc może coś mu się szybko odblokuje :) jest jakaś tam szansa na to, ale nie liczyłabym - raczej wszystko trzeba będzie wypracować...

Ellig, rozmawiając z DT proszę zwróć na to uwagę, DT musi bardzo bardzo uważać
ja wiem, że wszyscy o tym wiemy, ale muszę to powtórzyć ;)

Białasek jest śliczny i mądry. Trzymam kciuki, żeby jego los się odmienił!

No i czekam na wieści!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mru']napisze to kolejny raz : Białasek jest bardzo mądry

on wiedział, że coś jest nie tak, nie ufał nam i walczył dzielnie
w bliskim kontakcie nie tak źle - nie jest agresywny
zębów używa już w ostateczności, ale w sumie nic nikomu nie zrobił :) [/QUOTE]


to jak go złapaliście? ;)
na klatkę - pułapkę? to tak nagle szybko :lol:

Link to comment
Share on other sites

Kajtuś szuka Białaska, ale do tamtego mieszkania (na parterze) podobno wraca - przez balkon. Miejmy nadzieję, że już nie będzie takim włóczykijem...

Natomiast w domu Kajtusia tragedia. Dziś dowiedziałem się, że przedwczoraj w al. KEN samochód zabił stamtąd dziewczynę. 23 lata, zostawiła kilkumiesięczne dziecko...
Trudno z nimi nawet teraz rozmawiać w tonie pouczającym o pilnowaniu Kajtka.
Bardzo jest mi ich żal...

Link to comment
Share on other sites

Właściciele Kajtusia bardziej go pilnują, bo boją się, że w poszukiwaniu Białaska przepadnie. Podobno szczególnie zajął się nim brat tragicznie zmarłej dziewczyny...

Zainteresuję się, czy rodzinie nie jest potrzebna jakaś pomoc...

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=3][B]Pilnie potrzebna pomoc w poszukiwaniach psa, który zaginął w okolicach Elwetu! Pies ma chore gardło, nie może jeść ani pić!
[/B][/SIZE][/CENTER]

[CENTER] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188687-Warszawa-Mokot%C3%B3w-okolice-Elwetu-uciek%C5%82-bardzo-chory-pies-pomocy[/URL]![/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

100 lat mnie tu nie bylo, z powodu braku neta :(

[B]Super, ze udalo Wam sie zlapac pieska - to ogromna sprawa! Wielki szacunek... :)[/B]

A co do wypadku na KEN-ie, to jego swiadkiem byl moj kolega :(
Dziewczyna nie miala szans, jak rozpedzony samochod wjechal w nich... podobno przelaciala 60 m :(!!! To jest jakas maskara, jak ci skury..ni jezdza!!! Czlowieka nie uratujesz, a co dopiero pieska - tragedia :shake:!!!

Link to comment
Share on other sites

Bialasek jest wycofanym psem,ale tez psem w pewnym sensie "agresywnym", niestety gryzie, nie lubi dotyku.:(Dt ma bardzo ciezka prace i nie wiadomo jakie beda wyniki.Najwazniejsze,ze jest bezpieczny i nie wpadnie pod kola samochodu.
Na razie zostal przebadany, odrobaczony,odkleszczony,zaszczepiony i zaczipowany.DS na razie nie wchodzi w gre.
Pies potrzebuje pomocy behawiorysty i o taka sie staramy.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...