Jump to content
Dogomania

TARNÓW - 4 psiaki, koń i rodzina. Podaruj radość na Święta!


Recommended Posts

Tak sie teraz jeszcze raz wczytałam w listę marzeń i widzę, że najmlodsza dziewczynka prosi o buty jakiekolwiek. jak dziś robiłam dla nich zakupy, to oglądałam też buty dla dziewczynek - za 80 zł można kupić w Smyku fajne i zabawne kozaczki z futerkiem. Może ktoś mógłby? Ja kupiłam jej tylko kalosze, bo po zakupie butów dla chłopaka już nie miałam na więcej pieniędzy.

I jeszcse chłopak - on chce bluzę. Ja oglądałam takie fajne z kapturem, rozpinane z futrem w środku. Ale to tez kosztowalo ponad 100 zł i mając dylemat: buty czy bluza wybrałam buty... A teraz tak siedzę i myślę, że on też na pewno chce fajnei wyglądać i jakiś taki nowy fajny ciuch by mu się przydał...

I jeszcze jednak rzecz - mój synek mówi, ze chce oddać mu swojego gameboya z grami. Do tego są potrzebne baterie, ale skoro mają dostać ładowarke to może nie byłby to problem. Gameboy jets jednak używany, nie jest to najnowszy model, instrukcja zgubiona.. Nie wiem, wysyłać?

A w ogóle to dla dziewczynek sa takie cudne rzeczy, że aż zaczęłam żalowac, że tylko synów mam ;-)

Link to comment
Share on other sites

Sonikowa, ja mam na koncie 100 zł od Kariny1002 na prezent.
Mysłałam, żeby przeznaczyć na buty zimowe dla najmłodszej albo kurtkę dla chłopaka-bo nie ma zimowej żadnej :-( Pani mówiła mi przez telefon.
Może te buciki jej kupię a kurtka znajdzie się jakaś używana :roll:

Ciągle myślę o tych butach, żeby mieli ciepłe...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Biafra']Sonikowa, ja mam na koncie 100 zł od Kariny1002 na prezent.
Mysłałam, żeby przeznaczyć na buty zimowe dla najmłodszej albo kurtkę dla chłopaka-bo nie ma zimowej żadnej :-( Pani mówiła mi przez telefon.
Może te buciki jej kupię a kurtka znajdzie się jakaś używana :roll:

Ciągle myślę o tych butach, żeby mieli ciepłe...[/QUOTE]
buty dla malutkiej kupi Pati z forum malamutów :) pisała o tym kilka stron wcześniej...

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] [COLOR=Black][B]AKTUALIZACJA:[/B][/COLOR][B][COLOR=#ff0000]
Dziewczynka 9 lat:
[/COLOR][/B]130 cm wzrostu, 55 cm w pasie, buty rozmiar 32, drobniutka, chudziutka
buty- jakiekolwiek [I][COLOR=Lime]Pati z malamuckiego[/COLOR][/I]
[COLOR=Red]kalosze - [COLOR=Lime]Sonikowa[/COLOR]
[/COLOR]spodnie
sweterek albo bluzę
miś - może być używany [B][I][COLOR=royalblue]Emilak, + majqa już wysłała dużego misia[/COLOR][/I][/B]
puzzle ze zwierzętami [B][I][COLOR=royalblue]Emilak[/COLOR][/I][/B]

[COLOR=red][B]Chłopczyk, który chodzi do lasu po chrust, lat 14 :
[/B][/COLOR]165 cm wzrostu, 69 w pasie, buty rozmiar 41, drobny, chudy
rękawiczki [B][I][COLOR=royalblue]Emilak[/COLOR][/I][/B]
czapka [B][I][COLOR=#4169e1]Emilak[/COLOR][/I][/B]
kurtka zimowa
spodnie
bluza
[COLOR=Red]buty zimowe - [COLOR=Lime]sonikowa [/COLOR]
[/COLOR]
[B][COLOR=red]Dziewczynka lat 16:[/COLOR][/B]
162 cm wzrostu, 71 w pasie, buty rozmiar 37, raczej normalnej budowy ciała, nie za gruba nie za chuda
plecak do szkoły - może być używany[I] - [B][COLOR=royalblue]Milli z malamuckiego, + Aga-ta (post 235)[/COLOR][/B][/I]
buty zimowe - [I][B][COLOR=#4169e1]Milli z malamuckiego[/COLOR][/B][/I]
2 grubsze bluzy - [I][B][COLOR=#4169e1]Milli z malamuckiego[/COLOR][/B]
[/I]spodnie - [I][B][COLOR=#4169e1]Milli z malamuckiego[/COLOR][/B]
[/I]
[B][COLOR=red]Dziewczynka 17 lat:[/COLOR][/B]
170 cm wzrostu, 72 w pasie, buty rozmiar 41, rozmiar L, troszkę grubsza od siostry, normalnej budowy ciała, nie jest w każdym bądź razie gruba
buty zimowe [B][I][COLOR=teal]Monday [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/COLOR][/I][/B]
bluzkę ze zwierzętami [COLOR=magenta]-[B]Pliszka[/B][/COLOR]
torbę na ramię do szkoły [B][I][COLOR=royalblue]Reno2001 (post 248, już wysłane)[/COLOR][/I][/B]
spodnie
puzzle ze zwierzętami dla najmłodszej dziewczynki

[COLOR=red][B]Mama dzieci:[/B][/COLOR]
wzrostem podobna do tej najstarszej córki, może ciut niższa, też raczej drobna [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ketunia']Kupię wraz z siostrą wszystkie brakujące rzeczy z listy marzen dla najmłodszej dziewczynki i chłopca.[/QUOTE]


Ketunia, aż mnie zatknało naprawdę... Bo caly czas myślę, jak to zrobić żeby mu tę bluze jednak kupić.. Kochane jesteście dziewczyny, naprawdę.
Bardzo, bardzo :-)

Link to comment
Share on other sites

Ja kompletuję paczkę dla Pani X, ale ten chłopiec tak mi leży na sercu...

