Jump to content
Dogomania

światowa 2006 Poznań


mausa

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gośka']Ja wysłałam zgłoszenie i potwierdzenie wpłaty listem (zwykłym, nie wiem czy dobrze zrobiłam:roll: ) a rodowód i championaty poszły mailem. Widzę że jest tu sporo osób z ZK poznańskiego, które angażują się w organizację, więc głównie do nich to pytanie: muszę dzwonić i potwierdzać? wiem że macie teraz ful pracy i zawalenie papierami, więc jeśli to moje zgłoszenie na pewno dojdzie to chyba bez sensu zawracać ludziom głowę, a z drugiej strony nie chciałabym "wylądować" w otwartej (jeśli przegrywać to z klasą:lol: ;) ). Potwierdzenia na maila nie dostałam, ale i nie spodziewałam się go wysyłając tylko na mail "gołe" ch i rodowód.[/quote]

Jeśli nie udało nam sie dopoasować jakiegoś zgłoszenia zalegającym championatem - to napewno zadzownimy i poinformujemy ze oczekujemy na championat :)

Jesli bardzo chcesz sparwdzic czy wszytsko ok, naajlepiej zadzownic, za około połtora tygodnia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='palma']Ależ my podobne ..... ja te wybieram się na wystawe do Poznania i też to będzie moja pierwsz waystawa w życiu moim i mojej suczki :razz: :lol: :razz:[/quote]
Prawdę mówiąc, sama zgłosiłabym młodego na jego pierwszą wystawę do Poznania, ale dopiero w grudniu będzie miał pół roku :-(
Bez względu na wyniki to byłby DEBIUT!!!

Link to comment
Share on other sites

ja z pytaniem..ktos bedzie jechal w piatek z Bydgoszczy albo przez Bydgoszcz i mialby miejsce dla mnie i pieska w autku ? Oczywiscie do kosztow sie dorzucam...


A jesli nie to trudno, poturlam sie pociagiem w dwie strony bo bede tylko jeden dzien na wystawie....Tylko jak ja Angie do kaganca naklonie yhhh...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jovanna']ja z pytaniem..ktos bedzie jechal w piatek z Bydgoszczy albo przez Bydgoszcz i mialby miejsce dla mnie i pieska w autku ? Oczywiscie do kosztow sie dorzucam...


A jesli nie to trudno, poturlam sie pociagiem w dwie strony bo bede tylko jeden dzien na wystawie....Tylko jak ja Angie do kaganca naklonie yhhh...[/quote]

Zacznij już teraz, najlepiej sprawdza sie pasztet w kaganiec i niech psiak go wylizuje ze środka, z czasem dopiero zapinasz, nie od razu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']Dziekuje Puli, to bylo w skrocie dla takiej ulomnej jak ja :lol::evil_lol:
Hmmm ja jestem nad zastanawianiem sie a propo Autokaru lub predzej Busika na swiatowke na piatek, ale to dopiero pomysl. Nie szukalam jeszcze zadnego przewoznika:cool1:[/quote]

haha, to jak będziesz czegoś szukała daj znać!
Ja samochodem tłuc się nie chcę ze względu na psa- nie lubi jeździć i znając życie zapakujemy się do jakiegoś IC i każdemu wyjdzie to na zdrowie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jovanna']ja z pytaniem..ktos bedzie jechal w piatek z Bydgoszczy albo przez Bydgoszcz i mialby miejsce dla mnie i pieska w autku ? Oczywiscie do kosztow sie dorzucam...


A jesli nie to trudno, poturlam sie pociagiem w dwie strony bo bede tylko jeden dzien na wystawie....Tylko jak ja Angie do kaganca naklonie yhhh...[/quote]
Ja mieszkam w Żninie, ale mój tata bedzie jechał z Bydgoszczy do Żnina zabrać mnie i Hawane, zaprosiłam na czas światówki moja znajoma z Węgier, ale nie wiem jeszcze czy przyjedzie, a jeśli tak to ile psiaków weżmie. Psy to seterki wiec troszke miejsca zajmom.
Jeszcz nic nie jest pewnego...

nie zauważyla - wy chcecie jechac w piatek, a my jedziemy niedziele

Link to comment
Share on other sites

[B]4 osoby szukają noclegu w Poznaniu na weekend 10-12 listopada.
[/B]Za drobną opłatą ;] Dach nad głową- wynajem jednego pokoju z możliwością skorzystania z łazienki.

O kontakt prosze na PW. (heather)
gg: 894 25 24
lub na mój numer kom. 605 992 983

[I]Możliwość noclegu prosiłybyśmy aby zgłaszć i potwierdzić do 06.11 abysmy wiedziały na czym stoim i nie zostały na lodzie ;d[/I]
______________
Kooochani jesli jest tylko ktos taki, to bede wdzięczna do konca zycia.
Wszytko pieknie ładnie tylko noclegu brak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='=VioaoiV=']Ola14 ja będę jechać z Gdańska, z tym że nie wiem jak się zmieścimy w 4 osoby plus akita :lol:[/quote]
dalibysmy rade :razz: :lol:

Ale z tego co wiem, to ty jedziesz w srode(czwartek?) a ja chce dopiero w piatek :-( Mam nadzieje, ze ktos sie zglosi do tego czasu, a jak nie to zostaje pociag :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...