Jump to content
Dogomania

KICK SLED


J23

Recommended Posts

Tak po zdjęciach to chyba mogą być ciągnięte przez 1 psa?

Gdzie on ma to przedstawicielstwo w Warszawie, można je poogladać?

Podobno są ok właśnie dla 1-2 psów...

Firma jest na Marysinie Wawerskim (obrzeża warszawskiej Pragi).

Sanki są lekkie i bez problemu ponoć się składają, tak że spokojnie można je przewozić.

Link to comment
Share on other sites

Mam bagżnik na dachu, także myślałem, że w ten sposób się da. Natomiast bardzo bym chciał wcześniej, żeby ktos z Was np. Mikzzz, je pooglądał i gdyby się dało to wypróbował, czy to jest coś warte, a poza tym mój pies jest chyba za mały na sanki w tym roku- teraz ma 7 miesięcy? Co myślicie?Pomijam ,że kompletnie nie znam Warszawy, ale to jest do przejścia.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jak zawsze na Ciebie Moniczko można liczyć :D Warszawiacy się nie odezwali, lecz może to zrobią.... Monika jeszcze jedno- może mi znajdziesz topik o koszulkach z psami Północy, bo przeglądam ten spis treści i nic. A chcę sobie taką na Mikołaja strzelić :D

Link to comment
Share on other sites

Warszawiacy się nie odezwali, lecz może to zrobią....

Rozmawiałem jakiś czas temu, z kolesiem który tym sprzętem handluje - akurat wyjeżdżał do Finlandii i po powrocie miał do mnie zadzwonić (ale to miało być jakoś z miesiąc temu) do tej pory cisza...Moze jak się pojawi zima to będę miał większą motywację, żeby się tym zająć... teraz pełne ręce roboty.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Już raz pisałami gdzieś mi znikło! Fatalny mam dzisiaj dzień. Mikzz co z tymi fińskimi sankami? Zdecydowałam sie na kupno, 19 stycznia jadę z dzieckiem do warszawskiego lekarza, to bym chciała je zobaczyć, tylko nie wiem jak. Telefon i adres by się przydał.

Mam zdecydowanie dosyc jazdy na rowerze po śniegu, poobijana jestem, hamulce zupełnie nie działają.

SANEK MI SIĘ CHCE !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...