Mam kurtkę, solidną szytą dla słóżb mundurowych, nieprzemakalną, ale kurde jest dość cienka i dużo za duża. Wysłać?
Gdyby ktoś kupił solidną, ciepłą kamizelkę, to kurtka byłaby w sam raz dla chłopca, nawet lepiej, że zbyt obszerna.

No i cały czas zastanawiam się nad pomocą długofalową.

Ta Pani jest wdową, czy rozwódką? Bo przecież pieniądze po/od męża jej się należą na dzieci. Pomyślałam, że prawdziwym dla niej prezentem, byłaby [B]darmowa porada dobrego prawnika[/B]. Takiego ludzkiego, empatycznego, który pociągnie sprawy dalej, pomoże z ewentualnymi alimentami, opieką społeczną, dodatkowymi funduszami, unijnymi dopłatami itd.

Jak uważacie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Greven']

Ta Pani jest wdową, czy rozwódką? Bo przecież pieniądze po/od męża jej się należą na dzieci. Pomyślałam, że prawdziwym dla niej prezentem, byłaby [B]darmowa porada dobrego prawnika[/B]. Takiego ludzkiego, empatycznego, który pociągnie sprawy dalej, pomoże z ewentualnymi alimentami, opieką społeczną, dodatkowymi funduszami, unijnymi dopłatami itd.

Jak uważacie?[/QUOTE]

No właśnie też mi to chodzi po głowie, czy orientujecie się może w Pani sytuacji?

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, z rzeczy domowych. Na bank przydałyby się ludziom kołdry i poduszki. Ot luźna sugestia, bo...niestety wiem pod czym, w ramach oszczędności, ludzie z trudem wiążący koniec z końcem sypiają. :-( Ci przecież muszą mieć te podstawowe 5 zestawów.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Może jest ktoś chętny kupić nową bluzę, albo coś innego dla chłopaka i buty, albo sweterek dla dziewczynki?[/QUOTE] Mam 3 nowe bluzy na zamek, w sam raz dla dziewczynek, w srodku jest polarek, na zewnatrz gruba, miesista bawelna. Takie klasyczne rozpinane, grube bluzy ze stojka. Mam 2 nowe miski (takie starodawne w sukienkach) oraz reklamowke miskow, maskotek z Kubusia Puchatka i innych bajek. PS. Wegiel bedzie w przyszlym tygodniu. Czy te rzeczy mam podac przez kierowce wiozacego wegiel czy raczej nie? Jak myslicie ? Zeby czegos nie skopac? Moze same bluzy, zeby juz dzieci mialy??

Link to comment
Share on other sites

uffffffffff zapakowana czekam teraz na grosziwo, żeby przekazać paczuchy .... w moich przedewszystkim spodnie, kurtki, siostra moja dołożyła też jakieś elegantsze ciuszki bo ja to takie na chłopaka... wiecie :diabloti:
wrzuciła też 5 par butów rozm.37-38 , jedne kozaczki, 2x półbutki i 2x sportowe- wszystkie użyte góra 3x .....


GROSZIWO!!!! czy ty jedziesz sama czy masz pasażerów??? bo bagażnika na pewno nie masz tak pojemnego :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork']uffffffffff zapakowana czekam teraz na grosziwo, żeby przekazać paczuchy .... w moich przedewszystkim spodnie, kurtki, siostra moja dołożyła też jakieś elegantsze ciuszki bo ja to takie na chłopaka... wiecie :diabloti:
wrzuciła też 5 par butów rozm.37-38 , jedne kozaczki, 2x półbutki i 2x sportowe- wszystkie użyte góra 3x .....


GROSZIWO!!!! czy ty jedziesz sama czy masz pasażerów??? bo bagażnika na pewno nie masz tak pojemnego :grins:[/QUOTE]

Kochana ja kiedyś do malucha zapakowałam czworo ludzia (ze mną oczywiście), bagaż i dwa psy i przejechałam ponad 500 km w jedną i tyle samo w drugą stronę :evil_lol:
Bagażnik mojego obecnego wozidełka (Granduś puntuś) jest do Twojej dyspozycji :diabloti:
Moje "co nie co" pojedzie na tylnej kanapie a paczuszka od Alicji też się zmieści, najwyżej brat, który będzie robił za Wisławskiego (Hołowczyc to ja będę) powiezie paczkę Alicji w swoich czułych objęciach:razz:
Pytanko, jakbym była u Ciebie po odbiór wcześniej, między 13:00-14:00 to będziesz uchwytna ?

Link to comment
Share on other sites

Trafiłam na wątek z OT orphy.

Nie mogę pomóc, chyba, że prześlę pluszaki dla najmłodszej dziewczynki.
Bardzo mnie poruszyła sytuacja tej wspaniałej rodziny. Nie płakałam na dogo już dawno, a dzisiaj płakałam jak bóbr. Ze wzruszenia nad tymi wspaniałymi ludźmi. I nie ukrywam, że ze wzruszenia nad Waszą postawą.

Link to comment
Share on other sites

chcialabym kupic 2 komplety koldry+poduszka, myslicie ze te bylyby dobre:
[url]http://www.allegro.pl/item811379041_promocja_koldra_antyalergiczna_160x200_i_poduszka.html[/url]
poniewaz przesylka jest kurierem, potrzebowalabym numer telefonu do kogos, kto moglby je odebrac.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...